Wyjście z "Mgły" - wyrok na Tuska i jego ferajnę - Raport ZEN.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Wyrok na Tuska i jego ferajnę już zapadł. Ciekawe czy w tym gronie znajdzie się również Bronisław Komorowski.

Radosław Sikorski - człowiek o którym mówi się, że jest powiązany z angielskimi i rosyjskimi służbami oraz z amerykańskim biznesem to osobna bajka. Może się okazać, iż nie uda mu się dokończyć Polskiej Misji i stanąć u steru władzy.

Dlaczego musiało dojść do katastrofy  - raport Zespołu Ekspertów Niezależnych.   

Polecam poprzedni wpis - Rachunek nieprawdopodobieństwa

Rozprawa trwała rok. Trudno się dziwić, doszła bowiem kwestia „Gorącej Afryki”, gdzie toczy się walka o wpływy między Europą Zachodnią, Rosją i Chinami. U.S.A. Jak widać dość długo nie mogło się zdecydować jaki interes jest dla nich najlepszy. Porozumienie z Rosją, nie wiadomo tylko z jaką frakcją, czy GRU czy też FSB, to porozumienie jest sojuszem w sprawie Chin. Chiny ekonomicznie, politycznie i militarnie zagrażają obu stronom porozumienia. A zatem deal dokonuje się na naszych oczach. W efekcie nowego podziału świata Rosja i U.S.A. Rezygnują ze starej polityki i obierają nowe cele. Najważniejsze jest to, że pojawia się umowa wstępna i zaliczka, czy też raczej gwarancje wywiązania się z umowy. Będziemy obserwować dziwne zdarzenia, nawet zaprzeczające jakiemukolwiek układowi. Jak świat światem nikt przy zdrowych zmysłach wprost się w polityce do niczego nie przyznał. W ciągu kilku, najpóźniej kilkunastu lat, wszystko zależy od tempa wzrostu zagrożenia ze strony China dla Rosji i U.S.A., może dojść do wojny domowej w Chinach. Jest to od lat przedmiotem badań i przygotowań ze strony zainteresowanych osłabieniem dominującej w Azji, a rosnącej w Świecie roli Chin. Niemcy i Rosja na tyle zabezpieczyli swoje interesy w Polsce, iż nawet gdy U.S.A. odzyska wpływy w Polsce - gaz łupkowy się kłania, to i tak będzie się czym dzielić. W większości sprywatyzowanych firm siedzą ludzie PO, służb oraz Rosji i Niemiec. Unia nie jest wieczna, a konflikty etniczne mogą nią solidnie wstrząsnąć. Tak jak w czasie II wojny światowej i tym razem U.S.A. może skorzystać na odpowiednim rozegraniu Europy i reszty Świata. Just business.

Coraz częściej mówi się półgębkiem o roli jaką może odegrać dla Izraela Mater Polonia. Nic dodać nic ująć. Wszystko wróci do normy sprzed II wojny światowej. A Ameryce nie podoba się rosnąca rola wcale nie tak pacyfistycznych Niemiec. Trzeba zatem roztrząsnąć ten stóg siana by się przewietrzył i pogonić robaczki.

Czy nie zadziwiają ostatnie zachowania i wypowiedzi J. Kaczyńskiego, pewien spokój i pewność co do rozwoju sytuacji. Jarosław Kaczyński wie coś o czym być może mówi również gen. Petelicki.

Data 09.04.2011 r. jest istotnym kluczem do zrozumienia komunikatu jaki daje gen. Petelicki. To atak wyprzedzający i ostrzeżenie dla innych uczestników gry w Polsce. Jutro powinno być spokojnie, chyba, że adresatom przesłania puszczą nerwy. A wtedy początek końca zamieni się w koniec.

Generał Petelicki nie od dzisiaj jest istotnym uczestnikiem rozgrywek w Polsce, tym razem pełni rolę Posłańca Śmierci. Politycznej i obywatelskiej śmierci tuzów PO.

„...Tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Brzmiał on tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”. Ten i inne fakty ujawnia w wywiadzie dla tygodnika „Wprost” gen. Sławomir Petelicki, twórca jednostki GROM...”

Jak widać toczy się gra o wpływy służb w Polsce. Jaką frakcję reprezentuje gen. S. Petelicki i o jaki interes chodzi ?

Poniższy tekst nie daje odpowiedzi na to pytanie. Znamienne jest jednak, iż przed rocznicą Katastrofy Smoleńskiej pojawiają się takie teksty. Tusk niczym pionek na szachownicy musi liczyć się z tym, iż w każdej chwili zostanie zbity przez...? Właśnie przez kogo ? Drogiego Bronisława i chłopaków ze WSI, czy może jednak przez inną frakcję o opcji proamerykańskiej - vide wypowiedz Baracka Obamy.

