Afera KNF czy Marka Chrzanowskiego?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nie wiem dlaczego prawica dała sobie narzucić narrację, że afera Marka Chrzanowskiego  jest aferą KNF. Fakt, że były szef KNF dał się ograć jak dziecko, być może była jakaś propozycja korupcyjna, ale państwo zadziałało i to jest afera Marka Chrzanowskiego a nie KNF.

Czy afera VAT jest aferą Tuska? a tak powinny pisać media bo wówczas on odpowiadał za państwo jeżeli mierzymy wszystko jedną miarą.

Tak w ogóle, to taka narracja dominuje w niemieckich mediach wydawanych w Polsce oraz różnych antyrządowych mediów. I tak stłuczka samochodu,  w którym jechał PAD, nie była stłuczką samochodu , w którym jechał PAD, tylko stłuczką PAD, tak, żeby mało myślący czytelnik odniósł wrażenie, że to PAD kierował samochodem.

Podobnie było ze stłuczką samochodu, w którym jechała PBSz , nieprzychylne rządowi media poświęcały całe szpalty wypadkowi PBSz a nie samochodu , w którym jechała PBSz. I znowu działania propagandzistów polegały na tym, żeby oczernić byłą PBSz.

Wracając do byłego szefa KNF, być może naukowiec, który nagle dostał bardzo intratną pracę, od którego decyzji bardzo wiele dał się skusić, a ponieważ miał do czynienia ze starym wygą, szkolonym przez ubecje jeszcze za komuny dał się „ wpuścić w maliny”.

Cały czas czekam na dowód, o którym pisała GW, tym mitycznym 1% czyli 40 mln zł. Na razie nic nikomu nie udowodniono, ale przesłuchiwanie byłego szefa KNF przez kilkanaście godzin oraz TW „Ernesta” może świadczyć , że jest coś na rzeczy.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

   Witam! Bardzo słuszna uwaga. Narracja KGB, aby odwrócić kota ogonem. Gdzieś słabo z prawicowym dziennikarstwem. Afera Tuska na nagłówkach medialnych, poczyniłaby duży wyłom postrzegania całokształtu uprzednich rządów ośmiornicy mafii Rudego na zachodzie. Uwypukliłaby personalnie osobę odpowiedzialną, za grabież Polski. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1576304

Masz rację, prawicowi dziennikarze, powinni się uczyć propagandy, od lewackich funkcjonariuszy medialnych. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1576453