Idy marcowe „ Wiosny” Biedronia.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Mówią , że nic dwa razy się nie zdarza, a jednak.  Z ‘Wiosną” Biedronia powtarza się historia z .N.  . N miała być jak gdyby nową lepszą PO. Jeszcze około 3  lat temu miała lepsze notowania niż PO, a Petru  czuł się nowym kandydatem na premiera.

Potem wszystko runęło, w czasie „puczu” w 2016 r pojechał z posłanką Szmidt  na Maderę i po tym niewątpliwie romantycznym wyjeździe nastąpił „zjazd” poparcia procentowego,  który obecnie kształtuje się na poziomie ca. 2%.

W międzyczasie w .N nastąpił pucz, stery partii przejęła pani Lubnauer, później było już tylko gorzej.

Petru z dwoma paniami odszedł z .N i założył partię „Teraz” a ‘ Myszka  Terrorystka pani Pihowicz czując pismo nosem i widząc równie pochyłą po której stacza się .N , zrejterowała z 8 innymi posłami do PO. .N stała się partią skrajnie liberalną wręcz lewacką, w której głównym programem jest obrona i walka o prawa osób LGBT.

Ale Robert Biedroń był czujny założył coś co właściwie nie wiadomo jest czym jest. Czy to stowarzyszenie bo tak właściwie nie jest partią bo taka nie została jeszcze zarejestrowana a  nazwy „Wiosna” nie ma rejestrze partii.

 Założenie i pierwsza konwencja była niczym wejściem smoka co miało oddźwięk w sondażach dających „ Wiośnie” ca. 20% głosów.

W szeregach KE nastąpiła konsternacja i pewne zaniepokojenie , bo „ Wiosna” zabierała głosy głównie KE Schetyny.

Głównym oponentem i krytykiem „Wiosny” była KE i sztabowcy KE musieli coś wymyśleć, żeby osłabić „ Wiosnę”, której głównym programem była ochrona i dbałość o prawa mniejszości seksualnych.

Prezydent Warszawy Trzaskowski ze swoim zastępcą pederastą Rabiejem, ogłosili dla Warszawiaków kartę LGBT, która dotyczyła głównie dzieci , czym spowodowali walkę ideologiczną z większością Warszawiaków ale i Polaków, którzy preferują tradycyjne wartości rodzinne.

Mimo tego, że tzw. karta LGBT dla Warszawiaków, spowodowała więcej strat niż korzyści dla pederastów, osiągnęła jeden cel.

Właśnie ta karta była swego rodzaju Idami  Marcowymi  dla „ Wiosny” Biedronia i w ostatnich sondażach poparcie dla „ Wiosny” wyraźnie spadło i sondażach do PE i oscyluje w granicach 5%.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1584011