Obama składa hołd ofiarom w rocznicę katastrofy smoleńskiej.

A wszystko jest dalej zamglone i nie wiadomo tak naprawdę kiedy i kto wyłoni się z mgły. Może to być wielkie zaskoczenie, albo będą to bohaterowie znani nam ze sceny politycznej.

Zastanawiam się tylko, czy PO oczyści swoje szeregi i przyzna się do błędów i wypaczeń, by dalej dzierżyć władzę dla dobra Polski, czy może na zawsze zniknie. Oczywiście ludzi nie znikną, nie na darmo SD, UD, UW, Ruch 100 wspierane przez służby krajowe i bratnie, a ostatnio wzbogacone o "Swojego Prezydenta" zarządzają Polską niczym swoim folwarkiem. Zaplecze mają ogromne od potentatów gospodarki i mediów poprzez rzesze agentury wśród naukowców, sportowców, artystów do elit kościoła w Polsce.

Arcybiskup Pieronek wie już wszystko - Bp. Pieronek: Trzeba pamiętać, że to była katastrofa. Nie zamach. A katastrofy przeżywa się zupełnie inaczej niż zamach.

Choć fachowcy twierdzą inaczej.

Samoloty z prezydentami nie spadają - z kpt. Wacławem Rogalewskim (90 lat), jednym z ostatnich żyjących pilotów legendarnego 304 Dywizjonu Bombowego „Ziemi Śląskiej im. ks. Józefa Poniatowskiego” Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii, honorowym członkiem Royal Air Force (RAF), rozmawia Marta Ziarnik.

Jaki cel miało wrzucenie wywiadu w sieć przez Wprost, a potem jego usunięcie. Przecież zdawali sobie doskonale sprawę z tego, iż zostanie zauważony i zapisany. W świat poszedł komunikat, a właściwie wyrok na Tuska i jego ferajnę. Nikt chyba nie uwierzy, że Petelicki nie wie co mówi i nie wie po co mówi. Współgra to z przekazem Obamy, który dla Tuska i Komorowskiego nie jest do końca korzystny oraz z ostatnimi próbami odwracania śledztwa w sprawie Katastrofy Smoleńskiej "do góry kadłubem".

Generał Petelicki, który niekoniecznie darzy PiS sympatią, jest jednak pomimo swojego życiorysu, szczególnie z okresu PRL-u nie jest czysta jak łza. Jest jednak honorowym członkiem 5th i 10th Special Forces Group (US Army Special Forces). Na emeryturze zajął się biznesem, a stąd już niedaleko to ciekawego połączenia wszystkich fragmentów układanki.

Frakcja Ruskiej Budy - Komorowski, WSI, SD, UD, UW oraz część przydupasów z PZPR w stylu Nałęcza.

Tusk i jego drużyna - Niemcy, Stasi, kapitał niemiecki, koncerny prasowe.

Grupa amerykańska - i tu mamy tylko koniec nosa, jaki pokazał Petelicki.

Od 2001 pracuje w firmie konsultingowej Ernst & Young. Do lipca 2007 zasiadał w Radzie Nadzorczej Biotonu, a do 2009 – w Radzie Nadzorczej Pol-Aqua S.A.

Ernst & Young - międzynarodowy koncern świadczący profesjonalne usługi doradcze i audytorskie z główną siedzibą w Londynie. Należy do tzw. wielkiej czwórki obok PricewaterhouseCoopers, Deloitte i KPMG.

Jak na dłoni widać dla kogo pracuje generał.

Bioton zajmuje się biotechnologią, Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "Pol-Aqua" Spółka Akcyjna ma na swoim koncie m.inn.

  • III nitka Rurociągu "Przyjaźń",
  • Tłocznia gazu ziemnego w Ciechanowie.

I co czuć gaz, taki czy inny, a może łupkowy.

Petelicki ujawnia szokujące fakty - za www.niezalezna.pl

A za jakiś czas - Cenzura? "Wprost" usunął wywiad.

Wywiad zniknął, bo gen. Petelicki krytykował rząd ? - www.rp.pl

Tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Brzmiał on tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił". Ten i inne fakty ujawnia w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" gen. Sławomir Petelicki, twórca jednostki GROM.

Gen. Petelicki jest współautorem raportu poświęconego przyczynom katastrofy smoleńskiej przygotowanego przez Zespół Eksportów Niezależnych.

