500+ nie tylko dla dzieci, Wałęsa też brał 500+ od UB

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Program prodemograficzny , który powoduje powolny ale ciągły wzrost urodzeń w Polsce, który jednocześnie spowodował prawie całkowite zlikwidowanie ubóstwa  w rodzinach biednych, przez totalnych,  zasiłki dla dzieci określane są jako rozdawnictwem.

Ci tzw. Europejczycy , dla których wszystko to co się dzieje na zachodzie jest miarą postępu , jakoś nie zauważają , że zasiłki dla dzieci są w prawie wszystkich krajach w Europie.

Jeżeli chodzi o 500+ to przykład z działań rządu postanowił wziąć poseł PO Krzysztof Brejza, który w założonej i nadzorowanej przez siebie fabryki albo farmy trolli, tym którzy się wykazywali płacił 500+ za trolling, face njusy , itp. sprawy.

Kolorytu sprawie dodaje fakt, że wszystko to działało się w Inowrocławiu w Urzędzie Miejski, w którym prezydentem jest ojciec Krzysztofa Brejzy.

Jeżeli chodzi o 500+ to nie można nie wspomnieć prekursora  500+ Lecha Wałęsy zwanego Bolkiem, który za każdy donos na swoich kolegów brał od UB 500+.

Są pokwitowania tych wypłat, są ich oryginały, ale Bolek jak prawdziwy kapuś idzie w zaparte.

Biorąc tę okoliczność pod uwagę,  w jakimś sensie można uważać Bolka za prekursora i beneficjenta 500+ i to już w latach 70-tych XX wieku.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

W końcu Bolek to domorosły geniusz elektryki - Nobel za odkrycie zasady, że moc można czerpać z obu biegunów zasilania, nazwanej później Plusy Dodatnie i Plusy Ujemne.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1600967

Chyba nie doceniasz Bolka, on jest lepszy od Nobla i innych odkrywców w dziedzinie plusów dodatnich i plusów ujemnych.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1600968

Nie wiem czy dożyję, ale prawdziwy problem z „bolkiem”, to będzie problem z jego pogrzebem. Państwowy pogrzeb konfidenta komunistycznych zbrodniarzy. Coś niebywałego!

Z jednej strony jako b. prezydentowi przysługuje mu pogrzeb państwowy a z drugiej strony jako komunistycznemu kapusiowi tajnych, zbrodniczych służb prawidłowym miejscem jest „pod płotem”. Władze państwa polskiego w tym prezydent będą mieli niezła zagwozdkę jak im przyjdzie klękać przed trumną tego komunistycznego kapusia. Wyobrażacie to sobie?

Jego pogrzeb to dopiero będzie WIELKI PROBLEM! Niech o tym cymbał pomyśli zawczasu.

Vote up!
6
Vote down!
-1

panMarek

#1600974

Nie przejmowałbym się pogrzebem Bolka.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1600997

Wyszkowski: Wałęsa jest najgorszą kanalią, jaką kiedykolwiek spotkałem

OPINIA: Zawartość szafy Kiszczaka przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania - powiedział w TV Republika p. Krzysztof Wyszkowski, były opozycjonista, który zapoznał się z nowymi dokumentami w gdańskim IPN.

 

Na początku p. Wyszkowski powiedział, że był w szoku, gdy w gdańskim IPN-ie nie spotkał nikogo.

- Byłem sam. Byłem jedynym zainteresowanym. Te zgraje kłamców, które przez 10 lat mojego procesu kłamały, wysługiwały się Wałęsie, wszyscy ci ludzie nagle stracili zainteresowanie tą sprawą. Czekają na nich dokumenty i nikt nie chce wiedzieć, co tam jest naprawdę. To jest dopiero miara zakłamania tego towarzystwa - podkreślił.

P. Wyszkowski stwierdził, że to co zobaczył w nowych dokumentach, przerosło jego najczarniejsze wizje odnośnie p. Wałęsy.

- Ta agentura to była zbrodnia. Zbrodnia przeciwko ludziom, Polsce i człowieczeństwu. To jest niesamowite. To jest potwór. Lecha Wałęsę widać jako potwora, jako czlowieka opętanego manią zbrodni, zdrady. To jest diabeł - mówił wstrząśnięty p. Wyszkowski. - Wałęsa na zimno wydawał kolegów. To jest zbrodniarz działający z premedytacją. To jest Azef XX wieku - dodał.

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

Vote up!
7
Vote down!
-1

panMarek

#1600975

Zgadzam się z Panem Wyszkowskim.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1600998

jednak to, że znając Wałęsę, zarówno Wyszkowski jak i J. Kaczyński poparli jego kandydaturę na prezydenta. Kaczyński nawet chwalił się tym nie tak dawno temu: a ja zrobiłem pana prezydentem.

Vote up!
0
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1601319

Aby dać 500 zł na dziecko rząd musi zabrać biednemu człowiekowi ponad 700 zł (w tym utrzymanie gigantycznych Urzędów Skarbowych).

Gdzie tu sens i logika? Nie można tych pieniędzy im nie zabierać?

Zwykły teatrzyk piątej klepki jak u Krysi Jandzi i działanie na pokaz.

Przeszło 95% podatków płacą biedni ludzie.

Vote up!
4
Vote down!
-2

panMarek

#1600973