Skrycie moherowy TVN24

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Redaktor Morozowski w TVN24 nazwał nas, czyli ludzi, którzy będą 10 kwietnia na Krakowskim Przedmieściu "ludźmi oszalałymi". Oszalały to ktoś niespełna władz umysłowych, może niedorozwój od urodzenia, a może niebezpieczny wariat, a niebezpiecznych należy pilnować albo izolować od społeczeństwa. Tak więc, to nie bojówki Palikota, ale to ludzie wychodzący z mszy i odmawiający zdrowaśki są zagrożeniem dla społeczeństwa? Nie, Morozowski sugeruje, że my nie jesteśmy zdolni do modlitwy, ale tylko do jakiejś bliżej nieokreślonej agresji... No i on tak sobie obrzuca nas tymi obelgami w Wielki Piątek, taka nowa polska tradycja wilekanocna? To mnie obraża, to nas obraża i może powinniśmy się dogadać i złożyć jakiś pozew zbiorowy przeciw tej telewizji?

Ale może on ma rację? Jak tak sobie patrzę na te relacje z warszawskiej drogi krzyżowej i tej rzymskiej, spod Koloseum, to mi się rzuca w oczy jedna taka różnica: u nas katolicy są pod eskortą błyskających na niebiesko policyjnych "suk", a tam żadnego "karabiniera" nie dostrzeglem. Może gdzieś byli z tyłu, dyskretnie ustawieni, ale ich nie było widać, nie tworzyli jakiejś strefy ochronnej, ani strefy kwarantanny. Widać my w Polsce jacyś zadżumieni jesteśmy.

Tenże redaktor Morozowski popełnia recydywę manipulacji wkladając w usta swych rozmówców i tych, którzy wcale z nim nie rozmawiali słowa, których nie wypowiedzieli. Np. powtarza on uparcie, jakoby premier Jarosław Kaczyński twierdził, że Katastrofa Smoleńska była zamachem. Ja niczego takiego nie słyszałem. Słyszałem tylko, jak Kaczyński użył ostrożnego sformułowania zaczynającego się od "jeśii", "jeżeli" albo "skoro", jesli dobrze pamiętam. Jeśli przyjąć, że faktem jest, że były dwa wybuchy... Coś takiego. A nie, w żadnym wypadku, że "były dwa wybuchy", koniec , kropka. TVN24 nas obraża chcąc z nas zrobić jakieś bezrozumne istoty, kiedy my po prostu zadajemy pytania, sprawdzamy różne hipotezy, bo wątpić jest rzeczą ludzką.

Ten sam znowu w chwilę potem rzuca w eter slogan, że przecież to Żydzi zabili Chrystusa, więc... no, jasne, to dlatego my jeseśmy antysemitami! Skąd to się bierze, że oni muszą ciagle czuć się krzywdzeni, podczas gdy nigdzie chyba nie mają lepiej niż w Polsce? Nigdy nie słyszałem takich rzeczy od nikogo ze znanych mi ludzi, skad to się bierze?

Morozowski wcześniej jeszcze wytwarzał dzielnie obraz zalet Palikota, upierając się wbrew oczywistości, jakoby polityk znakomicie sobie poradził w zetknięciu w realu z bezpośrednią krytyką zwykłej obywatelki. Morozowski uznal, że MUSIAŁA to być naturalnie słuchaczka Radia Maryja! Ciekawe, jak on się na niej poznał, jak to stwierdził? Czy miała na czole wypisane, że jest fanką Ojca Rydzyka? Czy może miała jakieś firmowe logo na berecie? Niestety, w ustach Morozowskiego przypisanie do tej grupy odbiorców mediów zabrzmiało jak najgorsza obelga, niczym chuliganka i prostaczka zarazem... Że użyła ostrego, męskiego słowa wobec Palikota? To chyba nie jest jakiś znak rozpoznawczy "moherowych beretów" od Ojca Rydzyka? To raczej niektórzy redaktorzy TVN24 zasłynęli z niecenzuralnego języka, zwłaszcza taki redaktor Durczok wykazał się elegancją stylu w doborze słów przy opisie stołu w studio TVN.... No, to idąc za tą logiką Morozowskiego należaloby uznać Durczoka i całą tę tefaenowską obsadę za ludzi Rydzyka!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"..Morozowski sugeruje, ..... No i on tak sobie obrzuca nas tymi obelgami w Wielki Piątek, taka nowa polska tradycja wilekanocna?.."

A moze czas wyjść z piaskownicy i nie zamykać oczu na rzeczywistość? A jeśli jest strach przed nazywaniem rzeczy po imieniu, np. Żydów Żydami, to może nie naduzywajmy słowa "polski"?

