Wyrób premiero podobny kandydatem PO na premiera.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Młodsi blogowicze tego nie pamiętają, ale w czasie stanu wojennego, w ogólnym braku czegokolwiek, ówczesna władza próbowała zastąpić potrzebne produkty czymś, co było do tego podobne.

Najlepszym tego przykładem jest czekolada, coś co było w opakowaniu niby przypominającym czekoladę, nazywało się wyborem czekoladopodobnym.

Podobny zabieg ze stanu wojennego zastosował  Grzegorz Schetyna, słuchając agencji pijarowej  nie wiedząc dlaczego z Izraela , która podpowiedziała się, żeby się „schował”. Nie wiem dlaczego PO musiała płacić firmie zewnętrznej, bo jak mówił klasyk, jest to oczywista oczywistość i większość Polaków o tym wie.

Schetyna postanowił wyciągnąć królika z kapelusza, a tym królikiem okazała się Kidawa-Błońska, dla której ta nominacja była kompletnym zaskoczeniem.

Przemawiając na inauguracje była całkowicie zaskoczona tą nominacją , gdyż nie miała nawet programu  swojej partii. Ten mityczny sześciopak Schetyny, jest taką enigmą, że nie zna jej nawet Schetyna, nie mówiąc już o proponowanej nowej proponowanej pani premier in spe i inni kandydaci na posłów tacy jak np., pan Poncyliusz czy pan, którego nazwisko nie pomne, a jest sprawozdawcą sportowym

Moim zdaniem Kidawa Błońska jest to zabieg , który ma za zadanie  ocieplenie wizerunku PO, ale co ma zrobić Kidawa-Błońska jak mówiąc po młodzieżowemu jest nie za bardzo kumata. Samo szczerzenie zębów w wymuszonym  uśmiechu nic nie da.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)