Papież według Wałęsy, to pikuś

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Proponuję rozesłać najowsze "rewelacje" spłodzone przez Wałęsę gdzie się da, komu się da, najlepiej jeszcze przed świętami.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Walesa-nie-nalezy-przesadzac-z-zaslugami-Jana-Pawla-II,wid,13345797,wiadomosc.html
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/beatyfikacja-jana-pawla-ii/zaslugi-papieza-sa-duze-ale-nie-przesadzajmy,1,4250374,wiadomosc.html
Dlaczego? Nie tylko z tego powodu, że te bzdury idealnie pokazują jakim nadentym, zarozumiałym i zapatrzonym w siebie jest ów jaśnie oświecony wieszcz (w końcu elektryk). Także dlatego, że przypadkiem wyrwała mu się myśl całkiem mądra, ale tak niebezpieczna, że aż dziw bierze, że to przeszło przez cenzurę:
[quote]
Komunizm kierował się prostą filozofią: nie pozwolić na to, by się połączyli, by się zorganizowali. A papież nas zorganizował. Dla modlitwy, nie dla walki. Ale wystarczyło, żebyśmy zobaczyli, ilu nas jest i zastanowili się. To przebudzenie popchnęło naród polski do tego, że pozwolił się prowadzić...
[/quote]
Niemal identyczne słowa można znaleźć w jednej z wypowiedzi zarejestrowanych na Krakowskim Przedmieściu i utrwalonej w kadrach filmu "Solidarni 2010"
http://niepoprawni.pl/blog/961/solidarni-2010-osobiste-przemyslenia

Tego właśnie boi się panicznie reżim Tuska. Wlaśnie dlatego próbuje zgasić pamięć, "sprzątając" jeszcze palące się znicze.
http://niepoprawni.pl/blog/961/nielegalne-kwiaty-zakazany-krzyz

Dlatego właśnie z uporem wmawia, że na Krakowskim Przedmieściu w rocznicę Smoleńska było 7 tyś "faszystów" podjudzanych przez "faceta napalonego na władzę", a nie 70 tyś patriotów pragnących - jak ich przywódca - demokracji i wolności słowa (bo takie były moje odczucia, a patrzyłem i słuchałem bardzo uważnie).
http://niepoprawni.pl/blog/3266/bylem-w-wolnej-polsce-bylo-pieknie-relacja
Cóż, msze za ojczyznę odprawiane przez bł. ks. Jerzego Popiełuszkę też były nazywane "seansami nienawiści". A tamte władze w tamtym ustroju były "legalne" i "demokratycznie wybrane".

Zamiast podsumowania dziś świąteczne życzenia:
ABY Z TEJ ŚMIERCI WZIĘŁO POCZĄTEK ZWYCIĘSKIE ZMARTWYCHWSTANIE
Wszystkim, którzy płaczą, łakną i pragną sprawiedliwości...
Peacemaker

Brak głosów