Oficer twierdzi, że decyzja o przyjęciu konwencji chicagowskiej jako podstawy prowadzenia badania katastrofy zapadła w trójkącie Donald Tusk-Tomasz Arabski-Paweł Graś. Tuż po katastrofie czołowi politycy PO mieli otrzymać SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Petelicki poznał treść tego SMS-a. Brzmiał on: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje kto ich do tego skłonił".

Zdaniem Petelickiego, lot do Smoleńska miał status wojskowy i nie podlega to wątpliwości, a odpowiedzialnością za katastrofę nie można obarczać pilotów. Winę za przygotowanie lotu ponosi za to - według twórcy GROM - Kancelaria Premiera.

Petelicki zarzuca także rządowi, że przy wyjaśnianiu katastrofy nie poprosił o pomoc NATO. "Tuż po katastrofie tylko Bogdan Klich pamiętał, że Polska jest od 12 lat członkiem Sojuszu i zaproponował, by poprosić NATO o pomoc. Ale premier tego nie chciał, ponieważ gdyby śledztwo toczyło się pod auspicjami NATO raport końcowy byłby miażdżący dla rządu i MON [...] NATO powiedziałoby nam o wiele więcej na temat przyczyn katastrofy niż możemy się dowiedzieć od Rosjan. Rosjanie nie są zainteresowani, by pokazać całą sytuację – np. to, co działo się w baraku na lotnisku smoleńskim, którego nie można nazwać wieżą kontroli lotów. Ale Tusk najwyraźniej też nie jest tym zainteresowany. A przecież zwrócenie się do NATO tuż po katastrofie było obowiązkiem premiera!" - uważa generał.

Według Petelickiego, karygodne zachowanie premiera Tuska po katastrofie smoleńskiej doprowadziło do tego, że Polska straciła w NATO wiarygodność. "Efekt? Tuż po katastrofie USA podjęły decyzję o tym, że – wbrew wcześniejszym ustaleniom – nie przekażą nam uzbrojonych zestawów rakietowych Patriot" - twierdzi Petelicki.

Raport przygotowany przez Zespół Ekspertów Niezależnych kończy się następującą konkluzją: „jeśli po ocenie raportu komisji szefa MSWiA i prokuratury Sejm nie podejmie decyzji o postawieniu Donalda Tuska i Bogdana Klicha przed Trybunałem Stanu będzie to oznaczało, że nawet największa tragedia narodowa w Polsce po II wonie światowej nie jest w stanie nic zmienić, a system bezpieczeństwa państwa będzie ulegał dalszej degradacji".

A kochani Bracia Moskale w wigilię Katastrofy Smoleńskiej w ramach pojednania i zbliżenia między Polską a Rosją... - Rosjanie podmienili tablicę. "Ludobójstwo w Katyniu" wycięte.

Ameryka ma oczy i uszy, a te oczy i uszy były w Katyniu i Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r. Nie ma co się łudzić, iż z przyjaźni do Polski i Polaków cokolwiek uczyni w sprawie Katastrofy Smoleńskiej. Graja tą kartą przy stoliku z innymi uczestnikami partii. Tu nie ma licytowania w ciemno, tu liczą się tylko asy i gra idzie o duże pieniądze, a właściwie o przyszłość Ameryki i Rosji. A zatem możemy tylko zapytać czy i jak podzielą się Polską oraz czy to coś zmieni. Wydaje mi się, iż dalej pozostaniemy "neoniewolnikami'. Może tylko "Pon" będzie bardziej ludzki.

A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

prosta!
Rosjanie musieli przygotować w języku jasnym i zrozumiałym dla
pensjonariusza z Budy Ruskiej, czyli po rusku!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#150672

costerin

AMEN.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

costerin

#150677

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Ciekawe rzeczy pan napisał,choć moim zdaniem najważniejszym człowiekiem dla Rosji w Polsce jest Gajowy,to on raczej jest głównym rezunem i ma tu pilnować jak na razie Ruskiego haziajstwa ,tak miernego i wiernego dawno nie widziałem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#150679

Gdybym był Putinem, nigdy nie poprzestałbym na jednym Komoruskim, dbałbym żeby ich było co najmniej kilku wpływowych plus następcy. Z podziałem na role: ktoś inny załatwia sprawy, ktoś inny świeci oczami. Tu mały "plusik" dla Tuska: on nie jest agentem, jest na to za głupi, na ich miejscu bym go wykorzystał inaczej. Na przykład, jego fobię w stosunku do Lecha i Jarosława Kaczyńskich (nie jego jednego zresztą). Stawiałbym np. na Sikorskiego. Miał wiele spotkań z bezpieką i wywiadem. Choć w tym fachu nigdy nie wiadomo jak jest naprawdę. Był w miejscach niezbyt przyjaznych młodemu dziennikarzowi, a o niektórych fragmentach życiorysu milczy. Kiedy był studentem, "służby" PRL interesowały się nim coś za bardzo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150724