Dlaczego pan, który skarzył się w 1987 r. w MSW, że nie może dostać paszportu, choć chce jechać do kuzyna Zwi Trojny w Izraelu - mozna znaleźć w internecie, zresztą Mor., wspominał gdzieś o swych korzeniach, ma przejmować się jakąś polską tradycją wielkanocną? Co powoduje Panie Mieszczuch, że zadaje Pan takie pytanie - brak wiedzy, uleganie tresurze, tj. założenie, ze Żyda należy traktować jako Polaka, chyba że sam sobie zażyczy inaczej?

 

"Skąd to się bierze, że oni muszą ciagle czuć się krzywdzeni". To dowcip, czy jak? Może należałoby zapytać: "dlaczego ciągle muszą demonstrować i krzyczeć, jak bardzo czują się krzywdzeni, choć o żadnej krzywdzie nie ma mowy, co najwyżej czasem jest niedostateczne -ich zdaniem- leżenie przed nimi plackiem"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#242961

"..

"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#242964

Jak cała WSI-24,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#242968

 

 

Czasami sprzeciw, wobec pogardy dla Polski i Polaków z jaką spotykamy się na co dzień , trzeba wykrzyczeć nie przebierając w słowach. Swoje odczucia w tym względzie, ująłem kiedyś w formie poniższego wpisu, który w sposób dosadny i lapidarny ujmuje cele antypolskiej kampanii.

 

Giewałtu można dokonywać w różnoraki sposób. Indywidualnie, zbiorowo, fizycznie, psychicznie.

Można dokonywać gwałtu na naszej świadomości, przekonaniach czy wierze. Można gwałcić to co najbardziej kochamy. W niektórych gwałt wyzwala przekonanie o swojej wyższości. Podludzie są po to aby ich co najwyżej zgwałcić. Na naszych oczach i za naszym przyzwoleniem,( mój krzyk ja się na to nie zgadzam nie ma znaczenia), dokonywany jest gwałt na Polskim Narodzie, poprzez poniżanie wszystkiego tego co dla nas Polaków jest najważniejsze. Jest to gwałt swoistego rodzaju, odmienny od formy klasycznej. Wyrafinowany aż do przesady, sięgający szczytów perwersji. Osobiście czuję się tak jakby mi ktoś wsadził w d.. rozgrzany do czerwoności pręt ale zimnym końcem, abym w żaden sposób nie mógł go sobie z d... wyjąć.

Dla pewności, że zostanie tam gdzie go wetknięto, czerska i spółka podgrzewa go co jakiś czaspalnikiem spawalniczym, a w tym wszystkim nie chodzi o przyspawanie nas do idei, światopoglądu, czy wiary. Ma to służyć poniżeniu nas Polaków do takiego stopnia abyśmy stracili wszelką nadzieję, abyśmy stali się bezwolnym motłochem. Najsmutniejsze jest to, że przed tą operacją tak duża grupa Polaków (?) sama ściąga porty, a po aplikacji, krzyczy jak mi dobrze, proszę o jeszcze. Może jak operatorowi pomylą się końce tego rubaszne pręta , to usłyszymy głos sprzeciwu, a może wołanie o środki znieczulające ? Już sam nie wiem.

 

Z poważaniem UPS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

UPS

#242965

a skoro JEGO WOLA taka to trzeba się POddać i nie dyskutować z JEGO WOLĄ i całego TEFałenu AMEN. zwłaszcza jak gada zza tych okularów.

Zdrowych sympatycznych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

.....................
nie gadam z krzesłami

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#242973

Wszystkie nazwy programów Morozowskiego czy Sekielskiego wymyślane są z założeniem, że mają wykpić Kaczyńskiego.
1."Teraz My" - nawiązuje do "TKM" - słów J. Kaczyńskiego,
którymi w latach 90-tych nazwał układ kolesi, głównie
liberałów, którzy nie mieli zahamowań w realizacji
prywatnych, "ekonomicznych" celów w czasie pełnienia
funkcji politycznych i państwowych. . Przez długie lata
lewackie media kłamały, że to była filozofia działania
Kaczyńskiego, podczas, kiedy to była jego diagnoza
działań konkurencji.
2."Czarne na białym". Nazwa powstała po przejęzyczeniu
się Kaczyńskiego podczas jakiegoś przemówienia w sejmie.
Dla wzmocnienia siły rażenia tego "hasła" Sekielski
powtarza zdanie: "I nikt nie wmówi nam, że czarne jest
białe ..."
3."Tak jest". Nazwa wymyślona dla programu Morozowskiego po
słynnym Zjeździe Solidarności, na który reżyserzy od
manipulacji przywieźli Krzywonos, aby zaatakowała
Kaczyńskiego. W czasie bardzo dobrego przemówienia
J. Kaczyński użył sformułowania "...ludziom trzeba mówić
jak jest.."
Tytuły tych trzech programów dowodzą, że to działania
propagandowe, a nie dziennikarstwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#242990

