Podwyżki czyli rozdawnictwo, świat wg. GW

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

GW i środowiska  stojące za nią w, jebnęli jak krowa o beton. Podwyżki dla nauczycieli, wojskowych, nauczycieli, nazwali rozdawnictwem.

Nawet pan Zandberg, którego nie można nazwać popierającym dobrą zmianę, odezwał się i powiedział do GW, czy was porąbało , podwyżki są konieczne.

Głęboka pogarda dla tzw. „szarego człowieka” , wypłynęła jak oliwa w wodzie.  Ich interesuje tylko, to żeby było tak jak było.  

KE (Koalicja Europejska) w jakiś sensie przypomina brygady międzynarodowe walczące w latach 1936-39 z prawicowym rządem Generała Franko. W tych brygadach walczyli komuniści , socjaliści , anarchiści, itd.

W KE jest podobnie , od komunistów ( Miler, Cimoszewicz) , przez zielonych, postkomunistów (SLD) , liberałów(.N), trzonu tej koalicji (PO), po  PSL (mentalnie ZSL) partii, która udaje, że reprezentuje środowisko chłopsko/wiejskie.

Czy można godzić wodę z ogniem? Okazuje się, że w tej koalicji można , bo środowiska narodowo, katolickie (PSL), ręka w rękę idą razem ze zwolennikami likwidacji KRUS i promocji środowisk LGBT.

I tu nagle strzał w kolano, obecna „Trybuna Ludu” czyli GW działania w kierunku poprawy bytu wielu środowisk,  nazywa rozdawnictwem.

Poprzednia władza poprawiała byt złodziejom, aferzystom , przekręciarzom i innym osobom podejrzanego autoramentu . To rozdawnictwo byłej władzy nie przeszkadzało, ale przeszkadzają podwyżki dla różnych grup zawodowych.

 

 

https://www.tvp.info/41488683/zandberg-do-gazety-wyborczej-porabalo-was-podwyzki-sa-konieczne,

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)