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Zgadzam się z tobą,że Sikorski to bardzo wpływowy człowiek służb Rosyjskich,to według mnie jeden z tych co ich prowadzili od kołyski( w każdym razie wcześnie zaczęli) robiąc życiorys na zamówienie,ale coś spieprzyli bo okres studiów w Anglii trochę im nie wyszedł,a te przemilczenia i luki w życiorysie,a czasem nawet drobne kłamstwa które już wyszły na wierzch nie pozwalają na objęcie przez niego najwyższych urzędów( premier czy prezydent),Gajowy też ma za uszami ,ale widocznie lepiej to zorganizowali. takich ludzi jak oni jak już pisałem jest wielu i w każdym środowisku,ale gajowy jest takim namiestnikiem ?,czy może strażnikiem ''SALONU''?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#150817

Nie po to Putin zgładził Prezydenta, za ciągłe przypominanie zbrodniczej historii sowietu, żeby tolerować taką tablicę. Tablica była pośmiertnym sukcesem Lecha Kaczyńskiego, dlatego musiała zniknąć. Co do Petelickiego, nie mam wątpliwości, że jest człowiekiem Putina. Dlatego wszelkie dywagacje są próżne. Waga tematu 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150702

W służbie nie ma się jednego ojca, często służy się po obu stronach, a gdy chodzi o kasę, to już pewnik. A ludzie Putina są bliżej Drogiego Bronka.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#150704

Wśród steku tych nienawistnych inwektyw i oskarżeń, część jest nie pozbawione słuszności.
Żeby tak było, pracują na tym nieprzerwanie od
dziesięcioleci tacy jak ty. I macie wyniki.
Jednak twój paszkwil można zastosować do ca 190 krajów
członków ONZ, nie podając żadnych konkretnych dowodów
na zasadność swoich oskarżeń.
Charakteryzując Polskę i Polaków nie dodałeś:
jesteście nieustannymi agresorami, wichrzycielami, imperialistami,narodem bez przerwy zajmującym się niszczeniem innych wokół siebie,
tworząc błędne koło wojen,zniewolenia,nieszczęść i wszystkiego co najgorsze.
Jesteście zwyczajnie "imperium zła". O tym ćwoku nie napisałeś. Ale znasz właściwych adresatów.
M.in.,są obok, a ty jesteś ich delegatem.
To właśnie tym narodom możesz dodatkowo dopisać
- obok tego co przypisałeś Polakom -
świetnie mordujecie. Planowo, precyzyjnie, perfekcyjnie, całe narody,przy pomocy mrozu, krematoriów, strzałów w tył głowy, tortur,głodu, więzień,kłamstw, oszust,kretyńskiej
propagandy - to są dla ciebie ćwoku narody "udaczników".
I widzisz ćwoku, o to Polaków nie oskarżyłeś, bo nawet
w tej swojej nienawiści, nie przeszło ci przez myśl, że można nam coś takiego przypisać...
Za to nas ćwoku tak nienawidzisz i za to, że my WIEMY,
że wy tacy jesteście..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

basket

#150841

zapadnie prędzej czy później 

= >>bez światłocienia<<

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#175240

Wyrok już zapadł, tylko data egzekucji ciągle jest przesuwana.

Pozdrowienia

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#176774

Znasz sie na kwerendzie! Twoje pytanie pozostaje otwarte:
"Jak widać toczy się gra o wpływy służb w Polsce. Jaką frakcję reprezentuje gen. S. Petelicki i o jaki interes chodzi ?"

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petronela

#266469

Z prawej, zamiast np. wstawki "Moon river" ze "Śniadania u Tiffany'ego" - również czarna dziura.
I teraz nie wiem: wszyscy tak mają po przerwie (bo nie mogłam wejść na portal kilka godzi) czy u mnie się coś sknociło?

Przepraszam, że nie na temat...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#266482

Co był nie wiem, ale wiem, że coś było
Wszyscy mieli problemy z dostępem.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#266487

zalecany przez mojego informatyka: wyłącz i włącz komputer. Zwykle na tym punkcie kończę.
Z pozdrowieniami
ossala

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#266498

TEZ MIALEM PROBLEM PRZEZ 6-8h NIepop nie wchodzili

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#266504

dłuższy czas. Czy to zjawisko może się powtarzać?
A już myślałam ,że to tylko u mnie coś "nawaliło".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#266488