Czy PO miało coś wspólnego z zabójstwem Adamowicza?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W ubiegłym tygodniu minęła 3 rocznica tragicznej śmierci P. Adamowicza. Żal człowieka, ale PO, które deprecjonowało  Adamowicza, próbuje go zrobić świętym.

Przypomnę, że CBA  już w 2013 r wszczęło śledztwo w sprawie oświadczeń majątkowych  Adamowicza, tak że już swoi ( PO) miało zastrzeżenia do jego majątku, a opowieści, że dziadek przywiózł  z robót w Niemczech walizkę pieniędzy, ta takie bajki „ z mchu i paproci”.

Nie każdy może mieć  8 mieszkań w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w Gdańsku,  czy 36 kont, ale Adamowicz miał.

Ci sami ludzie, którzy mówili : Jak np.  młody Wałęsa  do Adamowicza „Jesteś elementem niszczącym”, Neumann , Adamowicz gość ,który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach." , słowa Staśka Lubnauera i innych deprecjonowały Adamowicza w sposób wyjątkowo perfidny za to , że kandydował na prezydenta Gdańska m. inn. przeciwko kandydatowi PO Wałęsie.

Radni  PO którzy popierali Adamowicza zostali zawieszeni, przez PO tak to było przed wyborami.

Do chóru atakujących dołączyły media te co zawsze popierają i popierały PO w więc: GW, Onet, WSI 24, Super Express, Newsweek i wiele innych.

Teraz te same środowiska próbują z niego zrobić świętego.

Łacińska sentencja mówi „Cui bono” co znaczy , kto skorzystał na śmierci Pawła Adamowicza? Odpowiedź wydaje się jasna, miało skorzystać PO, gdyby wierzyć w teorie spiskowe, to być może PO stało za zabójstwem Adamowicza, a za pomocnictwo powinien być oskarżony, pajac w czerwonych spodniach, który nie zabezpieczył odpowiednio imprezy.

PO ma skłonności do robienia bohaterów z ludzi, którzy de facto nimi nie byli, jak próbuje się to robić z de facto  łamistrajkiem Krzywonos w kontrze do śp. Anny Walentynowicz.

Wałęsa miał swoje zasługi, ale ciemne strony jego współpracy z SB się ukrywa, Nobel dla Wałęsy był de facto Noblem dla całego ruchu Solidarność.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/169276-prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-pawla-adamowicza]]>

]]>https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/gdansk-wojna-w-po-zawieszono-radnych-ktorzy-poparli-pawla-adamowicza/5qxjss2]]>

]]>https://deon.pl/swiat/wiadomosci-z-polski/klamstwa-krzywonos-o-annie-walentynowicz,248028]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

   Przecież wierchuszka mafii PO pochodzi z Ryżym z Gdańska. Widocznie, za dużo wiedział i go zdjęli. Zaczął pewnie stwarzać dla nich realne zagrożenie, więc wybrali jedną z metod "świadków smoleńskich". Być może jest, a chyba na pewno wiele ich ciemnych spraw, jeszcze nie znanych opini publicznej.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1640605

Dobry trop, ale kto się odważy go "ruszyć"?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1640630