Nachalna propaganda LGTB ponosi klęskę

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ostatnie dni to powrót na łono publicznej debaty ostrych "antytęczowych" poglądów...Ku ogromnej rozpaczy wszelkiej maści postępowców którzy widzą nawrót do retoryki wczesnych lat 90.

Można przypomnieć ostatnie publiczne wypowiedzi-

W piątek w TVN24 Lech Wałęsa oznajmił, że homoseksualiści "muszą wiedzieć, że są mniejszością i do mniejszych rzeczy się przystosować". "Doprowadziliśmy do tego, że ta mniejszość wchodzi na głowę większości" - przekonywał.

Poseł PO John Godson w programie KROPKA NAD I w TVN24 skomentował ostre słowa byłego prezydenta Lecha Wałęsy na temat homoseksualistów. - Lech Wałęsa to człowiek szczery. Powiedział to, co wielu ludzi myśli - powiedział Godson.

Wcześniej była prof. Pawłowicz-
http://niepoprawni.pl/blog/6354/profesor-pawlowicz-powiedziala-prawde

Nie będę ukrywać mnie ta sytuacja cieszy, zbyt długo ogromna większość ustępowała znikomo małej mniejszości. Pierwszy raz od wielu, wielu lat muszę zgodzić z Wałęsą "Doprowadziliśmy do tego, że ta mniejszość wchodzi na głowę większości". Homoseksualiści od początku lat 90 zyskali społeczna akceptację, wielu publicznie mówiło o swej odmienności i nie spotykało się z żadnym ostracyzmem. Stąd też w owych środowiskach pojawił się pomysł pójścia dalej, tak by swą seksualności umocować prawnie, wbrew konstytucji zrównać z małżeństwem. Oczywistym był fakt iż takie nachalne działanie musi spowodować ostrą reakcję. Oglądając, słuchając, czytając rządowe media można było odnieść wrażenie że żyjemy w IIIRP tęczowej. Poseł Godson w programu Lisa był atakowany przez wykrzywione z nienawiści tęczowe twarze "postępu" które wręcz żądały by zaakceptował związki homo-partnerskie łącznie z adopcją przez nie dzieci ...

Ta nachalność musiała spotkać się z odrzuceniem, musiała też spowodować radykalizację postaw normalne większości-czego jesteśmy obecnie świadkami. I dobrze bo nie może być tak że wręcz wymusza się na ludziach -wbrew ich sumieniu- akceptacje dla takich związków. Nachalność środowisk LGTB wzrosła teraz ponieważ doskonale zdają one sobie sprawę iż to ich jedyna szansa na długie lata by zyskać dla siebie przywileje z powodu swych seksualnych odchyleń. Im bliżej wyborów parlamentarnych tym ich szanse maleją, a wszystko wskazuje na zwycięstwo prawicowej opozycji. Socjologowie zauważają też iż młodzi ludzie radykalizują się w prawo całkowicie niszczy nadzieje homopromotorów. Ale ten nagły nachalny atak przyniósł odwrotny od zamierzonego skutek i nie pomogą już medialne płacze Holland czy Piroga. I dzięki Bogu:)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

aby rząd zajął się skutecznie zwalczaniem homoterroryzmu jaki opanował nasz kraj. Nie jest ich dużo w stosunku do liczebności całej ludności Polski więc nie powinno być większych kłopotów. Może w końcu coś dobrego by się temu rządowi udało zrobić.
Ja chcę żyć w normalnym kraju, w którym małą grupka osób nie będzie terroryzować reszty.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#340649

Miało być: "mała grupka osób.."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#340691

Każdy chce żyć takim kraju:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#340739