Czy mowa nienawiści dotyczy tylko LGBT a wiary już nie?  

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Objazdowa trupa pod nazwą LGBT jeździ  od miasta do miasta, ulubionymi ich miastami są miasta rządzone przez prezydentów pochodzących z PO.

Mimo tego, że w Polacy w znacznej większości są  tolerancyjni to epatowanie golizną, wyuzdanym  zachowaniem,  nieobyczajnymi przebierankami, środowisko LGBT przekroczyło pewną granicą.

Prowokacją można określić to zachowanie. Osoby protestujące przeciwko tym praktykom są określane mianem homofobów, lewicowa i liberalna prasa roni krokodyle łzy jaka to nietolerancja panuje wobec tych środowisk.

Natomiast ataki na księży, katolików, wiarę, nie wzbudzają takich emocji. Nic nie mam przeciwko homoseksualistom, niech kochają się jak chcą, niech żyją jak chcą, ale jeżeli ze swojej seksualności robi się ideologie  to staje się niebezpieczne.

Może to niewłaściwe porównanie, ale NSDAP przed wojną, była małą wrzaskliwą partią, jak to się skończyło wszyscy wiemy.

Zwolennicy tej partii też protestowali, co prawda nie z piórkami w d… ale w czarnych mundurach, ale pewne analogie są, tam też były szykany wobec przeciwników tej ideologii, co prawda w obecnej dobie nie są do pomyślenia takie metody, ale w końcówce XX i początku XXI wieku są inne bardziej subtelne metody oddziaływania na przeciwników.

Teraz, ktoś kto nie zgadza się na bezeceństwa tęczowych oskarżany jest o nietolerancje, nazywany jest faszystą, itd.

Natomiast ataki na księży, kościoły, wiernych, nie wzbudzają sprzeciwów  strony liberalno-lewicowej, a przychodzi  im to znacznie łatwiej , gdyż media nie tylko w Polsce, ale i zagranicą w większości są w rękach lewicowych i liberalnych.   

 

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456002-srodowiska-promujace-lgbt-jak-hitlerjugend-kto-to-powiedzia

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:3)

Komentarze

... poznać / odgadnąć ich mniej lub bardziej ukryte cele

https://wpolityce.pl/polityka/455927-palikot-robic-marsze-rownosci-non-stop-i-dac-sie-pobic

i nie odgrywać roli jaką w swoim scenariuszu nam przewidzieli .

Więc może raczej wzorem np. Marry Wagner rozdawać zboczeńcom białe róże i modlić się o ich nawrócenie ... ??? Bo kamieniami ,to tylko można rozbić butelkę z tym Dżinem i tylko się rozwlecze bardziej to paskudztwo .

 

Tylko niestety wygląda na to ,że dalej sięgającym celem tych marszów LGBT jest

https://niezalezna.pl/281076-drag-queen-niewlasciwie-dotykala-dzieci-biblioteka-szybko-usunela-zdjecia

"wmaszerowanie" do przedszoli ,by tam zgodnie z wytycznymi WHO i wzorem eurodeputowanego ConBandita urządzić warsztaty masturbacji .

Wtedy to już chyba nie pozostanie nic innego niż ... sporządzić biczyk ze sznurków i ... pogonić siłowo to towarzycho .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1597635

Mślę, że najlepiej byłoby olać to całe towarzystwo i ich prowokacje ciepłym moczem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1597655

nie da sie ich tak po prostu olać, bo oni oprócz swoich parad to wchodzą na bezczela do naszych dzieci w szkołach i przedszkolach - żebyś wiedział jak juz wiele dzieci w szkołach ma zoraną psyche i nawet wierzacy katolicy nie widza nic złego w postulatach lewaków z lgbt - jeszcze może nie są za tym aby dzieci tamci wychowywali ale na ich związki partnerskie usankcjonowane prawnie i na swobodne pokazywanie ich dewiacji wielu uczniów się zgadza - mają przeoraną psychikę przez lewackich terrorystów (zwanych nauczycielami) w szkołach i programy pro lewackie w tych szkołach + internet i wszechobecna homopropaganda (kolorowa niby taka fajną, ludzie się bawią) - to przyciąga młode nieświadome umysły

Ludzie apeluję, rozmawiajcie o tym takze ze swoimi dziećmi, bo jak ich zostawicie tej propagandzie samych sobie to kiedyś mozecie być zszokowani przy okazji jakiejś luźnej rozmowy z nimi początkowo na inny temat (tak jak miał mój znajomy).

Ps. znam też przypadek gdzie w szkole katolickiej dwie lesbijki namawiały uczniów do pedalstwa i przynosiły jakiej swoje książeczki i inne materiały lewackie - co najmniej jedno dziecko sie zagubiło. Dyrekcja szkoły umywała ręce.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1597674

... że lepiej nie lekceważyć kogoś uzbrojonego w dwie spluwy  :

http://youtu.be/TAIRE27CKX4

i z płynami fizjoligicznymi na mordzie .

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1597680