Po radosnych obchodach PW w 2012 r, radosne obchody wybuchu II WŚ w 2019 r.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Radosne obchody bardzo ważnych dla Polski i Polaków uroczystości przez polityków PO miały już miejsce. Minister sportu Joanna Mucha, specjalistka od III ligowego hokeja , ta sama, która uważała , ze operacja starszej ponad 70-letniej pani się nieopłaca, a starsze osoby przychodzą do przychodni bo się nudzą.

Pani Mucha chcąc uczcić hekatombę ofiar mordów na mieszkańcach W-wy przez Niemców, postanowiła radośnie obchodzić ten dzień, zapraszając piosenkarkę Madonnę , która w dzień wybuchu powstania radośnie, koncertem uczciła ten dzień.

Koncert, kosztował 5 mln zł z publicznych pieniędzy, śledztwo w tej sprawie zostało umorzone, a pani Mucha postanowiła  zostać polską Madonną i dała koncert w sejmie w czasie puczu totalnych w 2016 r.

Ta pani, która tyle razy się ośmieszyła  i powinna zejść ze sceny politycznej, w nagrodę dostał jedynkę w Lublinie od Grześka Dyndały.

Aby pani Mucha nie czuła się samotna, na firmamencie polskiej polityki  pojawiła się nowa gwiazda, polityk, a jakby powiedziały feministki polityczka pani Dulkiewicz prezydent  Gdańska.

Ponieważ 200 tys. ofiar PW to za mało , pani Dulkiewicz postanowiła uroczyście świętować  największą hekatombę w dziejach ludzkości czyli II wojnę światową, która rozpoczęła się 1 września w Gdańsku, atakiem Niemców, strzałami z pancernika Szlezwik Holstein na polską placówkę na Westerplatte.

Trudno wytłumaczyć resentymenty obecnych władz Gdańska, ale także poprzednich, do Wolnego Miasta Gdańska, gdzie Polacy byli prześladowani , a zaraz po wybuchu wojny w Lasach Piaśnickich zostało rozstrzelanych przez Niemców  12-14 tys. Polaków, tylko za to że byli Polakami, podobnie na Kociewiu w Lesie Szpęgawskim zostało rozstrzelanych przez Niemców 5-8 tys. Polaków.

Ten najbardziej nazistowski twór, którym było Wolne Miasto Gdańsk, doczekał się w wolnej Polsce rządzonej przez prezydentów z PO swojego ronda, a polski urząd pocztowy został nazwany z niemiecka POSTAMT, aby tego było mało, po Gdańsku jeździ tramwaj w kolorach takich jak przed II wojną z napisem Danzig.

Czy w Gdańsku rządzi niemiecka V kolumna, tego nie wiem, ale wiele niezrozumiałych decyzji, każe się zastanowić do czego to zmierza?

https://wpolityce.pl/polityka/457280-dulkiewicz-tlumaczy-sie-z-pomyslu-swietowania-wybuchu-ii-ws

https://dorzeczy.pl/kraj/109703/Radosny-marsz-tance-koncert-Tak-Gdansk-chce-swietowac-rocznice-wybuchu-II-wojny-swiatowej.html

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Ich plan się urzeczywistnia. Od dawna w szkołach (a szczególnie w dużych miastach) jest rugowany Patriotyzm, historia i zamieniane na "róbta co chceta", czyli oględnie chaos. Wyprodukowali takie miernoty intelektualne, które teraz na nich głosują i mamy kolejny krok - wprowadzanie nazw obcych, przyzwyczajanie ludzi do obcej władzy - na końcu będzie pytanie: "czy chcecie abyśmy formalnie przeszli pod władanie obcych rzadów" - odpowiedź bedzie: "czemu nie, skoro juz od lat funkcjonujemy jak w obcym państwie"

I ROZBICIE DZIELNICOWE STANIE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Ps. czy można temu zaradzić? Można ale póki co to jest mało realne, bo temu mogą zaradzic tylko Narodowcy (tylko im się chce), którzy są zwalczani nawet przez PiS.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1599027

No nie przesadzaj, że tylko narodowcy, wierzę w dobrą zmianę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1599036

I kto wetował ustawy o sądach i kto to poparł, by było jak było??? A żydo-komuna w togach nie pozwalała na naprawę Polski, a której już nie powinno być.

Ale dzięki Dudzie i PiS-owi są i się mają dobrze i dalej ferują wyroki na Polskich patriotów

A teraz krokodyle łzy wylewacie wy wyznawcy tęczowego PiS-u, że jest źle, a folksdojcze chcą przyłączyć Pomorze do szwabów.

Ale wy wyznawcy tęczowego PiS-u, nie macie odwagi by o tym napisać, a +500 nie naprawi Państwa Polskiego w zakresie sądów w Polsce i praworządności.

Więc teraz miejcie pretensje do Dudy i Kaczyńskiego, że taki syf jest teraz w Polsce, bo mieli wszystko podane na tacy, by Polska stała się normalna, ale oni z tego nie skorzystali.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1599031

Dlaczego piszesz w trzeciej osobie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1599037

Bo piszę jako obserwator niezależny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1599136

bo z Ziemi Sląsko_Dąbrowskiej czuję i widzę podobnie jak Autor .

Smuci i napawa lękiem to, co sie tam od pewnego czasu dzieje

Niepokoi zwłaszcza, że wciąż pamiętam pewne wystąpienie Tuska z przed wielu laty przypomniane po raz pierwszy na PIS org

przez któregoś z blogerów,też z przed wielu laty 

i nie był to esej ze słynnymi słowami" Polskość to nienormalność",lecz 

grożnie brzmiące zapowiedzi,które dzisiaj co niektórzy chcieliby wprowadzić w  "czyn"

a było tam  wręcz

o oderwaniu Miasta od reszty Kraju,samodzielna poczta,własny pieniądz itd

czy ówczesne marzenie Tuska obecna pani prezydent Dulkiewicz chce właśnie wprowadzać ?

ciarki zaczynają chodzić po plecach i jak żywy staje pewien film przed oczami ,...

pozdrowienia sobotnie

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1599454