Najpierw Giertych, teraz Miller - POlityczne trupy wyłażą z grobów

Obrazek użytkownika Peacemaker
Blog

Takiej kampanii nienawiści, jaka jest toczona obecnie przeciw opozycji nie pamiętam nawet z czasów stanu wojennego. Może wtedy jako dzieciak byłem bardziej naiwny i pewnych spraw nie zauważałem, ale nie przypominam sobie, żeby komunistyczny reżim z Jaruzelskim, WRON i nawet samym Urbanem wylał na któregokolwiek z ówczesnych opozycjonistów taką ilość pomyj, jaka została wylana na Jarosława Kaczyńskiego w ciągu jednego tygodnia.

Pierwszy do ataku ruszył Roman Giertych. Wiadomo jak był traktowany przed 2005 rokiem on i cała LPR. Mówiąc najdelikatniej robiono sobie z niego pośmiewisko. Wegetował sobie w cieniu jeszcze bardziej kontrowersyjnego tatusia, aż tu nagle dostał swoje 10 minut. Od kogo? Właśnie od tego człowieka, którego teraz nazywa "głównym zbieraczem haków w Polsce". Czyżby zapomniał, jak na stanowisku ministra edukacji został przywitany protestami uczniów i nauczycieli? Gdyby wówczas państwem sterował PR-owski Donald Tusk, to Giertych poleciałby ze stanowiska, tak jak już wielu polityków obecnej kadencji. Ale twardy Jarosław dał mu szansę i dobrze zrobił - na jakiś czas szkoła przestała być tematem sensacyjnych reportaży typu "uczniowie założyli nauczycielowi kosz na głowę" lub "uczennica popełniła samobójstwo, bo klasa znęcała się nad nią psychicznie".

Następnie pojawił się wywiad Yeti. Dlaczego Yeti? Bo wszyscy o nim mówili, a nikt z mówiących go nie widział. Na stronie Newsweeka znalazłem artykuł o wywiadzie (było w nim skomentowane zarówno to, co Jarosław Kaczyński powiedział, jak i to, czego nie powiedział... dziwne, że skazuje się już ludzi za to, czego nie zrobili), znalazłem artykuł z komentarzami polityków do wywiadu, ale nigdzie nie znalazłem jego treści. Może kiepsko szukałem? A może to, co powiedział Jarosław Kaczyński miało się nijak do komentarzy, więc lepiej, aby zbyt wiele osób jego wypowiedzi nie przeczytało?

Po wywiadzie Giertych zaczął być cytowany jakby był wieszczem narodowym i laureatem Nagrody Nobla. Tak, ten sam Roman Giertych, który wcześniej był wyśmiewany, którego punkt widzenia jest tak "popularny", że jego partia nie przekroczyła progu wyborczego.

Dziś do tego "zaszczytnego" grona dołączył Leszek Miller. Tak, ten sam, który jako premier był tak znienawidzony, że musiał abdykować. Jakoś doczołgał się do 1 maja, aby przejść do historii, jako ten premier za którego rządów Polska wstąpiła do UE. Ten sam Leszek Miller, który w ostatnich wyborach parlamentarnych startował z listy Samoobrony, bo nawet SLD nie chciało sobie szkodzić wystawiając taką "jedynkę". Ten sam, o którym (jeśli mnie pamięć nie myli - gdybym pomylił osoby proszę mnie skorygować w komentarzach) właśnie Roman Giertych powiedział "lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem".

