Sprawa prezesa NIK Banasia jest kalką sprawy Szeremietiewa.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Co łączy sprawę Szeremietiewa, wafelków SS, Bansia i ostatnio niby spotkaniu premier Beaty Szydło z gangsterami, po tragedii w Suszku w 2017 r.

A więc łączy te sprawy, wyjątkowa menda, niby dziennikarz funkcjonariusz TVN Bertold Kittel. To spod jego pióra wyszły artykuły dotyczące osób i zdarzeń wyżej wymienionych. Zaczęło się w 2001 r. kiedy to artykuł funkcjonariusza  Kittela, zniszczył karierę Romualda Szeremietiewa w którym ów funkcjonariusz zrobił z Szeremietiewa aferzystę, uwikłanego w najgorsze występki.

Ostatecznie decyzją sądu funkcjonariusz Kittel decyzją   sądu  musiał przeprosić pana Szeremietiewa. Sprawa jeszcze się nie skończyła i toczy się przed różnymi sądami na skutek apelacji.

Później była sprawa wafelków SS, w której dwaj „dziennikarze” TVN pod przykryciem a może inspiratorzy tych zdarzeń obchodzili urodziny Hitlera, a funkcjonariusz Kittel to opisał a TVN pokazał w jednej ze spółek zależnych.

Następną ofiarą padł szef NIK pan Banaś, którego zgodnie ze scenariuszem jak w przypadku pana Szeremietiewa, opisał funkcjonariusz Kittel.

Po panu Banasiu przyszedł czas na premier PBSz gdzie w spotkaniu z  wolontariuszami po tragedii w Suszku znalazły się osoby określane przez funkcjonariusza gangsterami i na tej podstawie Kittel próbuje udowodnić, że PBSz spotykała się z gangsterami.

Ponieważ sprawa z gangsterami była tak grubymi nićmi szyta, że nawet TVN i GW nie „ciągną”   dalej tej sprawy.

Rodzi się pytanie na czyje zlecenie działa funkcjonariusz Kittel? Czy nie jest to sprawa dla odpowiednich służb państwa polskiego?

 

 

https://zyciestolicy.com.pl/szeremietiew-nie-tylko-o-banasia-chodzi/?fbclid=IwAR2ysTcvkEGP3x-ol7A6P9zjXzKNw9UGkZh8kH7Z6FHO5kNGmvZLsYWEXPY

https://wiadomosci.wp.pl/romuald-szeremietiew-staje-w-obronie-mariana-banasia-probuja-go-zniszczyc-tak-jak-mnie-6448411242715265a

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:5)

Komentarze

widzą że Kittel jest funkcjonariuszem to służby tego nie widzą?

Wniosek - te służby to kupa gówna. Lepiej  żeby ich w ogóle nie było.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1609968

To wszystko jest zastanawiające.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1609972