Mąż posłanki PO to ma klawe życie

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Co prawda ta sytuacja miała miejsce jakiś czas temu, ale dopiero w ostatnich dniach na twitterze i mediach społecznościowych  ukazał się artykuł, o wyjątkowej pobłażliwości sądów dla przestępcy gospodarczego, jakoś tak się złożyło akurat męża posłanki   PO Okły-Drewnowicz.

Każdy normalny człowiek, poza, jak pokazuje wyrok rodziny posłanki PO, poszedł by siedzieć ale nie mąż tej posłanki, który wystawił „lewe” faktury na kwotę ca. 6 mln zł. co umożliwiło okradzenie nas obywateli na kwotę 1,5 mln zł zwrotu VAT.

„Srogi” sąd skazał tego przestępcę „aż” na 2,5, roku więzienia w zawieszeniu i 25 tys. zł grzywny. W przestrzeni reklam medialnych funkcjonuje hasło „brawo ty brawo ja” , czyli brawo sędzia, brawo pan Drewnowicz.

Wygląda na to, że sądy mimo tego , że poć są apolityczne wszystko robią aby „dowalić” PiS na co wskazują masowe uniewinnienia chuliganów z Ubywateli RP, czy KODorastów,  natomiast Basie Poleszuk działaczkę  Ruchu Narodowego skazały na 4 miesiące aresztu za ponoć podrapanie policjanta.

Sądy stają się areną działań politycznych co pokazało grupowe zdjęcie sędziów z Krosna w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA czy pani sędzi Klawonn z takim samym napisem na spędzie kodorastów.

Ta pani była sędzią w sprawie cywilnej Jarosław Kaczyński vs. Lech Wałęsa i w tej części sprawy, która była nie do podważenia  czyli w sprawie kłamstwa LW , że to JK jest winny katastrofy smoleńskiej i nakazała przeprosiny, natomiast w innych wątkach sprawy je oddalił, dodając komentarz coś w stylu  sędziego Tuleyi.

Reasumując,  sądy , które mają być bezstronne , tak się składa, że łaskawszym okiem patrzą na wszystkich przeciwników obozu „ Zjednoczonej Prawicy” a zwłaszcza PiS niż ich przeciwników procesowych w oskarżeniach prywatnych lub prokuratury.

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/maz-poslanki-po-skazany-za-lewe-faktury-lewe-faktury-meza-poslanki/n3r2kps

http://telewizjarepublika.pl/skrajnie-stronnicze-sady-czemu-barbara-poleszuk-za-podrapanie-policjanta-zostala-skazana-na-4-miesiace-bezwzglednego-w

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Komentarze

Ze takie mamy sądy, PO, Nowoczesne, czy może PSL, tylko że te partie nie rządzą i nic do gadania nie mają.

PiS uchwalił ustawy o sądach, sejm zatwierdził i senat też. Duda zawetował te ustawy, a PiS nawet nie zawalczył z Dudą by to przywrócić.

A na domiar Kaczyński powiedział że PiS będzie popierał Dudę na drugą kadencje. Co daje do myślenia że wszystko było ukartowane z góry. By wszystko pozostało jak było. A ten cyrk z ustawami o sądach, jest tylko po to, by wyborcy byli nie świadomi, że to tylko teatr Dudy i Kaczyńskiego.

Więc do kogo macie pretensje , wyznawcy i wielbiciele PiS-u. Do garbatego że ma zdrowe dzieci.

Wszyscy winni tylko nie PiS.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1576647

Jakie macie, ja piszę w swoim imieniu, dlatego przy odpowiedzi nie używaj liczby mnogiej.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1576648

 Radzę włączyć chociażby kanał informacyjny TVP info to może dotrze wreszcie do Ciebie i podobnie twierdzących (myślących?) że to cała totalna opozycja wraz ze wszystkimi wrogami naszego kraju i z poparciem polskiej postkomunistycznej w rodowodzie władzy (wszechwładzy) sądowniczej przy bezkarnie łamiącym prawo w oczywisty sposób prawo unijnym "wymiarze sprawiedliwości" uczynili nasz parlament i rząd z suwerena - bezwolnym ubezwłasnowolnionym organem podległym całkowicie w sprawach prawnych dyktatowi Unii z pajacem D. Tuskiem i pijanym Timermansem na czele! ( warto to zobaczyć  https://www.youtube.com/watch?v=nnungvfUXSI )

 Niestety dla wydobycia naszej gospodarki z dna bagna w jakie wpędzili nas POprzednicy sprzedawczycy wszystkiego co polskie - musimy przez jakiś czas jeszcze pozostać w Unii, przynajmniej aż do uzyskania pełnej niezależności ekonomicznej i strategicznej (w tym źródeł energetycznych i obronności)

 Każdy trzeźwo myślący zdaje sobie sprawę, że natychmiastowe wyjście z Unii byłoby klęską każdego rządu w Polsce i to przed wyborami parlamentarnymi i tylko dlatego by suwerennie móc usunąć politycznych i bezczelnych sędziów! Zbyt duża strata za mały zysk.  