O tym, że aby dziś zaistnieć w mediach, trzeba się przyłączyć do retoryki Partii Opluwaczy, w której im mniej faktów i argumentów, a więcej plucia na PiS i braci Kaczyńskich tym lepiej pisałem w artykule: http://www.niepoprawni.pl/blog/961/zly-polityk-dobry-polityk-czyli-jak-roman-giertych-zostal-idolem-po

Wypowiedzi Millera poświęcę osobny artykuł, gdyż uderzył w moją czułą strunę - faszyzm.
Natomiast do Romana Giertycha mogę skierować takie oto słowa:
Gdy po przegranych wyborach w 2007 roku powiedział pan, że politykiem zostaje się nie po to, aby wygrać wybory, ale po to, aby zmieniać rzeczywistość na lepsze, więc cieszy się pan, że miał pan możliwość tego dokonać, wówczas pomyślałem sobie "to jest Gość! Szkoda, że odchodzi z polityki, ale przynajmniej odchodzi z godnością". Teraz już nie mówię do ciebie na "pan". Swoimi ostatnimi wypowiedziami tę godność pogrzebałeś i stałeś się politycznym trupem, który podobnie jak inny polityczny trup - Leszka Millera wylazł z grobu i straszy... oczywiście straszy PiS-em, bo sam jest w tej chwili zbyt żałosny by mógł straszyć własną osobą. Kiedyś był kimś - najlepszym od lat ministrem edukacji, który zmieniał rzeczywistość na lepszą. Dziś jest nikim - jednym z wielu populistycznych klakierów Partii Opluwaczy, którzy pod pięknymi hasłami obrony wolności obywatelskich budują neototalitarne państwo Wielkiego Brata, w którym normami są: dziennikarze i adwokaci na podsłuchach (sam tego doświadczyłeś!!!), ocenzurowany Internet, demonstranci witani pałami, gazami i armatkami wodnymi oraz nazywani "politycznymi zadymiarzami" lub "szalikowcami" w mediach (przykłady wzięte z relacji wydarzeń pod KDT), ataki na opozycję większe niż w stanie wojennym, stalinowskie "dorzynanie watach" w ustach potencjalnego kandydata na prezydenta (to tak obok "zaplutych karłów reakcji" w wersji "karły moralne") i tak dalej, i tak dalej...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

szkodniki Polski dobrze ujęte.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#47693

Identyfikować zdrajców

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47697

Elyty III RP, zasługujące wyłącznie na ostracyzm!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#47744

Wywiad Kaczyńskiego był o informacjach na temat Radosława Sikorskiego które ujawnia jak ten będzie kandydatem PO na prezydenta. Kaczyński twierdzi ze ma informacje na niego które go dyskredytują jako kandydata na prezydenta no sorry jak to inaczej nazwać jak nie haki? Kilka dni wcześniej szef BBN sam powiedział że sa dokumenty na Komorowskiego i Szmajdzińskiego w BBN no sorry ponownie mowa o hakach Dwa Giertych milczał ale odezwał się w momencie kiedy sprawa "haków" wyszła na światło dzienne wiec chyba jednak coś musi być na rzeczy tym bardziej ze będą się sadzić oboje Kaczyński pozywa Giertycha, Giertych pozywa Kaczyńskiego. A wy bądźcie dalej zaślepieni

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47752

A co jest takiego złego w kolekcjonowaniu haków na sk...onych polityków w kraju, gdzie nie ma prawnie usankcjonowanych metod ich odcięcia od cycka?

Wywlekanie brudów na jaw to jedyna metoda. Myślicie Golbi, że Tuś Cudotwórca nie zbiera haków na ludzi? Zdziwiłbym się gdyby tego nie robił.

Ponieważ wiem co to za środowisko, to podejrzewam, że Tuś ma jeszcze większe haki na swoich ludzi niż Kaczor Większy. A zwykłe nieporozumienie panów Sikorskiego i Kaczyńskiego lub Sikorskiego i Macierewicza to nie wystarczająco by uzasadnić huk z jakim z rządu JarKacza wyleciał zdRadek.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#47754

Po pierwsze: "argumenty" typu "jesteście zaślepieni" zostaw sobie na portale typu WP lub Onet. Zwłaszcza na tym pierwszym widać czujną rękę moderatora, co czuwa nad POprawnością POlityczną wyPOwiedzi.

