Kolejna gnida!!!

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Ledwie skończyłem pisać o Libickim, co chciał winą za kopaninę między Tuskiem a PSL-em obarczyć PiS, a następna gnida dała głos. Tym razem Joanna Senyszyn postanowiła przy okazji porażki dokopać Agnieszce Radwańskiej.

[quote]"Agnieszka Radwańska na swój olimpijski mecz z Julią Georges wyszła na kort nie w stroju reprezentacyjnym, ale w niebieskiej sukience z różowymi wstawkami. Najwyraźniej Radwańska, która wciąż podkreśla, że »nie wstydzi sie Jezusa«, a nawet układała krzyż z tenisowych piłek na Krakowskim Przedmieściu, polskich symboli się wstydzi. Czy za mało smoleńskie, czy za mało katolickie?" - pyta na swoim blogu w Onecie Joanna Senyszyn.[/quote]
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/senyszyn-na-blogu-agnieszka-radwanska-wstydzi-sie-,1,5203282,wiadomosc.html

Zdążyliśmy się już przekonać, że to infantylne babsko nie widzi różnicy pomiędzy zabijaniem zarodków przy okazji metody In Vitro a masturbacją (według niej masturbacja jest jedynym problemem jaki Kościół ma w tej sprawie).

Zdążyliśmy się przekonać, że potrafi latami grzać swe stare dupsko przy zniczach palonych na grobie Barbary Blidy, jednocześnie piętnując PiS za "nekrofilię" i "granie trumnami smoleńskimi".

Zdążyliśmy się też przyzwyczaić do tego, że [quote]Prowadzi stałą rubrykę w antyklerykalnym tygodniku "Fakty i Mity" pt. "Katedra Profesor Joanny S.". Jej teksty ukazywały się także w antyklerykalnym tygodniku "NIE" oraz lewicowym "Przeglądzie" i "Trybunie".[/quote]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Senyszyn

Nie dziwi nas także to, że [quote]Od połowy lat 70. do rozwiązania była członkinią PZPR. W 1980 wstąpiła do NSZZ "Solidarność", opuściła ją w 1995.[/quote]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Senyszyn
Nie tylko ona "jest za, a nawet przeciw". Jej partyjna koleżanka potrafiła w jednym programie Lisa być gorącą zwolenniczką aborcji, a w następnym - równie gorącą obrończynią praw dzieci. Ale koleżanka nie żyje (nie była to Blida - nadmieniam, aby nikogo nie skrzywdzić) - zostawmy ją w spokoju, nie bądźmy tacy, nie szargajmy pośmiertnie jej imienia!

Ale sytuacja, w której ta gnida wykorzystuje bolesną porażkę naszej gwiazdy tenisa, aby czepiać się jej stroju, wypominać jej religijność oraz osobiste opinie ojca - trenera (wypowiadał się na temat Smoleńska) musi wywołać odruch wymiotny.

Niestety Polacy w kwestii symboliki często tracą rozum, a nawet instynkt samozachowawczy. Niewielu dziś pamięta z Seulu naszych "reprezentantów" na ostrym kacu, ruszających się jak mucha w smole i przegrywających pojedynki główkowe z sięgającymi im do ramienia Koreańczykami. Ale wspomnieć o Hymnie w wykonaniu Edyty Górniak - to pamiętają wszyscy. Nikt się przy tym nie zapyta co za idiota kazał śpiewać Mazurka Dąbrowskiego nie jak zwykle tenorowi, tylko na wzór hymnu USA gwieździe muzyki pop? Przecież to nie ta stylistyka, nie ten charakter, nie ten repertuar! Ile razy od tamtej pory śpiewali naszym piłkarzom "nic się nie stało", a Edycie jakoś nie potrafili wybaczyć przez tyle lat!

Tę właśnie wyjątkowo złą cechę Polaków wyjątkowo perfidnie chce wykorzystać gnida Senyszyn (nazwać ją "panią" byłoby wyjątkowym przejawem braku szacunku dla kobiet, na pograniczu męskiego szowinizmu). Oczywiście milczałaby jak grób, gdyby Agnieszce udało się dojść do finału i go wygrać. Ale skoro podwinęła Jej się noga, to jakaż to przyjemność skopać leżącego!!! A nuż głupie polaczki uwierzą, że "Isia" przegrała, bo założyła niebieską sukienkę z napisem "Poland", a nie biało-czerwoną? I znowu nikt nie zapyta kto z działaczy o tym zdecydował?

