Wiarę i katolików można obrażać, gejów( pedałów) nie

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wiarę i katolików można obrażać, gejów( pedałów) nie

W Polska  w niektórych sferach przypomina Sowietów z czasów stalinizmu. Weźmy taki zespół „Tulia”, który nagrał clip z piosenką na festiwal w Izraelu. W wersji polskiej pojawia się krzyż a w wersji angielskiej krzyż został wygumkowany, podobnie jak Jeżow w latach 30-tych został wygumkowany z otoczenia Stalina.

Rozgrzani sędziowie , którzy tak chętnie karzą za obrażenie pedała , uniewinnili piewce stanu wojennego Jerzego Urbana, któremu Sąd Rejonowy zasądził 120 tys.  zł za obrażanie uczuć religijnych, Sąd Okręgowy przypuszczam w osobie sędziego lub sędzi przypuszczam chodzących na spędy  z koszulką z napisem Konstytucja w jakimś sensie odpuścił Urbanowi.

Pamiętamy wielką aferę z tortem z wafelków ułożonych w kształt hakenkreutza , jakie to było oburzenie, natomiast obraz namalowany przez jakąś pseudo pacykarkę miał w swoim wyrazie dwa w jednym.

Obraz ten swoją  wymową zarówno obraził katolików jak i gloryfikował faszyzm. Obok niego stoi a jakże postać z .N pan Mieszkowski.

Pedały i lesby wyciągają brudne łapska po nasze dzieci czego przykładem jest W-wa . Wielkie oburzenie wśród katolików rodziców tych dzieci, ci pedofile tłumaczą brakiem tolerancji.

Świat stanął na głowie, wszelkiego rodzaju zboczeńcy rozpychają się łokciami, ale my rodzice nie możemy dopuścić na deprawacje naszych dzieci.

 

https://www.tvp.info/41702817/z-krzyza-zrobiono-swastyke-posel-nowoczesnej-na-wystawie-sztuki-nowoczesnej

https://wiadomosci.wp.pl/obrazal-gejow-wyprosili-go-z-pociagu-pkp-intercity-6358567997036673a

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/593352,jerzy-urban-obraza-uczuc-religijnych-tygodnik-nie-jezus-karykatura-proces.html

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:21)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1583032

Pitolisz.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2
#1583042

Verita uczy Polaków katolickiego patriotyzmu.
To tak, jakby Hitler prowadził wykłady z zapobiegania antysemityzmowi . W Synagodze.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-4
#1583046

Coś w tym stylu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1583049

Wszystko dla dobra petenta.

8-)))))))

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2
#1583057

chcą was skłócić jesteście wtedy słabsi :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1583067

 Witaj! Nie dali rady zabić wiary katolickiej i ducha narodowego muzułmanami, to próbują gejami. Dla potomków Stalinowców, każdy sposób jest dobry, aby naruszyć Polaków tożsamość.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1583069

Niech próbują , nie tacy już próbowali.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1583104

Gdyby PO-mafia wróciła do władzy wszelkie dewiacje staną się normą...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1583087

Masz rację.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1583105

Odniosę siędo tego zespołu (niby polskiego), który ma występować na eurkołchoźnianejwizji i który wygumkował z klipy krzyż. Co robi w tej kwestii kurski (z nadania PiS)??? Przecież on ma właściwie decydujacy wpływ na to, kto jedzie na eurokołchoźnianąwizje (co pokazał choćby w tej odsłonie dziecięcej). Więc skoro ta "dobra zmiana" dopuszcza do takich skur....w, to ja dziękuję za taką "dobra zmianę", bo głosujac na PiS nie chciałem zamieniać siekierki na kijek, tylko chciałem drastycznej DOBREJ ZMIANY O 180 STOPNI

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1583088

Wydaje mi się, że Kurski paki głupa mówiąc, że to nie TVP wygumkowała krzyż.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1583106

Zauważcie w końcu jedno, że sami nakręcacie propagandę pedalską, ciągle mówią o tym. Pokażę na przykładzie: np. dnia 04-03-2019, TVP na wszystkich kanałach mówiła o tzw. „LGBT”. Ziemkiewicz i Ogórek poświęcili temu zagadnieniu cały czas w dwóch programach „Wtylewizji” i „Wtylewizjiekstra”. Więc się pytam: kto propaguje zboczenia? Wychodzi na to, że PiS, bębniąc o tym całą dobę! Przecież mogą zamilczeć to „LGBT” i homo-propagandę tak jak zamilczają np. pana Grzegorza Brauna. Wiedzą jak to się robi – spójrzcie tylko na skład sali na „Studio Polska” gdzie są ci sami ludzie od lat. Więc z jakiegoś powodu tego „zamilczenia” nie robią - zastanowiło Was dlaczego? A może to wszystko na niby ze strony PiS i oni są również stroną aktywną w propagowaniu tylko robią to z pozycji NIBY-przeciwnych. INACZEJ!
Pomyślcie w końcu o tym, kto tu jest prawdziwym propagatorem zboczeń. Sam Biedroń czy waginosceptyk Paweł Rabiej nic by nie zrobił. Zatem ktoś im pomaga udostępniając mikrofony i kamery przez cały dzień a potem bębniąc o zboczeniach całą dobę na wszystkich kanałach tv i radio (o prasie nie wspomnę).
Po drugie gdyby rząd PiS chciał, to by tych wszystkich deprawatorów wy-aresztował "za szerzenie demoralizacji wśród nieletnich". Są paragrafy w kodeksie karnym na takich jak oni, ale tego nie robią. W koło mówienie na okrągło o dewiantach jest robieniem im propagandy. Aresztować dewiantów a nie o nich dyskutować. Albo dać rodzicom w szkołach wolną rękę a oni zrobią szybko porządek.
Pomyślcie o tym!
Korwin w sytuacji seksualizacji dzieci kiedyś powiedział prosto, cyt. "to jest obowiązek ojca: zabić kurwa tych ludzi, zabić kurwa tych ludzi, zabić kurwa tych ludzi.". patrz w czasie 5 m 04 s pod adr.:
https://www.youtube.com/watch?v=iSaqbhJzUSw
P.S. św. Antoni Pustelnik
„Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony bo nie jesteś do nas podobny.”
 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

panMarek

#1583096

Złamią was, podwyżkami, jak litr paliwa będzie kosztował 10zł :) Zawszę będzie można jeżdzic rowerem i czcić boga PiS. Co z tego że w Polsce przepraszam Polin jest syf! Ważne że rządzi PiS! I tak trzymać pisiory :)

W Polsce będzie wtedy dobrze gdy Polak z Polakiem będzie żył w zgodzie i harmonii, niestety wcześniej Sobota z Sobotą się spotka niż wasz naród się ze sobą pogodzi i będzie żył w jedności.

Zgoda buduje a PiS rujnuje

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1583150

Oj nie dobrze, nie dobrze, zapomniałeś wziąć leków.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1583187