Ambasador US w Polsce, jest  częścią totalnych

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Ambasador US w Polsce, jest  częścią totalnych

Polska nie ma szczęścia do ambasadorów US w Polsce, narzekaliśmy na  Panią Mosbacher ambasadora US w Polsce za rządów Trumpa, ale ona chociaż przyczyniła się do zniesienia wiz dla Polaków przy wjeździe do USA.

To co wyprawia obecny lewicowy a może nawet lewacki ambasador US w Polsce, to się w Pale nie mieści.

Ambasador Brzeziński włącza się w walkę opozycji z rządem. Wzięcie udziału w Lager Polska, organizowanego przez Trzaskowskiego a finansowanego przez Sorosa i Niemców jest przejawem stanięcia  ambasadora po jednej ze stron politycznego konfliktu.

Na inauguracje sabatu,  Brzeziński dużo mówił o wolności i bezpieczeństwie, ale już nie wpuszczenie red. Kłeczka z TVP-info , na Lager Polska,  red. który mógłby zadać niewygodne pytania już mu nie przeszkadzało, czy Brzeziński mógłby występować w USA na jakimś sabacie, gdzie występowałaby osoba, która amerykańskich żołnierzy wyzywałaby od morderców?

Mało tego na ten sabacie ma się pojawić Guy były premier Belgii, który polskich patriotów biorących udział w manifestowaniu swojego patriotyzmu od faszystów?  przedstawiciel  narodu, którego kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy walczyło w Waffen SS po stronie Hitlera.

Brzeziński poszedł dalej, zaprosił do ambasady przedstawicieli stowarzyszeń sędziowskich, którego celem jest obalenie legalnego rządu i walczenie z nim wszędzie gdzie to jest możliwe.

Nie spotkałem się w literaturze, żeby ambasador jakiegoś kraju spotkał się z de facto z  opozycyjnymi sędziami i branie udziału w antyrządowym zlocie.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/612375-co-chcial-osiagnac-kontrowersyjne-spotkanie-ambasadora-usa]]>

]]>https://www.tvp.info/62106068/ambasador-usa-mark-brzezinski-spotkal-sie-z-sedziami-witold-waszczykowski-komentuje]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Słowa i znaki graficzne, muzyczne itp. zawsze coś znaczą. Polska to Lager? Przygotowanie do tego?, byśmy byli więźniami Lagru. Wiem, wiem, intencje Trzaskowskiego jakby są inne, bez aluzji, ale bezwiednie prowadzą do takich skojarzeń. Poza szczytnymi hasłami w stylu "Praca czyni wolnym" wyziera możliwa ponura przyszłość.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1646723

Nie ma przypadków, są znaki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1646725

Ostatnio znaki stawiał osobiście niejaki Bart. Dokładnie na zasadzie jakby narobił na środku chodnika i zaczął wrzeszczeć: gdzie do cholery służby porządkowe!!! Tu jest nasra....e!

Te to wyraz skrajnej pogardy wobec nas. Czy ktokolwiek chce nam pomóc bezinteresownie, bez jakichś ideologicznych żądań?

Vote up!
1
Vote down!
0

brian

#1646739