We wczorajszym programie "Piaskiem po oczach" Pan Olechowski przyznał, że doradza Palikotowi. W dalszym ciągu rozmowy wyznał iż jest katolikiem, a na pytanie prowadzącego o to, czy jako katolikowi nie przeszkadza mu postawa i zachowanie antykatolickie Palikota odpowiedział, że nie przeszkadza mu, no może troszkę czuje niesmak, gdy słyszy z ust Palikota takie słowa jak: "katolicka ciota".
Tym "katolikom" nie przeszkadzało ubliżanie modlącym się na Krakowskim Przedmieściu i nie przeszkadza prześladowania Radia Maryja i TV Trwam; tacy są nowocześni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#242989

Myśle, że każdy prawy człowiek, bez wzglądu na narodowość, znając fakty a nie interpretacje indywiduum typu Morozowski, Bartoszewski i innych czuje się tego typu wypowiedziami tak po ludzku zażenowany...Racją bytu tych typów jest opluwanie Polski i Polaków, aktualnie jest zapotrzebowanie na tego występy, choćby ze względu na Smoleńsk. Potężny procent byłych funkcjonariuszy WSI byl "namaszczony" przez "byłych" z IW, a narodowość tychże jest doskonale znana. Mówienie o antysemityżmie ma za zadanie odwrócenie uwagi od faktycznej antypolskości, a wrzuty z ulotkami żydowskiej organizacji ma zaognic cały problem, co z kolei spowoduje uaktywnienie się żydopolonii w USA, czy w Kanadzie, a jest ona dość opiniotwórcza.Dzałanie takie ma kompromitować zamach smoleński szczególnie teraz, gdy powoli ale dobrze, że w ogóle zainteresowanie światowej opinii publicznej zaczyna zwracać się w tym kierunku. Dlatego bądzmy Polakami z cała swoją historyczną i cenną tolerancją, a jak szuja ch.... się urodziła to kanarkiem nie umrze...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#243004

Gdy tylko ktoś powie do mnie, że jestem słuchaczem Radia Maryja, bądź Pisowczykiem, bądź Smoleńskim oszołomem odpowiadam - Jestem! Choć nie słucham Radia Maryja ale natychmiast zacznę skoro moje poglądy tam głoszą, choć nie jestem z PiS-u ale natychmiast poprę w ciemno i namówię 10 osób skoro moje poglądy tam głoszą, choć zdradzeni zostali o świcie przez rząd polski chętnie przyjrzę się też zamachowi w Smoleńsku.
I taki "napięty żylak" nie może pojąć, że właśnie powiększył grono słuchaczy RM, zwolenników PiS czy szukających Prawdy "Smoleńskiej" o zamachu.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

extremo99

#243019

Pomijając różne ludzkie ułomności- "niech pierwszy rzuci kamieniem, który jest bez grzechu"- po raz kolejny okazuje się, że jedyne o większym zasięgu media w których można prezentować obiektywny osąd i prawdę o Smoleńsku, to media katolickie. Dlatego chwała za to Kościołowi, nie jestem wybitnym katolikiem ale skoro Państwo nie gwarantuje poszanowania elementarnych praw obywatelskich ostoją polskości okazuje sie Kościół Katolicki, nie pierwszy zresztą raz w historii. Kosztuje to Kościół problemy z telewizją TRWAM, ale jestem przekonany, że Strasburg po raz kolejny da klapsa aktualnie zarządzającym...Na pohybel zakłamanym POjebom! 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#243044

jakos był samotny w tych swoich "odkryciach'
nawet michnikoid Weglarczyk był po stronie przeciwnej, innego zdania

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#243059

troszkę ciekawe spojrzenie

.....................
nie gadam z krzesłami

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#243073

Morozowski to wredna szuja na usługach 'esbecji', w TVN to w zdecydowanej większości są tacy jak on że wspomnę Olejnik, Sekielskiego, Miecugowa, Kuźniara /ten to ma obsesję na p-cie PiS-u/, są to ludzie co sprzedali swoje dobre imię za Walterowskie srebrniki.
To ya

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#243149