Jak widać nie tylko są politycy, co potrafią jak pasożyty ogrzać się sukcesem naszych reprezentantów. Są także tacy, co potrafią jak hieny wykorzystać ich moment słabości. Są nawet tacy, co żywią się padliną swojej zmarłej koleżanki. Przepraszam, czy znany jest kanibalizm u sępów? Bo nie chciałbym obrazić jakiegoś niewinnego zwierzątka. Oczywiście nie przeszkadza im to w szydzeniu z innych "sępów" - nawet, gdy tamci upominają się o pamięć 96 ofiar (także z ich środowiska), a ci od lat ciągle żerują na jednej trumnie.

Kiedyś napisałem na blogu, że bardzo prawdopodobne jest to, że ktoś z SLD nieumyślnie spowodował śmierć Barbary Blidy namawiając ją do cyrku z nabojem niepenetrującym, który jak wiadomo skończył się tragicznie, ale pomysłodawca najprawdopodobniej nie zdawał sobie sprawy z możliwych konsekwencji. Jednak hipoteza, że ktoś nakłonił partyjną koleżankę wmawiając, że "nic jej nie będzie, a Ziobrze i Kaczyńskiemu utrze nosa" choć wiedział, że nie wyjdzie z tego żywa wydawała mi się zbyt okrutna nawet jak na tak cyniczne i zakłamane środowisko jak SLD. Oj, żeby nie wyszło, że się myliłem!!!

Jak widać najgorsze gnidy w polityce nie dały sobie luzu nawet na sezon ogórkowy. A i olimpijski pokój też ich nie wzrusza. Wręcz przeciwnie - względnie małą aktywność pozostałych polityków upatrują dla siebie jako szansę, aby zaistnieć. Gorzej, bo nie mają nic do pokazania z wyjątkiem niebywałej perfidii, chamstwa i braku jakichkolwiek pozytywnych uczuć.

http://niepoprawni.pl/blog/961/jf-libicki-i-j-palikot-zamach-na-j-f-kenedyego - to artykuł o Libickim... prosto z pieca, jeszcze gorący!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie badź naiwny - jak widzę te krzywe gęby ludzików którzy bez mrugnięcia okiem pchały dzieci w łapy pedofilów "bo ,panie, kariere zrobi a i kasiurka będzie kapać" itp nie wspominając o dzikiej radosci ze śmierci poległych pod Smoleńskiem to zadna ich podłość mnie już nie zdziwi

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#278740

 tej pani nie można się spodziewać niczego poza wrednością i tymi wszystkimi epitetami, które są nie tylko anty polskie ale i nieetyczne. Należy do grona jak to ktoś określił, śpiochów i jest uruchamiana w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Proponuję stworzyć i upublicznić listę "gnid" jakie grasują  w sferze publicznej. Na "gnidę" nr jeden proponuję niejakiego Walense ps. Bolek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#278748

czegóż można się spodziewać po takich osobach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#278854

A co to jest? Czym to sie je?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#278871

Myślę sobie, że tego się nie je. Tym się ... ["takie niedomówienie Jasiu"].

A myślicie, swoją drogą, że gdyby AR wystąpiła w biało - czerwonym stroju, opinia tej ... [to samo co wyżej] byłaby inna. AR jest dla ... [znów to samo] moherowa, katolicka, przemądrzała, smarkata, itd.

To że mądrala to dla ... [j/w] chyba nie do końca bolesne [bo i dlaczego przy tym poziomie], ale że smarkata, a to znaczy że MŁODZIEŃCZA, to już musi taka ... [j/w] boleć. Oj, musi!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#278895

gość z drogi

nienawidzi wszystkich i zionie jadem niczym zmija zygzatowata,kto na nia głosowal,kto ?

 

10 pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#278923

lepiej wie.
P.S. Czy dobrze zrozumiałam, że zatwardziała komunistka wierzy z zabobony???

P.P.S. Czy dobrze pamiętam, że Senyszyn to ta, która mówi tak, jakby kogut musiał dziobem puszczać bąki?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#278954

"mówi tak, jakby kogut musiał dziobem puszczać bąki"

Dobrze to ujęłaś! :D)))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#279402