Gauleiter Tusk

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Polska w 2004 r. wstąpiła do UE, ale takiej , jaką zakładali Schumann, De Gasperi,  Adenauer  i inni. Na nieszczęście dla Polski w 2005 r. kanclerzem Niemiec, została była działaczka naukowej elity NRD, która  ponadto była 1981 roku sekretarzem FDJ ds. agitacji i propagandy.

Po 2006 r. następowało powolne  przekształcanie UE w IV Rzeszę. Sprzyjał temu poprzedni szef UE Juncker będący szefem UE w latach 2014-2019, który zamiast zajmowanie się sprawami UE wolał wypić, a za szatniarza wziął sobie Tuska, który po aferze podsłuchowej uciekł z Polski i podawał Junckerowi marynarki jak było trzeba gdy Juncker wypił tyle trunków, że nie był w stanie włożyć marynarki.

W III Rzeszy hitlerowski reżim obsadzał swoimi urzędnikami zwanymi gauleiterami podbite ziemie, i tak np. w Gdańsku był Forster, w Krakowie Frank , Greiser  w Wielkopolsce, ci naziści  po II WŚ zostali osądzeni w Polsce i powieszeni.

Żeby była jasność, nie chcę żeby Tuska owieszono, ale chcę, żeby znalazł się na śmietniku historii.

Coś na podobieństwo gauleitera zrobili Niemcy w Polsce. Rząd Zjednoczonej Prawicy, chociaż nie był idealny i popełniał błędy , dbał o sprawy polskie i nie ulegał Ursuli coś tam, coś tam, za każdym razem.

Cała „niemiecka para” poszła w to żeby zmienić rząd w Polsce, chociaż wybory wygrał PiS, nie miał on zdolności koalicyjnych i do władzy dorwali się ludzkie miernoty z niemieckim podnóżkiem Tuskiem na czele.

Tusk sam pół Niemiec ( po matce) robi wszystko żeby nie sprzeciwić się Niemcom, z którymi bardziej czuje więź niż z Polską.

Dobrał sobie pomocników, którzy wiernie wykonują polecenia, Kierwiński, który kazał  lać i pałować rolników, Sienkiewicz który na modłę pruską wprowadził kulturkampf, przejmując media publiczne, Budka  mierny ale wierny doczekał się jedynki razem z pozostałymi  miernotami na listach PO do PE.

Został się ino dewastator polskiego prawa Ukrainiec z pochodzenia Bodnar. Mam nadzieję, że doczekam takiej chwili, gdy odpowiedzą przed polskim sądem i wylądują w więzieniu, wraz z innymi uzurpatorami trochę mniejszego kalibru.

Na zakończenie taka moja konstatacja, Tusk nie został wysłany do Polski żeby nią zarządzał, ale żeby wykonywał polecenia płynące z Berlina i Brukseli.

]]>https://www.dw.com/pl/enerdowska-kariera-angeli-merkel/a-16805378]]>

 

 

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Gdyby ta ruda, niemiecka dziwka Tusk był dziś obecny podczas przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy miałby taką samą minę jak wtedy, kiedy siedział obok Putina i Merkel na Westerplatte, a przemawiał śp. prezydent Lech Kaczyński.

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1660367

Myślę, że o wiele gorszą.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1660382

Za 20 lat ten apel będzie na okładce podręczników.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1660380

Kapitalna riposta

Vote up!
3
Vote down!
0
#1660381

Na twiterze dał głos arcyzdrajca. Myślę o Tusku.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1660383

Światem rządzą kartele. Po dyktatorsku i ponad wszelkimi ideologiami. Na pierwszą linię frontu wysyłają zwykle polityków, by ci otumaniali naród jakąś wzniosłą ideologią, żeby nie było, że o pazerność tu chodzi. Ten stan rzeczy świetnie ilustruje zdjęcie prominencji politycznej zebranej z okazji uroczystego uruchomienia gazociągu Nord Steam 1, w dniu 8 listopada 2011 roku. Demokraci i dyktatorzy zjednoczeni w jednym kolektywnym orgazmie. Kto był przeciwny temu projektowi, ten musiał zginąć lub pożegnać się ze swoją karierą. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i po NS1 przyszła kolej na budowę NS2, której to Ukraina
była przeciwna, czym wydała na siebie wyrok śmierci. Kartele nie znoszą żadnego sprzeciwu.

II Wojnę Światową rozpętały też kartele przemysłowe i finansowe, z niemiecką firmą
IG Farben w roli głównej, w skład której wchodziły takie giganty jak Bayer, BASF czy Hoechst. To kartele sponsorowały zbrodniczą wojnę Hitlera w nadziei na ogromne zyski czerpane ze zniewolonej Europy. Cała gospodarka niemiecka pracowała wtedy na realizację projektu Wielkich Niemiec, ale dzisiaj mówi się tylko o zbrodniczej ideologii nazistowskiej. Ideologia bez wsparcia finansowego przypomina raczej folklor. Dopiero po zbombardowaniu centrów przemysłu niemieckiego i zniszczeniu dróg i sieci kolejowych, możliwe było pokonanie hitlerowskich Niemiec. Trzecia Rzesza padła, ale niemiecka obsesja narzucenia Europie swojej hegemonii jest nie do ukatrupienia. Nadal są wierni swojej starej doktrynie – „am deutschen Wesen soll die Welt genesen”, czyli, świat powinien uzdrowić się dzięki niemieckiej naturze czy też charakterowi. Ten dogmat zna od dzieciństwa każdy Niemiec i każda Niemka i stara się go wszystkim innym narzucić. Stąd to ich natrętne moralizowanie.

Tak jak przy budownie Nord Steamów, Niemcom nie przeszkadzał ani napad Rosji na Gruzję, ani aneksja Krymu, tak teraz chwalą sobie powrót Polski do praworządności i do demokracji pod egidą tuskowej koalicji. To świadczy o ich ogromnych oczekiwaniach związanych z obecnym rządem w Warszawie. Zamówienie złożone, czekają teraz na dostawę. Dla Polski Unia Europejska jest narzędziem do podwyższania jakości życia obywateli. Dla Niemców Unia Europejska w postaci zcentralizowanego superpaństwa jest celem ostatecznym. To ma być miejsce na ich kartele i monopole przemysłowe w każdej dziedzinie. Niemcy potrzebują takiego molocha pod swoją kontrolą, by móc konkurować o przywództwo w świecie z USA i z Chinami. Skromniejszych ambicji jak dotąd jeszcze nigdy nie zdradzali. Póki co, chowają swoje prawdziwe zamiary za zasłoną dymną w postaci Zielonego Ładu.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1660385

Ryżemu po_niemieckiemu bandycie, wrogowi Polski i Polaków nr 1 należy się sznur kata albo dożywocie, chociażby za sam Smoleńsk. Droga "wadzy" tego psychopaty usłana jest trupami Polaków. 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1660408