Ks. Jankowski na celowniku.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wygląda na to, że elementem  skoordynowanej akcji na kościół katolicki jest śp. ks. Henryk  Jankowski z kościoła św. Brygidy w Gdańsku. 

Nagle ujawniły się osoby , które oskarżają go o pedofilie, nie wiem jak było naprawdę, ale ubecja mając jakieś dowody, przed 1990 r. bez wahania próbowałaby zdyskredytować księdza.

Jestem z Trójmiasta, nie znałem osobiście ks. Jankowskiego, na pewno przeszkadzała mi w nim bufonada i zamiłowanie do przepychu, ale tyle co on zrobił dla Solidarności i ludzi represjonowanych, trudno znaleźć drugą taką osobę (duchownego) w Trójmieście.

W trudnych czasach kościół św. Brygidy, był jak oaza na pustyni, tu ludzie represjonowani mogli znaleźć schronienie, a rodziny pomoc żywnościową.

Wątpię, żeby taka koincydencja ataków na kościół była przypadkowa, z jednej strony lewaczka Barbara Nowacka żąda rozdziału  kościoła od państwa, który de facto istnieje, z drugiej atak na ks. Jankowskiego, osobę zmarłą, która nie może się bronić.

Przypomina to atak lewactwa  z USA na nowo mianowanego amerykańskiego SN, przez jakąś lewaczkę, która oskarżała go o molestowanie przed 40 laty.

Jak się później okazało, oskarżenie było wyssane z palca , do którego przyznała się sama niby poszkodowana ( molestowana).

Okazuje się, że lewactwo posunie się do każdego czynu, żeby oskarżyć ludzi wierzących, szkoda tylko że robią to tylko w stosunku do religii chrześcijańskiej , natomiast „ wyczyny” muzułmańskich mułłów ich nie interesują, zarówno jak żydowskich rabinów.

Muzułmanie z taką osobą szybko by się „ rozprawili”, natomiast religia żydowska oskarżyłaby o antysemityzm.

W związku z tym lewactwo jeździ po religiach chrześcijańskich jak po łysej kobyle.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)