Owsiakowi „pecunia non olet” stąd szybki powrót

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W momencie tragedii Owsiak nie zachował się jak trzeba, nie przerwał swojego szoł, tańczył na scenie bo nie uważał , żeby w obliczu tej tragedii przerwać przedstawienie.

Następnego dnia przyszło otrzeźwienie i rezygnacja z kierowania fundacją, ale na chwile, po 2-3 dniach chyba dotarło do niego, że bez WOŚP trudno mu będzie żyć.

Człowiek , który od kilkudziesięciu lat zajmuje się „działalnością” charytatywną, ma wypasiony dom kilka spółek, które funkcjonują tylko dzięki WOŚP.

Sieć powiązań pomiędzy spółkami Owsiaka są nieprzejrzyste, finanse, które próbował rozwikłać bloger Matka Kurka i mimo   wyroków sądów, nie dało się ich rozwikłać.

Owsiakowi  pieniądze nie śmierdzą (pecunia non olet) stąd inicjatywa , która w zaraniu powstania była bardzo dobrą inicjatywą z biegiem lat stałe się przedsiębiorstwem, do której jak pijawka przyssał się Owsiak i ssie ile może.

Owsiak jest produktem III RP, którego III RP broni jak Jaruzelski socjalistycznej ojczyzny, a przedstawianie Owsiaka, jako wybawcę polskiej służby zdrowia , jest co najmniej nadużyciem, bo te około 60 mln zł  to jest około 0,5% nakładów na polską służbę zdrowia , jest kroplą w morzu.

Trzeba przyznać, że każdy zakupiony sprzęt pomaga służbie zdrowia, ale twierdzenie, że ją ratuje jest dużą przesadą.  

Mówi się , że o. Rydzyk ma swoich wyznawców, ale nie mniejsze grono ma Owsiak.

Jednym wielkim kłamstwem Owsiaka jest jego stwierdzenie że przekazał w ciągu działania WOŚP  ca. 1 mld zł na służbę zdrowia, z jednym zastrzeżeniem nie on przekazał, tylko społeczeństwo, które wrzucały datki do puszek , których część szła na poprawienie bytu Owsiaka i jego rodzina oraz na Woodstock, a druga część na służbę zdrowia w postaci zakupionego sprzętu..

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Jestem przeciwny owsikowi, jednak nawet ja miałem o nim zby dobre zdanie i myślałem, ze faktycznie przestanie być prezesem WOŚP - choć od razu miałem pełną świadomość, że nie odessie sie całkowicie od tego źródła dochodów.

I najlepsze, że w kościele pełno lemingów, którzy z poprzyklejonymi serduszkami do czapek chodzą nawet wczoraj (tydzień po finale) po kościele, a niektórzy ksieża (głównie kościoła polsko-katolickiego) nie zważając na to, że owsiak jest deprawatorem i zwolennikiem aborcji, przekazują tace na owsika.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1579020

No cóż kościół się zmienia chce być bliżej lemingów, ale to nie jest dobre dla kościoła.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1579028

i "K..k..k..kochani, róbta co chceta"a księża won ze szkół. Krzyże won ze szkół i z Sejmu, itd.

To podstawy współczesnego wychowania. Zgadzam się "że niektórzy księża (...) nie zważając na to że owsik jest deprewatorem i zwolennikiem aborcji, przekazują tace na owsika." Zadam  pytanie - a co robią wierni patrząc na to. A no NIC.

Matka sprawcy zabójstwa bije się dzisiaj w piersi. Sam byłem na nią zły. Ale milczy kto jej zdeprawował syna po śmieci męża - ojca. Winny zabójca, bo tak wmawia łopozycja.  Wszelkie zbiry, gender itd.  nawołujące do luzu są cacy. Otoczenie, szkoła, media, czasopisma z gołymi d... cacy. Kasa i luz, luz, luz. No i zbieramy owoce luzu, walki z religią, wartościami, Rodziną. Róbta tak dalej obrońcy luzu, trzeciej płci, pedałów  i chowajcie młodych w tym duchu dalej. Tylko nie bądźcie zaskoczeni kogo wychowacie.

Współczuje matce młodego człowieka, którego system wyrwał z rąk Matki i Ojca. 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1579062

Dlaczego przez 3 lata nie ma kontroli skarbowej p.Owsiaka? A może jest, tylko ja nie wiem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1579049

Jest to bardzo zastanawiające.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1579052