Słów kilka o gejach/pederastach pedofilach

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Ostatnio w globalnym świecie zaczęto jawnie i głośno rozmawiać o pedofilii w kościele, w której udział  wzięła głowa kościoła  Papież Franciszek, który zorganizował  konferencje  wszystkich kardynałów.

Na tej konferencji  wyraźnie i głośno zabrzmiało potępienie pedofilii, a duchowni, którzy dopuszczają się tych ohydnych czynów są i będą wykluczani ze stanu duchownego.

O ile kościół chce się oczyścić i wykluczyć ze swojego stanu duchownych o takich skłonnościach, to poprawność polityczna nie pozwala na zwrócenie uwagi na pedofilów wśród homoseksualistów.

Jak wykazują badania,  pedofilia wśród homoseksualistów jest znacznie większym problemem niż wśród  duchownych, a „gwiazdą” pedofilii był już nie żyjący  Jimmy Savile , gwiazda BBC który dostał dożywotni tytuł szlachecki, a jego skłonności do kilkuletnich dziewczynek były znane, ale była to tajemnica Poliszynela,  mówi się o około 300 ofiarach tego potwora, a pomimo tego, że BBC wiedziała o jego skłonnościach to tuszowała sprawę, a ofiary milczały bo Savile był zbyt sławny, żeby przeciwko jemu wystąpić.

Inny przykład ze Szkocji gdzie James Rennie bojownik o gejowskie adopcje! Lider prężnej organizacji LGBT - Youth Scotland! Skazany za pedofilię na dożywocie!!! Chwalił się znajomym, zdjęciami z gwałtu na niemowlęciu. W domu znaleziono 125 tys. zdjęć pedofilskich!

Cohn Bendit eurodeputowany,  dla którego gdy rozbiera go 4-6 letnia dziewczynka jest czymś fantastycznym.

Niektórych pedofilii nasze artystyczne elity wręcz bronią, jak to było z Polańskim.

Pedofilia wśród homoseksualistów jest znaczącym problemem, ale nie za bardzo można o tym mówić, bo homoloby zaraz zacznie narracje, że to jest mowa nienawiści , że to są odosobnione przypadki, itd.

Naukowcy alarmują : Agata Bruchwald ..”Do 40 proc. homoseksualistów to PEDOFILE. W mediach cisza…”Jak pokazują badania naukowców odsetek homoseksualistów, którzy są pedofilami dochodzi do 40 proc. I to oni – jako najgroźniejsi – znacznie częściej molestują dzieci niż tzw. pedofile heteroseksualni “..”Badania nad występowaniem pedofilii wśród gejów nie są obce naukowcom. Sprawą zajęli się m.in. dr Freund i dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. Badania przeprowadzone przez dr Freuda wykazały, że 34 proc. homoseksualistów to pedofile, według drugiego naukowca to 32 proc. “...”We własnej praktyce lekarze zajmowali się 457 pedofilami. 36 proc. z nich okazało się być gejami (Freund K. et al., Pedophilia e heterosexuality v. Homosexuality. J Sex & Martial Therapy, 1984; 10, 193-200). W badaniach przyjęto, że pedofil to osoba, która dokonała przestępstwa seksualnego na dziecku (czy dzieciach).

https://www.tvp.info/8802733/niezyjaca-gwiazda-bbc-pedofilem

https://www.newsweek.pl/swiat/pedofil-jimmy-savile-prezenter-bbc-pedofilem/525jhsg

https://www.youtube.com/watch?v=cPYm9B707Qc

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

By nie dać się zgermanizować czy zrusyfikować.

A dziś musimy też walczyć z pedalstwem z UE i Polski, którzy chcą zdeprawować nasze dzieci i wnuki i Boga wyrzucić z ich serc i wierzę że Polakom męstwa nie zabraknie jak naszym przodkom, w obronie chrześcijańskich wartości i korzeni.

Bo gdy nie ma Boga i Jego praw, to nie ma nic  i nie ma państwa, co tak dobrze widzimy jak jest na zachodzie Europy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1583663

"500% wzrostu gwałtów w kraju to nieduża cena za dobry kebab"
- Angela Merkel

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1583700

Cieszę się, że jedyny kebab w naszej dzielnicy zbankrutował. Jakoś mało było chętnych na bliskowschodnie "przysmaki". 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

AgnieszkaS

#1583702

Musiał zbankrutować.

Skoro w okolicy brakło wałęsających się psiaków czy kotów.

Ze szczura kebaba nie zrobią

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1583706