Żółta kartka od służb dla PO

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj
Nie mam żadnych wątpliwości, że nagłe ukazanie się właśnie w tym momencie taśm z sensacyjnymi nagraniami sprzed prawie roku jest sygnałem ostrzegawczym wysłanym rządowi przez służby specjalne. Taśmy ukazały się po wyborach i (uwaga!!!) po przegranym głosowaniu w/s pozbawienia immunitetu Mariusza Kamińskiego.  
Moment publikacji wyjaśnia prawie wszystko. Gdyby to była (jak chce Piotr Piętak) zemsta środowisk finansowych związanych z OFE, to taśmy ukazałyby się przed wyborami, aby wyrządzić rządzącym jak najwięcej szkody. Więc motyw zemsty odpada. Natomiast kolejna odsłona żałosnej horroro-bajeczki o "zbrodniach IV RP" zakończona jak zwykle konkluzją, aby nie złapać króliczka, ale by gonić go, najwyraźniej skłoniła kogoś decydującego o tym kto rządzi w tym "demokratycznym" (czytaj: "funkcjonującym tylko w teorii") państwie do przypomnienia rządzącym dzięki komu i w jakich okolicznościach doszli do władzy. Oczywiście wszystko jest przeprowadzone tak, aby Tuska w żadnym wypadku nie odsunąć od władzy (nie takie afery zamiatał pod dywan), tylko przywołać do porządku.
 
Celowo użyłem zwrotu "wyjaśnia prawie wszystko", bo nie tylko nie wiemy (i całe szczęście - gdybym wiedział, już bym nie żył) kto personalnie za tą akcją stoi, ale także nie znamy dokładnej treści przekazanego w ten sposób przesłania szefa wszystkich szefów do szefa rządu. Przedstawię dwa hipotetyczne warianty tego przesłania. 
 
Wariant pesymistyczny (niestety bardziej realny). 
 
"Chu... złamany! Nie po to ubiegliśmy CBA w dotarciu do tych dwóch żałosnych cwaniaczków i pod groźbą natychmiastowego "samobójstwa" poinstruowaliśmy ich co mają mówić do podsłuchów, aby ci durnie z CBA to kupili i wysadzili własny rząd w powietrze, nie po to wysyłaliśmy wiadomo kogo do Leppera stawiając waszą konkurencję w sytuacji bez wyjścia (albo zerwanie koalicji, albo oskarżenie o ukrywanie afery) i nie po to wreszcie powiesiliśmy tego dupka Leppera, gdy chciał nas przez swoje spóźnione wyrzuty sumienia wsypać i wszystko spieprzyć, abyście teraz nie tylko wypuścili naszego konkurenta, tego niedorobionego okularnika, idealistę z innej epoki (co mu się wydaje, że ciągle jest w Lidze Republikańskiej i walczy z komuną) na wolność i co gorsza, dopuszczali go do mikrofonu na trybunie sejmowej! Jeśli jeszcze raz ten studenciak zostanie dopuszczony do głosu, to zanim on spróbuje udupić nas, my wcześniej udupimy ciebie i twoich kolesi."
 
Wariant optymistyczny (zbyt idealistyczny). 
 
"Leniu patentowany! Nie po to... (i tutaj wszystko jak w wariancie pesymistycznym), abyś teraz traktował nas jak pachołków. Weź się jełopie do roboty i przestań w kółko odgrzewać ten spleśniały kotlet z Kamińskim, Kaczyńskim, Ziobrą, zbrodniczą IV RP, bo jak ludzie przestaną wierzyć w te bajki, to jeb..y kaczor wróci do władzy i skończy się kręcenie lodów, a jak zacznie węszyć, to może jeszcze coś sku...el wywęszyć i wszyscy będziemy mieli przesrane! My i nasze dzieci w mediach wiecznie ci nie będziemy dupy chronili i brunobomberów dla gawiedzi podstawiali! Masz robić to, co my ci rozkazujemy, albo won!" 
 
Który z wariantów jest prawdziwy dowiemy się wkrótce, po działaniach rządu. 
 
