Kazimierz Kutz zamordował niewinnego chłopca?

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Na planie filmu "śmierć jak kromka chleba" zginął dzieciak. Przewrócił się pod naporem strumienia z armatki wodnej, uderzając głową o krawężnik. Nie był zawodowym aktorem, tylko statystą.

Blida, w przeciwieństwie do tego chłopca, z własnej woli odegrała rolę życia, strzelając sobie w serce... z amunicji niepenetrującej, która według producenta przy strzale w korpus nie ma prawa zabić. Ale jeden z kawałków śrutu trafił w szyję i wykrwawiła się przez tętnicę szyjną.

Gdzie tu wina Ziobry i Kaczyńskiego? Jest nawet mniejsza niż wina Kutza w przypadku śmierci statysty. Bo to nie oni wyreżyserowali tę cyrkową scenę, która zamieniła się w dramat.

To kilka takich moich dygresji na marginesie artykułu:
http://www.tvn24.pl/9,251,8,11247979,0,0,forum.html
Wybaczcie tytuł w stylu POrtali internetowych, ale tylko demaskując ich metody, możemy mieć pełną świadomość z czym walczymy i czym się od nich różnimy.

Brak głosów

Komentarze

okoliczności śmierci
Chłopiec zginął podczas kręcenia sceny z milicyjną "polewaczką" skierowaną w tłum mieszkańców pobliskiego osiedla. Struga wody wywróciła go na ziemię, upadając uderzył głową w jezdnię i nie odzyskał przytomności. W mediach za jego śmierć natychmiast odpowiedzialnością obarczono kierownika produkcji. Sprawa ucichła po trzech dniach.
http://zygmuntbialas.salon24.pl/206373,rezyser-slaski#comment_2917284

Vote up!
0
Vote down!
0
#164846

Jan Bogatko

Ponieważ elity Platformy i SLD są (na razie) nieodpowiedzialne, proponuję zestawić osoby z tego kręgu, podejrzane o dokonanie przestępst, których ścigania zaniechano, z podaniem ich rodzaju, tak, by można było sporządzić adekwatne wnioski. Może ktoś z Państwa ma pomysł, jak to zrealizować technicznie, by umożliwić stałą aktualizację?

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#164854

że nazwisko Kutz piszemy przez CeHa

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#164882

To zależy od regionu ; )

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#165049

....... jak ten BUCYFAŁ, może z tym ,żyć ? To teraz zrozumiałem dlaczegoo ta Świnia atakuje normalnych ludzi.., dopierto teraz dotarło do mnie.... dlaczego ten Wieprz ... nie mieszka na Śląsku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#164894