Przegrał PIS, zawiniła Matka Boska?

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

"Uwazam , ze na akcentach religijnych PIS duzo nie zyskuje a wiecej traci. Taki Palikot atakujac kosciól dostal aż 10 % poparcie. Walesa noszac M. Boska w klapie przegral ze starym komunista Kwasniewskim. Uwazam , ze bledem bylo pozbywanie sie z PIS p. Kluzik czy Jakubiak I innych. Moim zdaniem, Ziobro powinien pozostac w PIS, ale p. Kaczynski musi mu pokazac jego miejsce. Jestem ateista, ale przyznaje , ze glosowalem na PIS." - napisał Czytelnik w komentarzu do mojego poprzedniego postu.

Już po raz nie wiem który słyszę taką argumentację, że Prawo I Sprawiedliwość przegrało wybory przez wyraźne pokazanie wartości, do jakich jest przywiązane, przez poparcie ze strony Kościoła, przez poparcie Radia Maryja i Ojca Rydzyka. Słyszę, że to błąd, bo młodzież wybiera raczej ten taki niby liberalizm w wydaniu Palikota, wolność do narkotyków, aborcji i modę na homoseksualizm. Jeśliby przyjąć taki pogląd, to by oznaczało, że Wałęsa powinien był odpiąć z klapy wizerunek Matki Boskiej i udać się z działaczami sportowymi na maraton po nocnych klubach, by stać się bardziej popularny? A premier Jarosław Kaczyński powinien był stanąć na czele hałaśliwej parady nawołując do zalegalizowania marihuany albo epatować sztucznym penisem na konferencjach prasowych?

Kluzik i Jakubiak? Jak mógłby on znosić przy sobie obecność niby lojalnych współpracowników, którzy za jego plecami prowadzili rozmowy z kimś, kto najbardziej obrzydliwie uwłaczał pamięci jego śp. Brata, Lecha Kaczyńskiego? Musiałby rzeczywiście, jak go posądzają niektórzy, zamiast twarzy pokazywać różne maski!

Cokolwiek zostanie zdecydowane w sprawie Ziobry i spółki, nie wiem co, ale zamiast pokazywania im ich miejsca, lepiej byłoby "skazać ich" na pewne "roboty społeczne" na rzecz partii, żeby odrobili stracone w opinii publicznej i w mediach punkty przez te nieodpowiedzialne wywiady i wyskoki. Niech Kurski teraz pobryluje w mediach, żeby naprawić, co zepsuli, jakimś nowym zabawnym bon motem! Niechby panowie udowodnii nam teraz, czy faktycznie im zależy na jedności, na partii!

Czytelnikowi nie przeszkadzała jednak ta "kościółkowatość", pomimo że przedstawia się jako ateista, by zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość. Dlaczego? Może jednak, tak naprawdę, to nie w tej Matce Boskiej problem?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Problem leży w trolach, którzy w imię dobra partii piszą takie farmazony.

Pisałem o tym tutaj:

http://niepoprawni.pl/blog/4991/faral-powski-aktywista-do-pisania-komentarzy-oraz-obnizenie-podatkow-dobrze-czy-zle-czym-j

Innym przykładem jest bloger Nathanel, o którym również napisałem notkę ale zdecydowałem się ją ostatecznie skasować. Nie chcę być taki jak on. Wystarczy porównać jego blogi na Nowym Ekranie i na niepoprawnych i przeczytać tekst Jelenie na Jarkowisku. To mówi samo za siebie. Hipokryzja i o błuda

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#195554

mieszczuch7

Nie wiem, co pisze Nathanel, ale coś tak czuję, że porównanie z nim to nie komplement, a i mnie już Pan zaszufladkował odpowiednio.
Mam nadzieję, że ma Pan opinię, jasną i uargumentowaną, co był przyczyną przegranej?
Czy tylko epitety?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mieszczuch7

#195559

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Tu nie ma żadnych wątpliwości ,że J.Kaczyński nie tylko nie traci ,a powoli odzyskuje myślące "dusze" odsyłając rozłamowców którzy przy przy najmniejszym piernięciu nawołują do zmian i to zasadniczych.Tak zwani wujkowie dobra rada nie dostrzegają tego ,że gdyby JK zaczął się upodabniać do Palikota to by miał nie 10% więcej a 20% mniej niż dotychczas,czyli tylko ile Palikot ,a może i mniej bo wyszedł by u patriotów za zdrajcę wartości chrześcijańskich i narodowych.Trzeba być ślepym by nie widzieć ,że tak zwany przemysł nienawiści i działania destrukcyjne by zniszczyć nas jako silne Państwo Polskie i Naród przybierają na sile zawłaszczając PO kolei następne enklawy patriotycznej przestrzeni.Pan Kaczyński na razie dość dobrze lawiruje dostosowując się do sytuacji i zauważam ,że "salon" będzie musiał bardziej sięgnąć do przemocy fizycznej i preparowania fałszywych dowodów.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#195582

mieszczuch7

Jest pewne wsród tak niewielu pewnych rzeczy, że wartości religijne i patriotyczne to źródło prawdziwej siły, reszta zaś - szatańskie podszepty!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mieszczuch7

#195594

To nie PIS przegrał, przegrywają Polacy jako naród??? W komunistycznej propagandzie, naród nie wiedział, że wogóle może istnieć opozycja??? Tak właśnie jest teraz, my starsi pamiętamy ówczesny przekaz medialny że Wujec to bandyta, że Lis to bandyta, że KPN to bandyci, że kłamstwo to prawda??? Wygrywa propaganda, a celebryci uśmięchnięci, zadowoleni, bo nie ponoszą żadnej kary, za kłamstwa, dezinformacje i manipulację informacją, świadomie oszukując społeczeństwo polskie??? Przecież dzisiaj, nie ma nawet jednej niezależnej stacji telewizyjnej, wszystkie to wasale odwiecznych wrogów Polski??? "Taniec z gwiazdami", seriale, shoły z Majewskim i Wojewódzkim i nie trzeba żadnych kampani wyborczych, naiwniacy już wiedzą na kogo trzeba głosować, a jak wiemy naiwnych nie sieją??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#195584

mieszczuch7
Winien jestem wyjaśnienie, że uważam, że przegranej nie było i o tym już wcześniej pisałem, a tu próbuje jedynie polemizować z tymi, którzy wpierają w nas, że jakoby Kościół nas osłabia i usiłują osłabić przez to naszą wiarę i więź z tymże. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mieszczuch7

#195595

Nie przepraszaj!!! Propaguj prawdę. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#195626