Kredkami, balonikami, tatuażami, z dżihadystami się nie wygra

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Kolejny zamach, kolejni zabici  przez islamofaszystów. Zastanawiam się czy poprawnie polityczna Europa znowu będzie robiła jaja. Arsenał do walki z islamofaszystami znamy.  Wyświetlanie flag kraju w którym ginęli mordowani przez islamistów ludzie na wierzy Eiffla, Bramie Brandenburskiej, itd.., 

Kredy pójdą w ruch, na asfalcie będą malowane kwiatki, będą marsze, będą tatuowane pszczoły, itd. muzułmanom zabolą brzuchy ze śmiechu, a wystarczy pozbawiać obywatelstwa muzułmanów podejrzanych o terroryzm, należy ich deportować, zero tolerancji dla mułłów, którzy w meczetach wybudowanych w krajach często za pieniądze podatników, hodują  dżihadystów jak pieczarki.

Jeżeli porównamy nasz piękny kraj, bez żołnierzy z długą bronią, gdzie festiwale mogą się odbywać bez strachu jak np. festiwal w Lednicy, to się w głowie nie mieści jak kastraci z Brukseli śmią pouczać nas o demokracji.

Poprawnością polityczną z islamem się nie wygra, tylko stanowczością w respektowaniu prawa kraju, z którego ci „goście” korzystają.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

... zachodu, południa i północy.

Szwecji już praktycznie niema, Norwegia, Dania za chwilę podzielą ten sam los. Belgia, Holandia Francja, to tylko kwestia czasu. Niemcy,  Angole, Hiszpanie, sami sobie pętle powoli zaciskają. Włochy coś tam się buntują.

Do tego doprowadzili debile z lewackim multi-kulti.

https://youtu.be/N9Q6_XGeQXg.

Tak będzie jak te pojeby, będą używać kredek, zamiast karabinów.

https://youtu.be/zHmjRdSoIJg.

A w Polsce będzie tak.

https://youtu.be/kaHVlu8LBFo.

I tak

https://youtu.be/4yKqVO4t1p0.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1541353

Z emigrantami będzie tak jak ze sznurkiem u Lenina przypominam co powiedział : kapitaliści sprzedadzą nam sznurek na którym ich powiesimy. Emigranci zwłaszcza muzułmańscy zgwałcą kobiety, poucinają głowy pederastą, ale dla lewaków już będzie za późno.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1541360

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

c prdz n dźnglę w Brzśc?

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1541354