Po drugie: albo kłamiesz, albo masz problemy z umiejscowieniem faktów w czasie. Sprawa rzekomych "haków" zaczęła się właśnie od pieprzenia Giertycha, że w podziemiach BBN są "haki" na Komorowskiego. Odpowiedź BBN była jednoznaczna: w podziemiach BBN znajduje się tylko parking. Więc to nie sprawa "haków" wywołała wypowiedź Giertycha, ale liczne wypowiedzi Giertycha spreparowały sprawę rzekomych "haków".

Po trzecie: czy nie zauważasz związku przyczynowo - skutkowego pomiędzy pięcioma faktami:

1. Przed komisją hazardową Jarosław Kaczyński wypada w sposób kontrastujący z przypinaną mu etykietką "ludożercy" (mówił o tym poseł Arłukowicz), jest wesoły, szczery, z dystansem do siebie - propaganda PO ponosi klęskę

2. Giertych nagle po ponad dwóch latach "przypomina sobie" o tajemniczych "hakach" i rozpoczyna się zawierucha

3. Kulminacyjny moment tej zawieruchy wypada w przeddzień przesłuchania Kaczyńskiego przez komisję d/s nacisków

4. Następuje gwałtowne ocieplenie na linii PO - Giertych; z "barbarzyńcy" (tak go określali) wysyłającego do TVP "faszystę" Farfała, Giertych stał się nagle kandydatem na członka tej partii

5. Jak zwykle w takiej sytuacji natychmiast pojawiają się sondaże pokazujące ogromny wzrost poparcia dla PO.

Jeśli nie potrafisz wyciągnąć wniosków z tej sekwencji zdarzeń, to nie wypowiadaj się na temat "zaślepienia" innych.
Myślenie nie polega na powtarzaniu frazesów i cieszeniu się, że większość też je powtarza.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47816

Golbi zapomniał jak krzyczał - Giertych do wora, wór do jeziora
krzyczał bo tak kazała swołocz i teraz krzyczy tez, bo tak nakazuje swołocz

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47818

ale wygląda to tak: wywiad w Nesweeku przeprowadzony przez funkcjonariuszy frontu ideologicznego na żołdzie towarzyszy niemieckich, w którym nagabuje się Kaczyńskiego o Sikorskiego - dlaczego został odwołany, czy jest wydarzenie, które go kompromituje. Potem zmanipulowane omówienie tego wywiadu na stronie internetowej, w którym pada słowo "haki", którego w wywiadzie w ogóle nie było. Potem cała swołocz medialna i polityczna rzuca się do komentowania wypowiedzi o hakach - której nie było. I oczywiście jaki to Kaczor wstrętny, tylko haki zbiera. I w to się zaraz wpisuje wywiad Giertycha, który Donek cytuje na konferencji prasowej. Dla mnie jest to w oczywisty sposób zorganizowana ubecka akcja. Nie sądzę, żeby Giertych był tak głupi i nie widział w jakiej grze uczestniczy. Jest więc oczywistym, że liczy na jakieś korzyści, które ma otrzymać za swoje usługi. Jakby nie było LPR-owcy mają już doświadczenie w wysługiwaniu się salonowcom - przykład Farfała jest tu pouczający.

Natomiast Golbi i inni wypisujący tu bzdury o kaczystowskim terrorze, podsłuchach i hakach stosowanych przez Kaczyńskich - jeśli nie są prowokatorami - niech trochę zaczną myśleć samodzielnie a nie telewizorem. Komisja do nacisków działa już dłużej niż rząd PiS-u i żadnych dowodów na ten kaczystowski terror nie znalazła. No może poza zalanym laptotem Ziobry, którego nie potrafili uruchomić specjaliści rządowi a uruchomiła go któraś z przedstawicielek dziennikarskiej swołoczy.

Ja jednak uważam, że to co robią dziennikarze - przepraszam: swołocz - to nie z głupoty, ale z wyrachowania i na polecenie. Może paru idiotów jest, którzy dają sobą manipulować, większość jednak wie co robi i robi to z wielką ochotą, bo kasiorę dostają niezłą, a takie wartości jak prawda i obiektywizm to pojęcia dla nich zupełnie obce. To środowisko jest tak zdemoralizowane, że za gwiazdy uchodzą tam takie swołocze (to rzeczywiście pieszczotliwe określenie, zbyt łagodne) jak Durczok, Lis, Sekielski, Morozowski, Olejnik, Sianecki czy Miecugow.

