Gronkiewicz, a może gronkowiec? Bufetowa na bruk!

Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Kraj

Platforma Obywatelska, to nienormalność

Nie wiem ile gorących głów kombinowało przy ustawce na Moście Poniatowskiego, ale te rozsądne głowy i nieliczne głosy, jakie zdołały się przedrzeć przez polityczny bełkot uprawniany w ramach partii miłości - złodziejskiej partii (Platforma Obywatelska), ostrzegały, że zezwolenie na przemarsz nic dobrego nie wróży.

Jeśli Hanna Gronkiewicz-Waltz  otrzymała od partyjnej wierchuszki (MSZ) polecenie wydania zgody (policja była przeciw wydaniu zgody na przemarsz kibiców Rosji), to znaczy, że bufetowa niewiele ma do powiedzenia – pieprzy to, co jej ktoś każe pieprzyć.

W każdym bądź razie sytuacja dojrzała do tego, aby ze stołecznego ratusza poleciało kilka głów na stołeczny trotuar, i nie tylko tutaj chodzi o głowę jednej bufetowej.

 

Narażenie Polski na dalsze oczernianie nas w oczach świata jest przestępstwem o podłożu kryminalnym i, jako takie, powinno być ścigane urzędu. Ale po zamachu na Prezydenta RP pod Smoleńskiem wydaje się, że każdy inny numer przejdzie bez większego szumu i wszystko ujdzie na sucho. Za czasów Millera i jego spółki też były szyte grube numery, ale takich jakie mają miejsce od czasu, kiedy Platforma Oficerów (ruskich, trzeba dodać) doszła do koryta, nie było.

Niewykluczone, że te numery są "drukowane" potajemnie, wspólnie z SLD, że jest to część „kontraktu” zawartego w czasie, kiedy SLD traciło władzę. Trzeba uważnie patrzeć na ręce wszystkim, bo nie wiadomo jaki jeszcze patent są w stanie wymyśleć.

W każdym bądź razie, to wszystko co dotąd miało miejsce, i ma nadal, polityką nazwać nijako się nie da. 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Lucyna
kochany,to własnie jest polityka (to prostytuta dająca każdemu).Zgadzam się z toba co do reszty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

banitka

#265113

ale fakt pozostaje faktem, że to żadne krasnoludki nie wybrały nam tych zarządców Polski tylko większość tych, która poszła do wyborów i połowa tych, którym nie chciało się tyłka ruszyć aby iść i wrzucić kartkę do urny. I póki co, żadne głowy nie polecą ze stołecznego ratusza, bo zrobiły to, co im kazano.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#265250

POwska sucz - pewnie rosyjskiej skoro tak chętnie współpracuje z ruskimi służbami w prowokowaniu i hańbieniu Polaków i Polski, a zatem czy nie powinna razem z nimi wrócić do Moskwy?
Jak długo jeszcze przyjdzie nam znosić jej machloje, przekręty i manipulacje - kto ja wybrał? Kretynów i spolegliwców, którzy oddali na nią swój głos należałoby podać do publicznej wiadomości - aby wszyscy widzieli komu ten "warszawski burdelans" zawdzięczamy!!!
Grasja
Prawda, prostota i miłość

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#265347