ostatnie drgawki-POdrygi gnilnej skarlalej koalicji?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

W normalnej demokracji znak zapytania w tytule byłby zbędny. Ale ta cuchnąca trupem nie tylko Jartuzela nieszczęśnica IIIRP nie ma zbyt wiele stycznego z normalnością.
Wczoraj chyba w potoku niekontrolowanych słów wyrwało im się, że ten podsłuch trwa juz dwa lata! To ile kompromitujących tę ekipę nagrań mogło w tym czasie powstać. I bez znaczenia jest to, kto to nagrywał, gdyż ten materiał stał się towarem! I każdy, kto był nim zainteresowany mógł go nabyć. Te taśmy są w obiegu! Czy tylko na polskim rynku? Chyba nie! skoro w zachodnich mediach mówi się też, że to niebywała wpadka polskich służb, instytucji podległych D. Tuskowi.
Oznaczać bowiem to może, że wiele spotkań politycznych, biznesowych w tym tych poza protokołem czyli jakby prywatnych z udziałem goszczących w Polsce MOGŁO ZOSTAĆ NAGRANYCH!? i materiały-taśmy mogą być do nabycia!?
I to wystawia D. Tuskowi jak najgorsze świadectwo!
Skoro nawet sam minister tajny przez poufne został jak chłopczyk nagrany i totalnie OŚMIESZONY!
Bo to nie on idzie po nich!
To oni idą po niego, po Sienkiewicza i po ...Tuska!
Totalna odwyrtka!
Role się odwróciły! I co gorsza to oni wiedzieli kto po nich idzie!
Ale on, Sinkiewicz ani jego szef D. Tusk nie wie kto ... po niego, po nich idzie!
I to jest ta tragedia!
Państwo istotnie jeno teoretycznie istnieje! Bo w praktyce to jego instytucje są jak ...durszlak, przez który wszystko przecieka i wycieka!
Gnilny system stworzony i uprawiany przez D. Tuska uczynił III RP nie tylko państwem skorumpowanym do cna, ale i bezbronnym.
I co gorsza chyba ani premier, ani min. od służb nie wiedzą jak bardzo bezbronnym i skąd zagraża Polsce największe niebezpieczeństwo.
I zupełnie bez znaczenia jest kto nagrywał.
Istotne, że to czynił bezkarnie ( nawet od dwóch lat!?) a materiał krąży na rynku.
Jest dostępny dla każdego, kto jest nim zainteresowany.
Jeszcze jeden wątek wydaje mi się istotny.
To ta skłonność ludzi, ministrów D. Tuska do spotkań i omawianie spraw państwowych, służbowych wymieszanych z prywatnymi machlojkami poza biurem, poza instytucją.
Rozmów na boku na stacji benzynowej, pod królikiem, u sowy!
Cóż to za maniera?
To ciemny obyczaj macherski, cwaniacki, złodziejski!
Przez lat kilka też spotykałem się poza firmą na tzw kolacjach biznesowych w restauracjach, ale po pracy, po uzgodnieniach, umowach, targach zawartych kontraktach i nie przyszło mi do głowy dogadywać tam czegokolwiek przy wódeczce. Tematem były zazwyczaj sprawy lżejsze czyli przydomowe, rodzina, sport, kawały, polityka plus tzw dupa Maryni i jej przyległości!

A to co bije z tych taśm to antykonstytucyjne zabiegi, antydemokratyczne zapędy plus wręcz okołomafijne uzgodnienia, przekręty wymieszane ze szczeniackimi przechwałkami co do rozmiaru fiuta!
Czyli taki kompromitujący funkcjonariusza państwowego ordynarny przekładaniec okraszony knajackimi tekstami, przy których pewnie i niejeden sowiecki sołdat by się zarumienił!

A reakcja premiera jak było do przewidzenia w tonacji, że w zasadzie to < nic się nie stało> i próba ustawienia opozycji jako sojusznika jakiegoś bliżej nieokreślonego wroga zewnętrznego!
A media!? te nie tylko na konferencji, to wręcz modelowe jak przystało na ściśle kontrolowany, trzymany na krótkiej smyczy ściek!

I co dalej?
Prezydent zapewne okaże swoją typowo dla niego ... troskę o państwo!
Premier wyda kolejny bezsensowny w sumie, pozornie gładki, samonaprawny program.
Knajacki prezes banku centralnego potwierdzi swe starania o dobro kraju używając tym razem słów bliższych wieszczy niż sołdata armii czerwonej.
A ośmieszony szef od agentury w agenturze znów po kogoś zechce pójść!
Tyle, że ci po których powinien pójść, chyba już od dawna po niego ... poszli!

I tak ten gnilny system D. Tuska będzie jeszcze niszczyć nasz kraj!
Jak długo?
??????????
pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Tak długo , jak długo ten nieudacznik  bez żony, prawa jazdy i konta (ale na szczęście z kotem) nie wyprowadzi ludzi na ulicę.

Vote up!
3
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428287

@tzw - wyprowadzanie ludzi na ulice pod pałki i kule, z spec-ustawą o "bratniej pomocy" w tle świadczy o nieodpowiedzialności; słuchajmy Grzegorza Brauna, który mówi: "mlodzi Polacy nie dajcie sie pozabijac". To jedno zdanie t-z-w, które widnieje powyżej jest kwintesencją infantylizmu.