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#47877

Jak sobie dobrze przypominam , to nie jaki Jarek Kaczyński nie potrafił i nie potrafi języka trzymać za zębami, swego czasu był moim jakby zbawcą lepszych czasów, lecz wybaczcie nie chcę wojny domowej i ponownych rządów Kaczyńskich, niech sobie siedzą w ławach sejmowych lecz niech robią to tak jak przystało na patriotów RP, a nie ciągle jak nie "warchały", "zomo" i ta ostatnia " Jeśli Donald Tusk postawi w wyborach prezydenckich na Radosława Sikorskiego, to będzie miał się z pyszna...Jest konkretna wiedza, czy też konkretne wydarzenie, które dyskredytuje Sikorskiego" itp.oskarzenia , czy nie lepiej, spokojniej w domu gdzie zgoda jest pomimo różnic dzielących? A co robi Kaczyński Jarosław???? czy on ma rodzinę?żone, dzieci? czy on wie ,że każda zadra boli ??? A więc tak, jezeli byłby ojcem ,mężem to sobie nie wyobrażam atmosfery w tym domu z takimi tekstami ....I podobnie jest w narodzie, jesteśmy wszyscy Polakami , to nasza ziemia , to nasz kraj, ojczyzna i w imię dobra tej Ojczyzny powinniśmy się zachowywać jak przystało na mężów stanu !!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47758

[quote=epsylon]... w imię dobra tej Ojczyzny powinniśmy się zachowywać jak przystało na mężów stanu !!!!![/quote]

to się zachowuj.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47760

[quote=Kuki][quote=epsylon]... w imię dobra tej Ojczyzny powinniśmy się zachowywać jak przystało na mężów stanu !!!!![/quote]

to się zachowuj.
[/quote]
Chwilka...
Chcesz krwi??? wojny domowej??? chcesz kontroli oraz podsłuchów w domu, w pracy, w łóżku i byle gdzie? ok... Twój wybór , lecz żeby dzieci Twoje się za Ciebie nie wstydziły..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47761

oczywiście, że łaknę krwi - jestem wampirem :-[
i podsłuchuję na cmentarzach

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47762

w majestacie prawa Łojca Narodu

policjanci wyprowadzają w kajdankach

za "niepoprawność"

mam gdzies TAKĄ POpapraną

PO-prawność.........

 

blogerzy dzisiaj Ją, jutro NAS

ale na pewno.... ......................... POprawnych..........to nie dotyczy,oni spią spokojnie........a

trupy POlityczne wyłażą z GROBOW

Millery,Giertych i im POdobni.......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#47766

A za rządów PiS niby nie wpadli na chatę i w kajdankach wyprowadzali? A może jak od ZOMO Prezes, premier i nie wiadomo co jeszcze w jednym mówił o tych co przeciw PiS. Rządy z Lepperem wam się podobały, gonienie Kaczmarka po hotelu na konferencji transmitowanej w TVP, Ziobro oskarżający na konferencjach prasowych. Dziadek z Wermachtu w kampanii wyborczej. Skoro Giertych nagle coś mówi to znaczy że coś jest na rzeczy. Ciekawe czy jak by to były wasze rodziny niszczone przez jednego zapyziałego i chętnego zemsty Kaczora. Walesa ikona Polski zagranica zjechana i obrażani bo kiedyś tam się z nim pokłócili, z Sikorskim się skłócili to już trzeba coś na niego przygotować. Jakoś wierze Giertychowi bardziej niż Kaczyńskiemu Kaczmarek tez sypie a Ci co trzymają ze sobą kumple jak Engelking i Ziobro będą się bronić bo obaj mogą beknąć to samo tyczy się tego sługusa Kamińskiego jak się powołuje jakąś służbę to na jej czele daje się osobę bezstronną i z doświadczeniem a nie człowieka z własnej partii który był posłem na sejm i członkiem PiS jak go wybierali na szefa CBA by tylko zrobić policje polityczna do swoich walk politycznych ale babranie w polityczne porachunki biznesmena Krauzego tylko dlatego by udupić Leppera a właściwie Kaczmarka to już chwyt poniżej pasa. PiS nie zależy na Polsce pokazał to korumpując Beger i chcąc spłacić weksle posłów Samoobrony z budżetu państwa albo jak sobie długi umorzył wiec im zależy na kraju chyba nad tym jak się do koryta dostać i jak najmniej ministerstw oddać koalicjantom pokazali to nie chcąc dać MSWiA Platformie. I nawet z ludźmi marnej reputacji jak Samoobrona woleli rządzić. Mieli wszystko CBA, prokuraturę, IPN i telewizje wiec skąd wicie że nie okradali i nie robili co chcieli pod płaszczykiem?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47787

