Hypki i Komorowski wyjaśnili tajemnice z Malezji

Obrazek użytkownika zuberegg
Świat

Prawie cała Azja plus USA z Australią szukają samolotu Boeing 777 linii Malaysia Airlines. Dziwić musi iż w tej sprawie nikt nie zwrócił się o pomocą do władz naszego kraju. Polska przecież jest jedynym na świecie krajem w którym władze ustaliły przyczyny katastrofy lotniczej bez badania wraku jak i bez posiadania takowego.

Fachowcy wyznaczeni przez Donalda i jego ekipę sprawnie i szybko zamknęli sprawę. Standardy jakie zastosowano przy badaniu przyczyn katastrofy smoleńskiej były bardzo nowatorskie. Nie liczono się z pamięcią ofiar, nie szanowano prawa ofiar do godnego pochówku, nie badano wraku.

Jakim szokiem musi być dla władz naszego kraju wiadomość iż rodziny chińskich pasażerów zaginionego boeinga domagają się od malezyjskiego rządu oficjalnych przeprosin za autorytarne stwierdzenie, że wszyscy zginęli. Żądają też "prawdy w sprawie losu zaginionych na pokładzie Boeinga".

Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski już chwilę po katastrofie stwierdził- To był błąd pilota. Wszyscy nie żyją.

W moim przekonaniu - sprawa jest w sposób arcybolesny prosta
- zaznaczył prezydent Komorowski 1-I-2011W ten sam sposób sprawę zaginionego Boeinga wyjaśnił Tomasz Hypki...

Tomasz Hypki- Tylko świadome działanie pilotów może wyjaśnić to, co się stało. Jeden z nich musiał wyłączyć transponder, który sygnalizował pozycję samolotu. 18-III-2014

 

To tylko potwierdza jak zacnych mamy fachowców naszym kraju. Inne państwa są daleko w tyle, tam jakieś poszukiwania, analizy satelitów, kolejne państwa zaangażowane.

Skąd tam tylu oszołomów? Nie można wysłać jednego Hypkiego, jednej np. Wielowieyskiej, jednego Janusza p. i Bronisława by podsumował całą sprawę?

Hypki nauczy jak się wyjaśni katastrofę bez badania wraku. Wielowieyska wyjaśni iż jest wszystko jedno gdzie jest wrak. Janusz p. powie iż widział jednego z pasażerów na plaży (niech poznają poczucie humoru naszych "elit"). Komorowski podsumuje to arcyboleśnie prostą uwagą.

Lemingi-apeluję do Was nie chowajcie takich asów w Polsce. Pokażmy ich światu, niech każdy zobaczy kto dzięki Wam stoi na czele Polski...

Rodziny chińskich pasażerów domagają się przeprosin od rządu malezyjskiego za stwierdzenie. U nas za domaganie się normalnego pochówku ofiar w swoich grobach uznawanym się jest za naciągacza państwa i smoleńskiego oszołoma...

Taką mamy cywilizowana "elitę"....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

skladala by sie z naszych "specjalistow"od katastrof Klichow, Millerow, Tuskow, Komoruskow, Laskow, Sikorow,Kupaczowych,Parulskich i calej ekipy dziennikarskich mend z Michnikiem, Lisem czy Olejnik na czele oraz oraz calej masci domroslych autorytetow wyprodukowanych na potrzeby propagandy z PRLowskim aktorzyna szukajacym wciaz sukcesu pijakiem Olbrychskim.

Taka komisja w ciagu dnia by miala rezultaty  oraz gotowy scenariusz wydazen,dla nich to takie znikniecie samolotu bez sladu to blachostka,toc to wszyscy

na swiecie slyszeli o czarnej dziurez ktora wsysa wszytko ,robocza nazwe tej dziury moze zostac przyjeta przez miedzynarodwe komisje do badan katasrof

pod skkrotem PO.

 

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0
#421782

Czarno ich ocenę przed Sądem widzę
Bo sędzia nie słucha wyssanych bajek
Za to ich posadzi na grzanie jajek
Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#421790

"Wymienieni to chyba jasnowidze"

W Polsce "elity" mówią o nich fachowcy bądź eksperci.....Taki mamy rozmach...

Pozdrawiam również

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#421806

bieglych, juz kilka minut po katastrofie  znali jej przyczyny, to dopiero rekord. Wiedzieli, ze  przyczyna byly bledy pilotow, natychmiast wykluczyli mozliwosc zamachu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#421844

Co klasa, to klasa;)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#421865