RAZ

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wyleniała (wyliniała ) tzw opozycja zaprzestała już posługiwać się rozumem, gdyż go najzwyczajniej chyba już utraciła!

Albowiem ostatnie wypowiedzi oraz zachowania jej przedstawicieli ( spectrum bardzo szerokie od trepa lwp, poprzez TW, esbeków po tych byłych nie tylko od panny "S" plus te od skrobanek ) jako żywo upoważniają mnie do roboczej tezy, że to towarzystwo nie tylko żałosne!

A co gorzej...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (15 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Ależ musiało czerskich nie... RAZ,aboleć! Dzisiaj sąd nieprawomocnym jeszcze wyrokiem uznał, że naczelny czerskiego GWna zupełnie niepotrzebnie stał się ich obrońcą , klimatologiem-kauzyperdą !
Zdaniem sędzi orzekającej sądy same sobie i bez jego troski poradzą z opinią RAZ,a a on jest raczej zbędny w tym ogniwie.
cyt.
A w sprawie zasadniczej orzekł, że jest nadwrażliwy, gdyż jako naczelny...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

RAZ znów daje czadu jak ... Henia tramwajarka! A co będzie dalej, gdy ?! spodoba mu się to walenie wajchą!? Tak wiele jeszcze przed nim!

W dzieciństwie i młodości skoczyłem tysiące razy do wody na główkę, ale nigdy na tzw trupa, ani też nie znając dna.
Nigdy do rzeki!
Zawsze wiedziałem gdzie skaczę, do jakiej wody, do jakiego akwenu!
I nawet dzisiaj, mimo wielu dziesiątków lat na karku będąc na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Chciałbym zdementować fałszywe informacje, jakoby nasze Towarzystwo Refleksji i Modlitwy brało pieniądze od właściciela pobliskiego burdelu.

Wbrew kłamstwom, pieniądze dostajemy od jego asystenta, przyniesione zawsze w reklamówce, której właściciel nawet nie dotyka. Dodatkowo mamy umowę, że pomimo opłacania z pieniędzy otrzymanych od wspomnianego sekretarza naszej siedziby i kosztów bieżących...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Maras245
Kraj
Kto wierzył w Ruch Narodowy, jako odmianę na polskiej prawicy, ten się grubo przeliczył, po akcji na Uniwersytecie Warszawskim i w Radomiu. Abstrahuję całkowicie od poglądów prezentowanych przez prof. Magdalenę Środę i Adama Michnika(których szczerze nie cierpię). Trzeba powiedzieć jasno lewica otrzymała poprzez te "happeningi" bardzo dużą używkę na parę tygodni, albo i dłużej. Tak ten cudzysłów...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika raven59
Kultura

Nowa notka Coryllus'a na niepoprawni.pl       RAZ ZEZ, VAN RAZ,   RAZ VAN, ZEZ RAZ,   ZEZ VAN, VAN ZEZ,   ZEZ ZEZ VAN VAN   RAZ RAZ !!!
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PolakoCzerwoni
Kraj

W dzisiejszych, podłych czasach, zaufanie do dziennikarzy to niezwykle istotna kwestia. Kiedy większość pracujących w tym zawodzie zajmuje się nie informowaniem lecz propagandą, chciałoby się mieć pewność co do rzetelności i czystych intencji źródła z którego pozyskujemy informacje. Moja lista dziennikarzy godnych zaufania jest niestety dosyć krótka. Jest na niej np. Cezary Gmyz. Odsądzany od...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Skoro Jarosław Kaczyński zaproponował wyborcom "IV RP bez Ziobry" w odpowiedzi reżim proponuje nam "III RP z Ziobrą". Ktoś powinien napisać podręcznik dla prawicowców gdzie wypada bywać i z kim jadać, bo ostatnio sporo z tym kłopotu. Wiadomość o wizycie Ziemkiewicza na grillu u Giertycha mnie zaskoczyła, nawet sobie złośliwie z niej pożartowałem w kilku obrazkach, ale tak naprawdę załamała mnie...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Furorę robi dziś cytat z Ziemkiewicza. Cytat, który mógł wydawać się aktualny gdzieś tak do wiosny 2010 roku, dziś jednak wygląda mi raczej na rozpaczliwe samooszukiwanie się.

Reszta w skrótowej formie obrazkowej - temat wałkowaliśmy przecież kilkadziesiąt razy.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Maras245
Kraj

Wiele osób z prawicy stawia dość kategorycznie sprawę, iż upadek Platformy Obywatelskiej spowoduje dojście PiS do władzy i realizację programu IV RP, który jest realizowany po części na Węgrzech. Tylko ten związek przyczynowo-skutkowy jest troszkę nieprzystający do rzeczywistości.
Igor Janke swego czasu dla Rzeczpospolitej pisał, iż porównywanie tych formacji nie ma sensu. Począwszy od...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Po wysłuchaniu rozmowy na VOD Gazety Polskiej (żródło) można dojść do ciekawych konstatacji. Media zaczęły, wprawdzie dość nieśmiało, ale jednak odnajdywać pewne elementy racji po stronie przeciwnej. Oczywiście jest to opakowane w tony wazeliny względem rządu.
Ale najważniejsze jest słowo klucz - RACJONALNOŚĆ.
Kto jest racjonalny a kto nie, to oczywiście nadal będzie decydowane w tych samych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Tekst ten dedykuję redaktorowi Ziemkiewiczowi, chociaż wypada przyznać, że RAZ jest tutaj figurą retoryczną. Po prostu, skoro On wprowadził termin "polactwo", no to jest pierwszym do bicia za nieadekwatność porównania, które wprowadził. Wielu innych publicystów używa tego epitetu i do nich również jest ten tekst.