ten, który zaśpiewał God, shave the Queen?:) Bardzo dziękuję za taką ikonę... Poza tym co to? Jakiś Najświętszy Majestat, który nie podlega żadnej krytyce?

Jeśli chodzi o CBA, to powoływanie urzędu do rozwiązywania problemów innych urzędów, czyli klasyczna spirala socjalistyczna. Powinno się ograniczać styk biznesu i polityki oraz ilość biurokracji, wówczas tego typu służba nie byłaby potrzebna.

Jak dla mnie PiS i PO są siebie warte. Zarówno skok z trzydziestego jak i czterdziestego piętra kończy się zejściem śmiertelnym.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#47791

no przeca był w Wermachcie to o co tobie biega?

Wałęsa - ikona?
Michnik to dopiero ykona!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47799

tam w PełO to dopiero mają kumlpi, takich co do szkoły pod górke mieli ale w liczeniu kasy dobrzy są

widzisz jakbyś to bielmo zrzucił z oka to byś widział więcej, no i jakbyś nie kochał Donka

widzisz ja głosowałam na UPR to i widzenie mam lepsze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47803

Co do nagonki na Ziobrę i Kaczyńskich to przeczytaj sobie świetny wpis RAZ-a w Rzepie.
Oto fragment z Rzepy:

"
Czy Państwo jeszcze pamiętają, jak rechotał salon z Ziobry pokazującego niszczarkę? Z argumentu (cokolwiek na siłę włożonego mu w usta), że skoro dowodów nie ma, to dowód, że zostały zniszczone? Jeśli nie, to proszę sięgnąć do internetowego archiwum paru mediów, choć, niestety, w takich archiwach nie ma tego, co najbardziej charakterystyczne i wredne, czyli wypowiedzi przyrządowych redaktorów w Radiu Zet, Tok FM czy TVN-24. Niszczarka ubawiła wtedy salon do rozpuku.

A teraz? No PRZECIEŻ to oczywiste, że żadnych nacisków nie było. Była ATMOSFERA i SYSTEM PODLEGŁOŚCI (a widział kto kiedy prokuraturę czy inną strukturę administracji państwowej nie bez hierarchii podległości?!). Im bardziej Ziobro i Kaczyński nie pozostawili po sobie żadnych dokumentów świadczących o wywieranych naciskach, tym bardziej to dowodzi, że naciskali tak, żeby nie zostawiać śladów.
A przy okazji − takie pytanie do pani redaktor: czy Pani zdaniem atmosfera „trzeba wreszcie coś na Blidę znaleźć”, no bo już tyle czasu rządzimy, a układu ani widu − nie ma aby czegoś wspólnego z atmosferą „trzeba wreszcie coś znaleźć na Kaczorów i Ziobrę, bo już tyle czasu rządzimy, a tych straszliwych zagrożeń dla demokracji jakoś ani widu”? Czy aby nie zauważa Pani „atmosfery politycznej nagonki” wokół samej siebie? I jak Pani redaktor określiłaby swój własny udział w tej „atmosferze”, czy zalicza siebie samą do młodych ideowców, oddanych premierowi, który „musi” – czy raczej do pragmatyków?"

