"Żydowskie obozy koncentracyjne"

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Noooo, z tym musiałem obowiązkowo natychmiast do netu. W "Do rzeczy" Paweł Kukiz przedstawia genialny w swej prostocie pomysł określania przynależności obozów koncentracyjnych. Rozwiązuje wszelkie dotychczasowe problemy i usuwa wątpliwości i to w zgodzie z semantyką. Po prostu od narodowości ofiar. Kto zginął w Auschwitz ? W większości Żydzi - a więc mamy do czynienia z żydowskim obozem koncentracyjnym. Polecam lekturę.

Brak głosów

Komentarze

Może Sobibór lub Treblinka zasługują na te nazwy, a i tu nie mam pewności.
Auschwitz był przeznaczony dla Polaków i to Polacy stali się pierwszymi więźniami.
Warto "wypromować" postać świętego Maksymiliana Kolbe.Jest co prawda film, ale trzeba zrobić kolejny. Inny,lepszy i droższy.
Tamten był biograficzny, prawie religijny, prokatolicki.
Potrzebna jest mocna rzecz o silnej wymowie i zaznaczonym akcencie bohaterstwa, które wynikło nie tylko z Wiary katolickiej, ale też z polskiego poczucia ofiarności i oddania dla własnego narodu.
Trzeba zrobić i wypromować prawdziwy film o obozach zagłady w Polsce.Można potraktować to jako "inwestycję". Zwróci się szybko, bo znikną koszty związane z zakładaniem spraw o zniesławienie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#383211

Były to niemieckie obozach zagłady na okupowanych polskich ziemiach przez niemieckich ludobójców i zbrodniarzy.

Skoro żydowscy biznesmeni od holokaustu zawłaszczyli go dla siebie niech mają też do tego w gratisie i żydowskie obozy zagłady.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#383225