Europo bierz przykład z Donalda Trumpa.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Walka z dekretem Trumpa, niektórych lewackich sądów stanowych wzięła w łeb. SN USA jednogłośnie stwierdził, że dekret Donalda Trumpa o niewpuszczaniu muzułmanów z 7 krajów muzułmańskich był zgodny z Konstytucją USA.

Czy amerykańscy lewacy będą protestowali przeciwko decyzji SN USA?, raczej wątpię.

Przenieśmy się o kilka tysięcy kilometrów do Europy. Tam u wybrzeży Libii jakieś 3-5 km już czekają łódki od Sorosa na czarnych emigrantów wręcz zachęcają ich w drodze do raju . Organizacje pozarządowe w większości lewackie, niczym regularne połączenie promowe przyjmują tę szarańczę i wiozą na Sycylię lub do Kalabrii. 

Gdzieś w internecie była mapka ( niestety nie mogę jej znaleźć) jak daleko od brzegu byli przyjmowani emigranci. O ile w 2015 było to ponad 100 mil od brzegu potem był coraz bliżej brzegu by w 2017 r. te tak zwane life boat  były niemal widoczne przez potencjalnych emigrantów.

Co robią Włosi, ano łykają tę niby pomoc w ratowaniu emigrantów jak kaczka kluskę.  Jak donosi prasa w dniu dzisiejszym i wczorajszym przetransportowano ich około 5 tys. młodych afrykańskich byczków zwanych emigrantami.

Niedługo Sycylia będzie częścią Czarnego Lądu.  A wystarczy te łódki pomocników przemytników ludzi z Afryki nie wpuścić do Włoch i zawrócić do Libii albo wydać zakaz postoju tych łódek w portach włoskich, które tylko czekają na sygnał od przemytników ludzi.

Opowiadanie bajek , że ci Afrykanie uciekają przed wojną można wsadzić między bajki, a transportowanie ich do Włoch niczym jakieś promy powoduje napływ kolejnych i kolejnych fal. Niestety Włosi to mięczaki nie są w stanie działać zdecydowanie i mają to czemu nie potrafią przeciwdziałać.

http://www.newsjs.com/url.php?p=http://usa.se.pl/nowy-jork/newsy/sad-najwyzszy-po-stronie-donalda-trumpa-w-sprawie-zamkniecia-ameryki-na_1006039.html

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Zdaje sie ,że to na Sycylii byli ludzie którzy oparli sie faszystom Mussoliniego - to czarnym nie poradzą...?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1543200

Na razie wygląda, że nie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1543203

Na razie wygląda, że nie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1543204

Za czasów Mussoliniego Włochy nie były w UE.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1543208

W pewnym momencie od Atlantyku do Pacyfiku.  Najczęściej zapominamy o Z.S.S.R., Części podbitej przez Japonię Chin. Francuskiej Afryce. O UE w tych czasach nawet Masoni nie myśleli. Mafia na Sycylii odrodziła się dzięki Amerykanom.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1543235