Wykonaliśmy skok cywylizacyjny!!

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Donald Tusk gdy PO przejmowała władzę mówił że Euro 2012 będzie skokiem cywilizacyjnym Polski. Ludzie znający mozliwości środowiska PO mocno wątpili w te słowa. Dziś wiemy iż to Tusk miał rację-wykonaliśmy skok cywilizacyjny!!

Min. Nowak ocenił stan dróg na-dostateczny. Na jakiej podstawie? Czy w szkole mozna dostać trójkę, jeśli nie wykonało sie zadnego zadania? Na euro żadna droga nie została oddana...Mamy jednak skok cywilizacyjny-miast autostrad-objazdostrady.

Ten sam trik zastosował min. Nowak także jeśli chodzi o koleje-sam stan kolei ocenił na cztery. Tu skok cywilizacyjny widać w zastosowaniu nowatorskiego rozwiązania jakim jest zwężenie torów-Pociągi jeżdżą po jednym torze w dwóch kierunkach. Oczywiscie to rodzi pewne napięcia, katastrofy nawet-jednak nie każdy dorósł do skoku cywilizacyjnego. Konfederacja Kolejowych Związków Zawodowych zamierza strajkować, blokując ruch pociągów z obawy o bezpieczeństwo podróżnych i kolejarzy. Tak dobrze nie bylo nigdy!! Czy ktoś zna drugi kraj na świecie gdzie kolejarze zamierzają strajkować ze strachu????? To prawdziwy skok cywilizacyjny.

By jednak min. Nowak nie był osamotniony w czasie skoku otrzymał do pary min. Muchę. Już sama ona jest skokiem cywilizacyjnym-ministra-wywołująca kazdym swym działaniem uśmiechy politowania oraz zażenowania tak u opozycji, jak u kolegów partyjnych.....Ostatnio postawiła na karierę międzynarodową i wprawiła Rosjan w osłupienie chcąc im hotel zmieniać w ostatniej chwili. Mysle że mogła tu zadziałać kobieca intuicja, ministra pomyślała że juz jesteśmy w drugim etapie skoku cywilizacyjnego i od oddawania śledztw, budowy pomników-teraz jawnie mozna wypowiadać sie w imieniu Rosji-pewnie coś jej zostało po naradzie rządu-moze akurat do Tuska, Władymir zadzwonił i powiedział mu na jakim etapie są nasze stosunki oraz coś o kurze napomknął.

A dziś fakt skoku cywilizacyjnego potwierdził sam premier, przemawiając podczas zjazdu swej partii-Platformy O. nie powiedział nic o programie partii, żadnego konkretnego punktu. Tylko że będziemy sie uśmiechać, radować-moze Tusk myśli że kadencja się po olimpiadzie kończy? Ale wyjaśniło się co premier robi fgdy skończy kopać gałę-ogląda TVP i "Gwiezdne wojny"-stąd zaczerpnął program PO-mówiąc-nasz program to światło, jasna strona. Tusk wykonał jak widać największy skok cywilizacyjny, on już jest tam gdzie programów nie ma, tylko uśmiechy.......Ktoś taki nami rządzi i będzie to robić jeszcze przez trzy lata....Zrozumiałem ministrę i to dlaczego chce być bardziej rosyjska niż Rosjanie......

Jedno możemy powiedzieć juz dziś-ten rad zostanie zapamiętany na zawsze, drugiego Nowaka i Muchy nie znajdziemy nigdy, podobnie jak premiera który za program ma cytaty z filmu S-F oraz uśmiechanie się.

Tak, dokonaliśmy skoku cywilizacyjnego, jednak jest to skok w tył.......

Brak głosów

Komentarze

"Tylko że będziemy sie uśmiechać, .."
Tusk nie musi nic udowadniać.
Fanatycy nie muszą mieć dowodów.

To jest - skok cywilizacyjny.

Dogmat.

Utwierdzeni w braku innych możliwości - wierzą .

Vote up!
0
Vote down!
0
#258387

Przecież PO i jej fani to sami "dogmatycy":)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#258590

Dyszka za uświadomienie złośliwego sceptyka niedowiarka.
Przy takim skoku sama świadomość wystarcza i cieszy;)
Pozdrawiam i dziękuję za naprawdę sympatyczny tekst.
Pasiu

Vote up!
0
Vote down!
0

Pasiu

#258395

Z 21 wieku do 20 wieku,gratuluje sukcesu panie i panowie z PO

Vote up!
0
Vote down!
0
#258506

Dziękuję i pozdrawiam również:)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#258591

ktoś tak wysoko hycnął, że sufit się oberwał. Ot i kolejny skok cywilizacyjny. W górę. Ino lądowanie z sufitem na łbie...

Vote up!
0
Vote down!
0
#258400

To będzie oczywiście wina nienawistników z PiSu.....

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#258592