Do cudaków z PO kandydatów do sejmu dołączyło/a  aktywiszcze

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Patrząc z perspektywy czasu, można dojść do wniosku, że towarzysze, spadkobiercy Lenina i innych mu podobnych, to konserwa. Używali tylko dwóch form: towarzysz, towarzyszka, wiecie, rozumiecie, itp.

A tu bach, uaktywniło się skrajne lewactwo w tym aktywiszcze.          Stalin, Lenin, i cała zgraja towarzyszy, mogłaby się uczyć od „ postępowego” lewactwa z obecnych czasów.

Już nie np. Pani minister tylko ministra, już nie Pani Marszałek, tylko marszałkini, podobnych przykładów można by było mnożyć i mnożyć.

Kandydaci PO przypominają kiepskich aktorów z taniej wędrownej trupy z kiepskiego teatru/cyrku, bo jest gość , który pokazał fucka Amerykanom, namawiał na handel z Rosją tak jak robił to jego ojciec, wyrzucał owoce i warzywa na ulice9 zamiast rozdać potrzebującym), a jak tego było mało to wyrzucił przez  okno telewizor.

Jeszcze 2 lata temu na kongresie Agrouni tak mówił. „Oni dali dupy. Ale ja przyniosę wam na tacy ich świńskie zakłamane ryje i rzucę wam pod nogi” – krzyczał w Warszawie Kołodziejczak. Od tamtego czasu jednak minęło około dwóch lat.

Teraz przykleił się do Tuska jak gówno do statku i mówi płyniemy razem.

Jest też  kapuś Wołoszański, Jachira,

Tusk pojechał z Kołodziejczakiem do Brukseli , pewnie zaprezentować go jako potencjalnego min. rolnictwa.

Była też nijaka pani Szostak, która proponowała aborcje do 9 miesiąca ciąży, ale tego niewytrzymali lewacy z PO i usunęli ją ze swoich list, ale za to Biedroń przytulił ją na swoich listach.

Nie jestem w stanie zrobić egzegezy kandydatów z list PO, bo przekroczyłoby to moją percecję.

]]>https://gpcodziennie.pl/818107-kolodziejczak-przykleil-sie-do-tuska-bedzie-udowadnial-ze-po-kocha-rolnikow.html]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

  • Co więcej, straty wojenne i komunizm doprowadził praktycznie do zaniku elit narodowych formujących zarówno kulturę narodową, jak i definiującą krótko i dalekofalowe interesy naszego narodu.

Miejsce tradycyjnych elit, częściowo wymordowanych w czasie wojny, zajęli nominaci komunistyczni na uniwersytetach, w mediach i życiu publicznym, blokując tym samym odtwarzanie elit polskich.

W efekcie indoktrynacji polskiego społeczeństwa i komunistycznych, a później postkomunistycznych „elit”, polskie społeczeństwo odzyskując wolność, miało trudności w przezwyciężeniu komunistycznego dziedzictwa mentalnego. Tym bardziej, że postkapepowskie „elity” dominujące także w opozycji podjęły trud, nie odbudowy polskiej wspólnoty narodowej, ale jej dekonstrukcji.

Pedagogika wstydu propagowana przez Gazetę Wyborczą i media jej pochodne, ograniczanie nauki historii, czy literatury polskiej w szkołach, antypolskie filmy, a przede wszystkim definiowanie obcych ekonomicznie i politycznie interesów, jako interesów narodowych prowadziło, nie tylko do neokolonialnego charakteru polskiej gospodarki, ale utrudniało odbudowę polskiej wspólnoty narodowej i odrodzenie polskości. (...)

Przeciwstawienie się lustracji i dekomunizacji, to była próba uznania za nieważne samo istnienie naszego narodu. Bowiem zło czynione naszemu narodowi nie miało żadnej negatywnej wartości w przekonaniu przeciwników dekomunizacji. To czynili wrogowie naszego narodu, jego odrodzenia i rozwoju. Bo żaden naród nie jest w stanie istnieć bez moralnych wartości i moralnego kręgosłupa. To one wyznaczają jego sens istnienia.

I dziś mamy do czynienia z tym samym zjawiskiem, z ponowną próbą uprawomocnienia moralnego łajdactwa w życiu naszego narodu. (...)

Cytat za: https://wpolityce.pl/polityka/282999-dekonstrukcja-polskosci

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654349

Całe stada rosyjskich żydów, którzy pozmieniali nazwiska na polskie, np. Stolzman na Kwaśniewski, a po 1989 r, umysły Polaków kształtowali żydzi, tacy jak Geremek, Michnik, Kuroń,  

Vote up!
1
Vote down!
0
#1654356