 

@antysalon - jak zwykle celnie, lecz w tytule dałabym "sk*****nej" koalicji

Vote up!
2
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1428310

Ja rozumiem, że głęboko zakonspirowane sługusy systemu   mają za zadanie wyciszanie nastrojów i nie dopuszczenie do rozwiązań siłowych, które zmiotłyby postkomunę. Ale Pani ? 

To żenujące, że inteligentny obywatel wpisuje sie w tę żałosną narrację.

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428313

nawet gorzej, bo wysługiwanie się systemowi Tuska, wyjdż na ulice sam lub ze swoim ulubionym narzędziem. ja chętnie do Ciebie sie przyłączę! Oczekuję, że podasz miejsce i godzinę!

pzdr

Vote up!
1
Vote down!
-1

antysalon

#1428320

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Andrzej Tatkowski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

o jednym (nie jedynym)

..groźnie marszcząc niewidzialną brew

do boju zagrzewa chwacko

gotów przelewać cudzą krew

(sam - woli białą bieszczadzką..)

Vote up!
0
Vote down!
-3

Andrzej Tatkowski

#1428323

Ten co krwi nigdy nie przelał, prócz kilku na papier wierszy,

za  poprawnością się kryje, do wyciszania nastrojów pierwszy.

 

TzW

Vote up!
3
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428328

Czyli mamy wyjść we dwóch  i obalić system ?  Pięknie. Ja , Ty i widły  przeciwko całemu systemowi.  A reszta będzie patrzeć, kibicować, komentować  i popijać kawkę.

Nie drogi Antysalonie. Wyjdziemy albo wszyscy albo nikt.  Nie będę tępił wideł za wolność Waszą i naszą.  Niech każdy walczy o wolność własną i Polskę...............ale wspólnie i pod wspólnym  przewodnictwem.

Vote up!
3
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428327

strzelnice i ćwiczmy się.

U sąsiadów za Odrą,co niedzielę ,na każdej wsi,przy byle okazji, jest niby jarmark ale zawsze ze strzelnicą,Co prawda tam teraz najczęściej ćwiczą  "przesiedleńcy" z Kazachstanu...ale ćwiczą

solidnie,przelewając nie tylko białą bieszczadzką.Miejscowi mają bardzo dobrze zorganizowane wszelkie organizacje paramilitarne .

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

Verita

#1428352

Skąd oni mają Białą Bieszczadzką ? :))))))))))

 

TzW

Vote up!
2
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428355

Jak nagrania w celu skompromitowania ówczesnego rządu robił Michnik to wszystko było cacy, a on kreowany na bohatera walki o praworządność i zasady demokratycznego państwa. Teraz gdy takie same metody (podsłuchy)ujawniają materiały kompromitujące rząd popierany przez Michnika ( i są to materiały o znacznie większym ciężarze gatunkowy) gazeta koszerna, organ kierowany przez tego samego Michnika twierdzi że podsłuchiwanie jest be, że jest przestępstwem, które winno być ścigane z największa surowością prawa, mimo iż dzięki temu ujawniono wiele innych poważnych przestępstw. No cóż , jak Kali ukraść krowę to dobrze, jak Kalemu ukraść to dobrze, Nomen omen to z Sienkiewicza zdaje się

Vote up!
4
Vote down!
0
#1428289

poczatku kacapski agent i zdrajca wykreaowany przez sluzby podlegle moskalom na dlugo prze Nocna Zmiana.

Ten zdrajca nie wykonuje najmniejszego ruchu bez zgody lub polecen tych sluzbco ktore  w zasadzie mozna nazwac UKJLADEM mafijnym ktory rzadzi od czasow Magdalenki.

I ta bande tylko mozna zniesc sila kiedy Polacy wyjda na ulice i podpala siedziby tych zdrajcow ono maja siel i na zadne demokratyczne przejecie wladzy nie pozwola

Z bandytami i mafia sie nie dyskutuje tylko sie do nich strzela albo benzyna oblewa uzywa sie ich metod.

Juz Tusk wykrycie tej afery nawal zamachem stanu i bedzie scigal z cala surowoscia za pomoca wszytkich srodkow tych co nagrali ta swolocz,i pod tym pretekstemograniczy wolnosc slowa na wszelkich plaszczyznach to typowo bolszewickie zreszta w PRLsie nie skonczyl on trwa i uwazam ze jeszcze w gorszej formie.

Nastepnym posuneciem Tuska bedzie napad na Wprost  aresztowanie dziennikarzy ich przekupywanie zastraszanie i niszczenie byc mioze psychiczne a nie wylkuczone fizyczne tortury bo ta swolocz sie niczym nierzozni od Balmanow,czy Kiszczakow.

 

Nagran jest wiecej dlatego Tusk bedzie chcial jak najszybciej zastraszyc dziennikarzy i zmusic ich wbrew prawu do wydania informatorow.

Cala PObolszewicka mafia sra w gacie teraz i seprzypominaja gdzie z kim gadali oraz oczym zaczna sami sie terazaprzyzanawac ze gdzies tam w jakiejs knajpie zalatwiali potajemnie w sposob mafijny POLSKIE sprawy.

Mendy  wyprzedza atak ,to jest znana metoda obrony.

Jestem pewny ze takie konszachty poza parlamentarne i nielegalne maja prokuratorzy, kontroloerzy z NIKu czy tez wysocy oficjele z policji i sluzb.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1428349