Polska jasna perfumowana

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jak wieść niesie PiS to zaścianek i ciemnogród, stare mohery, gorzej wykształceni i z mniejszych ośrodków; to "wzdęcia" patriotyczne, resentymenty, zawiść - jednym słowem "polskie NRD".
Platforma to sama młodość z wielkich miast, radość, grillowanie, optymizm i jewropejskość, jak to rzekł cudny Sławomir Nowak - "Polska jasna".
O "wzdęciach" mowy nie ma.

PiS gwarantuje Polsce tylko stagnację i zaduch, a za prezesem idzie tylko stęchlizna. - obwieszcza jasnopolskim Tomasz Jastrun.

- Krzepnie koncepcja polskości, która zakłada, że prawdziwym Polakiem jest tylko ten, kto Polskę idealizuje. Mówienie o naszych słabościach jest kalaniem gniazda. Każda miłość opiera się na idealizacji, za to potem słono się płaci rozczarowaniem. Są jednak uczucia bardziej pewne i stabilne: więź, przywiązanie, bliskość – tu idealizacja nie jest konieczna. Źródła naszej idealizacji tkwią w historii, w upokorzeniach klęskami. To zrodziło też poczucie niższości. Ono pomału topnieje, ale nadal stanowi ważną część naszej świadomości. Rekompensowane było rojeniami wielkościowymi. A wzdęcia godnościowe mają u nas szczególny i tragikomiczny charakter. Innym owocem naszej historii jest brak ufności i lojalności, wiary we własne siły. Aby zacząć się leczyć z tych chorób, trzeba jednak najpierw przyjąć przykrą diagnozę. To samo dotyczy wszelkiego rozwoju... Oto jeden z kilku powodów, dlaczego PiS gwarantuje Polsce tylko stagnację i zaduch. Stęchlizna to woń, która ciągnie się za politykami tej partii i za jej publicystami.-

http://www.newsweek.pl/opinie/stechlizna-idzie-za-prezesem,76864,1

Za rządów PiS istniała duszna, nieznośna atmosfera, wszystkich śledzono i podsłuchiwano.
Jasnym Polakom było po prostu duszno.
Było im duszno i dopatrywali się łamania demokracji, kiedy niewielu publicystów nie zgadzało się na politykę nienawiści skierowaną do ś.p.Prezydenta i rządu JK.
Przemysł pogardy kwitł, urzedującego Prezydenta nazywano chamem, durniem, skurwysynem, alkoholikiem, burakiem, kurduplem ........ prokuratura nie dopatrzyła się znamion przestępstwa, a mimo to było im duszno.

Dzisiaj nie słychać, by jakiejś z tych gnid było duszno, nie słychać wołań o zagrożeniu demokracji, kiedy jedynie słuszny i umiłowany TUSKU, musisz pod pozorem walki z bandytami stadionowymi walczy z tymi, którzy krytykują jego nieudolność.
Kibice Jagiellonii Białystok manifestowali przed tamtejszym Urzędem Wojewódzkim przeciwko polityce Donalda Tuska, w tym zamykaniu stadionów. Krzyczeli, podobnie jak kibice w całej Polsce, „Donald matole, twój rząd obalą kibole” oraz „Precz z komuną”. Policja zatrzymała ich za... znieważanie premiera.

Oto zdjęcie mandatu, który otrzymał jeden z kibiców za "okazanie lekceważenia Konstytucyjnym Organom Rzeczypospolitej Polskiej".

TUSKU, musisz walczy o michnikowszczyznę.

- Polska chce, jak widać, przegrać kolejne sprawy przed Trybunałem w Strasburgu – tak zatrzymanie kibiców komentuje Jacek Bąbka, prawnik, prezes Fundacji Badań nad Prawem. – Poza wszystkim nie powinno się zatrzymywać osoby, która ma dowód osobisty i można łatwo ustalić jej tożsamość.

PiS dopuszczał się bezprecedensowych prześladowań opozycji i nie tylko.
PiS to ciemniaki, a Polska Jasna pod egidą PO to ludzie na poziomie.
Wyższość Platformy nad PiS polega na oczywistej wyższości klasy i stylu.

Dlatego jasny Polaku i nie tylko jasny szanuj Donka swego uperfumowanego

bo możesz mieć gorszego, za którym tylko stęchlizna, stagnacja i zaduch.
No i te "wzdęcia" godnościowe i ten nieznośny duch patriotyzmu.

Teraz mamy Donalda jewropejczyka całą twarzą i prezydenta o hrabiowskich manierach.
Oni budzą w świecie szacunek.
Obecnie trzymających władzę w III RP postkomunistycznej "Tageszaitung" i inne poważne media bardzo chwalą.
A jeśli się z nas śmieją, a śmieją i to bardzo tyle, że po cichu.
I o to idzie jasnym Polakom uperfumowanym, bo oni przede wszystkim jewropejczykami są.

http://niezalezna.pl/10690-obraziles-tuska-dostaniesz-mandat

Jakoś nie słyszę - co z tą Polską, co z ta demokracją.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bije od nich odór rozkładu i zgnilizny moralnej. Ich mózgi zżera rak nienawiści, ich wątroby puchną od złośliwej żółci. Tylko otępiali i niewrażliwi ludzie tego nie czują, nie widzą i lgną do tego odoru jak muchy do lepa. Wszyscy zdrowo myślący ludzie brzydzą się nimi i trzymają jak najdalej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159649

pryjdzie na nich kryska, oj przyjdzie

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159650

Dzięki bardzo..........

Siekiera motyka, bimber szklanka
Tusku ma CZERWONA KARTKA !
Siekiera motyka śledź na stole !
GÓRĄ W POLSCE SĄ KIBOLE ! ! !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159698