Samo jądro Ziemkiewiczowskiego "polactwa", to brak dbałości współobywateli o dobro...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Dzień zaczął się i skończył z Pawłem Grasiem w roli głównej i z Łukaszem Warzechą oraz Rafałem Ziemkiewiczem w rolach pozostałych. Gościnne gwiazdy to oficer anonimowy oficer BOR, dziennikarze "Przeglądu" oraz prokuratura. Gdy tylko włączyłem dziś Facebooka zobaczyłem, że Łukasz Warzecha opisuje, jak to skarcony został na Twitterze przez rzecznika rządu.

Przebieg zdarzeń każdy może wyczytać na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Maras245
Idee

Rafał Ziemkiewicz w ostatnim numerze "Uważam Rze" pokusił się o analizę mesjanizmu, jego sensu, założeń etc. I wyciąga wnioski, które stoją naprzeciw dotychczasowej jego realistycznej wizji prezentowanej, przez chociażby Romana Dmowskiego.

Wspomniany już autor wyciąga wniosek, iż mesjanizm jest potrzebny narodom, w celu utrzymywania ich trwałości, tradycji itd. Tak rzeczywiście jest.
Przy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Jestem w trakcie lektury zbioru artykułów Andrzeja Nowaka, wydanych pod tytułem "Od Polski do postpolityki", w niej zaś znalazłem bardzo celny opis dzisiejszego społeczeństwa, innego jednak autora.

Wychowano ją bez jedzenia mięsa - bez znajomości najnowszej historii Polski oraz sytuacji świata, bez wiedzy o genezie wszystkiego, co nas otacza - wobec tego, nie wiedząc, że mięso istnieje, nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Kraj

Dzisiaj dr politologii, Marek Migalski, odpowiedział na swoim (w S24) blogu red. Rafałowi Ziemkiewiczowi:

(…) No i teraz Rafał Ziemkiewicz pisze o tym, że my, PiS, nie wykorzystujemy takich okazji. Wykorzystujemy, wykorzystujemy, tylko że to się zupełnie nie odbija [podkr. moje - MF] w prasie i w innych mediach. To nie ospałość pisowców, ale nierychliwość świata dziennikarskiego [podkr. moje -...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Dopiero dziś, ale lepiej późno, niż wcale. Na wiec potępienia warchołów dotarł bowiem nasz gospodarz z Salonu 24, redaktor Igor Janke. Janke polemizuje z Ziemkiewiczem, przy okazji zaś powtarza argumenty o "przestrzeganiu prawa", równocześnie zaś - wzorem swoich kolegów - nie zauważa wszystkich pytań, które narosły wokół sprawy. Trudno bowiem zadowolić się nic nie znaczącym wtrąceniem, że...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Barbara Fedyszak Radziejowska w swoim wystąpieniu (prezentowanym tutaj: http://www.polityczni.pl/20_lat_temu_,audio,51,3820.htm ) opisuje to w sposób według mnie bezbłędny.
Bo z jednej strony pojawia się głos środowisk lewicowych (w tym lewicy laickiej czyli GW), który tępi w sposób wręcz niemiłosierny każdy przejaw dumy narodowej jaki się Polsce i Polakom należy, a z drugiej strony pojawiają się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

FYM, w swoim tekście opublikowanym tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/74/folwark , zwraca uwagę na pewną wadliwość tez jakie do opisu naszej rzeczywistości społeczno - politycznej wprowadza RAZ, ale również inni publicyści (w tym profesorowie jak na przykład Legutko).
Moje powyższe stwierdzenie może się komuś wydać obrazoburcze, ale sądzę, że jestem w stanie udowodnić, że mam rację.
FYM, jak również...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika triarius
Blog

Powiedziano o mnie nie tak dawno temu coś w stylu, że (cytuję z
pamięci): "Nawet RAZ nie jest aż taki wielki i niejeden naturszczyk, na
przykład pan Tygrys, gdyby tylko mniej mówił o sobie, by go zakasował".
Wpisuje się ta wypowiedź w nabolałą (jak to się cudnie mówiło za
średniego Gierka) ostatnio kwestię wzajemnej wyższości i niższości
blogerów w stosunku do certyfikowanych dziennikarzy. Co zaś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

RAZ.: "Czas wrzeszczących staruszków"
Książka jak na Ziemkiewicza typowa. Celne cytaty, duże nagromadzenie faktografii, o której się nie można dowiedzieć z mainstreamu lub o której na co dzień się nie pamięta. Jednakże tutaj diagnoza na przyszłość całkowicie chybiona. Ziemkiewicz twierdzi, że czas Kaczora i jego głównego oponenta Michnika to czas przeszły dokonany.
Przytoczę jeden cytat:
"... Trzeba...

0
Brak głosów