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/02/18/redaktor-paradowska-z-niszczarka/

Czy nie czujesz się śmieszny, gdy czytasz o funkcjonariuszce medialnej Paradowskiej, która się ostatecznie skompromitowała?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#47804

< chcesz kontroli oraz podsłuchów w domu, w pracy, w łóżku i byle gdzie?>

ale ci te tefałeny we łbie popieprzyły
idż no się przewietrz!

moje dziecko to akurat wstydzi sie za takich durnowatych jak TY

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47763

gość z drogi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#47767

ępna za po-lityczne trupy........za Giertycha i Millera......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#47768

To, że Jaro powinien trzymać język za zębami do czasy wykładania asa na stół to prawda, to przypadłość całej polskie prawicy i narodowców. Maciereiwcz, Ziobro, JarKacz, Giertych, wszyscy powinni się nauczyć mileczeć kiedy trzeba.

Ale krwi to ja pragnę: krwi Jaruzela, Kiszczaka i legionów im podobnych mend. Tylko to by było sprawiedliwe, wszystko inne to kpina, nawet jeśli byłoby w majestacie prawa.

Ustanawia się prawa by móc gwałcić obowiązki
N.G. Dávilá

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#47774

[quote=mustrum][...] Ale krwi to ja pragnę: krwi Jaruzela, Kiszczaka i legionów im podobnych mend. [/quote]

Ja również.

[quote=Mustrum]Tylko to by było sprawiedliwe, wszystko inne to kpina, nawet jeśli byłoby w majestacie prawa. Ustanawia się prawa by móc gwałcić obowiązki N.G. Dávilá [/quote]

Tak jest.

[quote=Mustrum]Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę![/quote]

Inshallah, jak to mówią 'młodsi bracia w wierze'.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#47777

[quote=kryska]
moje dziecko to akurat wstydzi sie za takich durnowatych jak TY[/quote]

Bo tak jej wychowałaś jeśli nie przeszkadza Ci niszczenie ludzi to czy możesz się nazwać chrześcijaninem nawet człowiekowi o złym życiorysie i wrogowi można wybaczyć. Jeśli wychowałaś dziecko tak by opluwało innych to nie nazywaj siebie katolikiem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47790

jest istotna różnica między " wstydzić się za czyjeś zachowanie" a "opluwaniem kogoś". Nie douczono "młodego, wykształconego z wielkiego miasta"?

I jeszcze małe repetytorium z katechizmu: wybaczenie można uzyskać pod warunkiem szczerego żalu za winy.

No cóż,główka z mózgiem pod moher za mała?

Tyle w temacie!

 

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#47793

no właśnie, nie przeszkadza Ci, np,smierć samobojcza szefa gabinetu u Tuska?
jakos cicho sza o tym

a poza tym, wicie, rozumicie towarzyszu, nie pierdolcie bzdetów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47798

dla mnie to nie są nawet narodowi socjaliści - to miano proponuję przypisać LPR, NOP czy Samoobronie. PiS w kwestiach gospodarczych jest z nimi zbieżny, a światopoglądowo jest od tychże na lewo.

Ale takie argumenty to pożal się Boże. Poziom rachitycznego idioty!

Chyba, że zostaliśmy odwiedzeni przez jaczejkę Młodych Demokratów, którą to wyznaczono do zostawiania takich głodnych kawałków, jak wyżej.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#47805

masz rację Kirkerze
jak powiedziała prof.Staniszkis u blondynki z kropka trzeba się ich bać, takich jak Rosół, bo oni państwa nie traktuja poważnie

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47809

wydaje się, że to prowokatorzy, bo samodzielnie myślący ludzie takich bzdur by nie wypisywali. Dyskutować z nimi nie warto i nawet nie można - bo jak tu dyskutować ze zwulgaryzowaną wersją walterowni czy wybiórczej. 

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#47878