Na koniec proponuję konkurs audiotele:
 
W trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej Donald T. odpowiedzialnością za zaistniały "pełzający zamach stanu" obarczy: 
 
A - Mariusza Kamińskiego, 
 
B - Jarosława Kaczyńskiego, 
 
C - Zbigniewa Ziobrę, 
 
D - Grzegorza Schetynę, 
 
E - Bartłomieja Sienkiewicza
 
Zwycięzca konkursu zostanie osobiście zaproszony przez autora na bardzo dobre piwo.
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Po zejściu sowieckiej kanalii, towarzysza Wojciecha, służby dają do zrozumienia obecnej władzy (nieistniejącego, wirtualnego państwa) kto tu rządzi.

 

Wina  zostanie oczywiście zwalona na kelnera, który w trakcie dyskursu  podał zbyt ciepłe zakąski.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428123

A,B.

Przede wszystkim.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1428153

a od Polaków....CZERWONA SZMATA! i na aut! Z Polski - WON!!!!!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1428154

Te,  Ananas! –  A NA NAS - co masz  nagrane ?
 
ANO MOM  to  -   co mogą mieć  wszystkie  SAMORZĄDY – SA... 
(miejskie ,wiejskie, prokuratorskie,  policyjne, sędziowskie itd.) -  a powinien  mieć  SAM RZĄD   -  ten  prawdziwy ,  nie  fałszywy  -...
 
AlboWiem  niejedne  samorządy, SAME(?)  fałszują – policyjne DOWODY  zbrodni  szpitalnych...
 
  (zbrodni założycielskich  SYDYKATU politycznego poplecznictwa ludoZabójstw  „ratujących’ budżet  „państwa’ -  
 
Przez  SAM  RZĄD ( ? ) legalizujący  „samorządowe” pogotowia  RABUNKOWE ...
 
Pogotowia za  wszelką  cenę gotowe kraść  kapitał  Obywateli RP, - kapitał społeczny wypracowany  (dla   ZUSu) ...
 
dostępny  bandyckim sitwom  do POdziału, PO    samorządowym  przykryciu PRZYKRYCH  sPRAW ...
 
(politycznie zorganizowanych) aktów zgonów pacjentów -  ofiar życia LUDności RP – zbiorowiska ‘śWiadomości’ społeczeństwa  -  klasOwych demokracjuszy - bezrobotnych   kibiców  stad /i on owych/  wsi  + miast ...
 
Ofiar uśmierceń  POnoszonych społecznie - na  drodze „ratowania budżetów rządów” oraz.... zorganizowanego dobijania dowodów,
zgromadzonych  w rzetelnych  śledztwach policyjnych w 1998.r....
 (przed  politycznym zabójstwem gen. M. Papały)
 
 
 A propos  nagrań  - warto  wrócić świadomie - do nie nie śWiadomie (  ) POcenzurowanego  nagrania    z WESTERPLATTE  dnia 1.09.2009 roku.
 
Wł.. Putin  ::  - ’”W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH,  NIE POWINIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK  JAK „LEKARZE” – KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI ,  ABY  N A „LECZENIU” ZARABIAĆ ’’’”...
 
 
Ta  dyplomatyczna  wypowiedź może nam  uświadomić,  że międzynarodowe wywiady społeczne,  doskonale znają   stosunki  wewnętrzne w państwach, w  których samorządy  znane  / łamane prze same rządy ...
 
  - Dla  ratowania  budżetów rządOwych „mogą  robić bardzo dużo”...
 
/dla  dobra niewielu urzędUników  - mogą  uśmiercać / metodycznie „medycznie” wielu podatników... 
 
O  społeczeństwa  ludzkiego kapitały chodzi ,  skoro  nie  wiadomo  o  co  chodzi  Tym  korumpująCZym ...
 
 Pozdrawiam = + 5.
 
Vote up!
2
Vote down!
-1
#1428156

Wygrałam.

Piwa nie piję, więc przyjmę inną nagrodę.

Może być na przykład link z jakimś ładnym utworem lub ilustracja odpowiednio dobrana do wydarzeń.

Pozdrawiam.

(laureatka konkursu)

:)

Vote up!
2
Vote down!
0
#1428170

#1428210

Nagrodę odebrałam z przyjemnością.

Dziękuję.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1428214

https://www.youtube.com/watch?v=GKHOYIrg-6Q 

Odpadnie stu, lecz następni pójdą dalej...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1428211

DRESIARZE dostali - ewentualnie, jak to się mówi, zobaczyli - żółtą kartkę. Ha jejku, teraz z żałości będą sobie włosy wyrywali ... nie powiem skąd.

Vote up!
0
Vote down!
0

Racjonał

#1428174