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

niezależny Poznań

#1576651

To do mnie kierowana jest ta notka?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1576655

 Tak mój komentarz nie wiem czemu umieścił z automatu portal N. pod Twoim wpisem.

Pomimo moich krytycznych słów pod jego adresem (Jestem jakim jestem) nie dałem mu minusa, natomiast dostałem 2 minusy od tak samo myślących jak on (a może i od niego?) Prawdę mówiąc mam te minusy tam, gdzie słońce nie dochodzi, chyba, że na plaży nudystów ale ja tam nie bywam, mnie do satysfakcji z życia nie potrzeba podglądania innych.

 Pozdrawiam Cię serdecznie, Roman. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

niezależny Poznań

#1576779

Jak nie wiesz, kto ci dał pałę, w tedy nie dałem, a teraz dałem i mam w nosie co myślisz obrońco zażydzonego PiS-u

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1576787

Ok. Dzięki

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1576890

Dla rownowagi dodalem ci plusa

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1576916

Dla rownowagi dodalem ci plusa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1576917

Dla rownowagi dodalem ci plusa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1576918

Powtarzasz się z komentarzem, ale za plusa dziękuję.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1576921

My to wszystko wiemy, jednak od wielu lat nie ma bata na sitwę. Bo wybrani do batożenia (ponad 3 lata temu!!!!,  ponad 500 sztuk !!!), zajmują się dzieleniem, mnożeniem, pączkowaniem, przestawianiem kanap i wersalek partyjnych. A bolszewickie prawo gnoi wszelkie inicjatywy, zaszłości okrzepły ( wszak nikt się wielu bonzom  do dupy nie dobrał, nikt nie został skazany, aresztują i wypuszczają - bo prawa nie naprawili przez 3 lata- frajerzy płacą kaucje ze słoików w ogrodzie, nawet 108 mln, kolesie za kolesi poręczyć chcą i poręczają) i karuzela się kręci. Ziobro i kilku vice- ledwo dyszą, głos tracą . Ponownie pytam: O czym jest ten wpis?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1576649

Z ustaw sądowych, a publika (wyborcy PiS-u) klaszczą i są wniebowzięci 

A PiS mówi, nic nie możemy zrobić, sądy ich wypuszczają. 

Milczenie PiS-u gdy Duda zawetował ustawy o sądach, to aprobacja tego co zawetował Duda.

Nie widzę by autor krytykował PiS, a przecież to oni wraz z Dudą są winni tego burdelu w sądach. Jeden wetował a drudzy dali cichą aprobacje Dudzie.

Gdyby nie te weta, dawno już było by posprzątane w tej stajni Augiasza, jakimi są sądy. A prawo było by prawem, a kto by podskoczył i nie przestrzegał prawa, cela+ by się znalazła, nawet na takiego bonza jak Frasyniuk czy inne tuzy.

A tak jest wszystko po staremu i tyle wyszło z cyrkowych reform o sądach, zrobionych przez PiS i Dudę

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1576650

o podmokłym drewnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1576671

Nie jestem wrogiem Jarosława Kaczyńskiego. Jednak słuchając łaskawie upublicznionej wczoraj przemowy w Jachrance, poczułem się jak mały Jaś w piaskownicy ( a mam ponad 70 lat i obserwowałem wydarzenia i pogrywki ostatnich 40 lat w pełni zdrowie i wykształcenia), do której podszedł starszy pan i coś do mnie mówi. A z tyłu wrogi GrzeBoluś wali mnie w łeb łopatką. Ten pan, udając że nie widział przez 3 lata, jakby się wczoraj urodził, coś do mnie mówi dalej, a ja mam piasek w oczach i ustach, bo GrzeBolek nie przestaje walić , z uśmiechem na twarzy i wiedząc, że jest bezkarny. Pan mówi coś o tym, żeby nie dłubać w nosie, myć ręce przed jedzeniem ( choć woda do mycia brudna z kranu leci). Coś mówi i mówi i mówi, GrzeBolek wali i wali i wali łopatką dalej. Dzieci wokół klaszczą. Taki sen miałem, się nie wyspałem, i to by było na tyle. Wiem, że piszę na Berdyczów, ale co tam. Pozdrowienia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1576697

Masz prawo do swojej opinii, ja mam opinie inną niż Ty.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1576892