Buldogi wyłażą spod dywanu

Obrazek użytkownika Obserwator
Kraj

W ramach zatapiania Platformy przez WSI jako karę dla Tuska za słabe orientowanie się, kto naprawdę rządzi Europą i naiwne trzymanie się PanzerAngeli (podobno TW "Erica") oraz gorączkową i żałośnie nieudaną próbę podlizywania się USA, WROST dotarło (uważacie, samo dotarło, rewelacja sama w sobie) do nagrań rozmowy SIenkiewicza (MSW) i Belki (NBP) o takich tam różnych drobiazgach. Podobno Sienkiewicz twierdzi w tych nagraniach: "... Państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje..." (co jest oczywiście tzw. "świętą prawdą", ale miło że i rządzący o tym wiedzą).

Informacja jest na stronie "Rzeczpospolitej" (czyli Hajdarowicz, czyli .... itd.) zaś WPROST publikuje tekst w najnowszym numerze do poniedziałku (WPROST czyli ... itd.): 

http://www.rp.pl/artykul/16,1118026-Szokujace-tasmy--Wprost-.html

Znaczy Komorowski na serio zgłosi Schetynę na premiera. Pytanie kiedy. No i kiedy grillowanie Protasiewicza przemieni się w grillowanie Tuska.

 

Cholerne ciekawe czasy....

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

że w grupie bawiących się dzieci któremuś z nich coś się nie spodoba,  chowa więc swego misia pod pachę i odchodzi. A jak jeszcze ma do pomocy "Wprost", które samo wskazuje palcem gdzie jest be...?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1427953

Ach, bez przesady. Któżby chciał topić Tuska. Zbyt zasłużony jest. 

Nastał co najwyżej czas, na zmianę basiora w sforze i umożliwienie poprzedniemu miękkie, honorowe odejście na zasłużoną emeryturę.

 

Proszę zrozumieć, że żadne buldogi nie wyłażą, lecz jeszcze bardziej się maskują.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1427956