Czy dziś poleje się krew? Tusk i Palikot tego chcą!!!

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

"Te słowa są nie po to, żeby dokuczać" - rzecze tusk. No jasne, że nie dlatego - są po to, aby sprowokować, doprowadzić do wściekłości, zamieszek, rozlewu krwi... Bo czemu innemu może służyć całe to przedstawienie, jakie zafundowali nam dziś tusk z palikotem i jego bandą? Wprawdzie związkowcy zebrani wokół sejmu mają jasno wydane polecenie "stawiać bierny opór, ale nie bić się z Policją", ale jak się odpowiednio podgrzeje atmosferę, to kto wie - może się uda i komuś puszczą nerwy. I będzie następny pretekst do straszenia w stylu "oni pójdą na wybory" - tym razem ze związkowcami piorącymi się z Policją zamiast "obrońców krzyża" i stadionowego chuligana kopiącego kamerzystkę. A nawet jak się nie uda, to i tak skandaliczne teksty przysłonią meritum sprawy - robił to już palikot wielokrotnie, jak choćby nazywając działania ś.p. Grażynę Gęsickiej "prostytucją polityczną" gdy tylko ośmieliła się wytknąć rządowi mizerotę w wykorzystywaniu środków unijnych.

Żenada żenadę POgania!

Najpierw tusk (ten, co to niby wolałby się nie urodzić niż budować karierę na grobach, co niniejszym robi) wyskakuje z wyrwanymi z kontekstu cytatami ś.p. Lecha Kaczyńskiego. W trakcie riposty Jarosława Kaczyńskiego z lewej strony (gdzie zasiada ruch palikota), podczas słów o Lechu Kaczyńskim słychać krzyki "zadzwoń do niego!" Prezes PiS kwituje te okrzyki słowami wyraźnie skierowanymi pod adresem tuska:
[quote]No przecież to jego koledzy właśnie w tej chwili mówią: "zadzwoń do niego". Ten poziom nieprawdopodobnego grubiaństwa, to jest pańska zasługa, jeżeli chodzi o polskie życie publiczne. Tego nieprawdopodobnego wręcz chamstwa na poziomie marzeń Adolfa Hitlera o Polakach, o losie Polaków.[/quote]
Tymi słowami najwyraźniej poczuł się dotknięty palikot:
[quote]Proszę o przerwę i zwołanie konwentu seniorów w związku z nieprawdopodobnym chamstwem ze strony Jarosława Kaczyńskiego. Premier Jarosław Kaczyński porównał moje ugrupowanie i mnie do Adolfa Hitlera[/quote] powiedział ten, kto rzucał porównaniami obydwu braci Kaczyńskich na prawo i lewo przy każdej okazji - nawet takiej, że jakiś ubek w teczce Jarosława Kaczyńskiego napisał, że jest on człowiekiem lękliwym, co palikot czytając zawartość tej teczki przed kamerami natychmiast skwitował komentarzem "to jak stalin i hitler".
Jak przystało na tego, kto od "polityki na grobach" odcina się tak samo (albo jeszcze mocniej) niż kompani z "po" i "sld" nie omieszkał nawiązać do... Smoleńska!
[quote]Ja rozumiem, że człowiek, który był gotów wysłać własnego brata na śmierć do Smoleńska oraz zachęcał do stosowania aresztów wydobywczych jest zdolny do każdej podłości. Ale wysoka izba musi dbać o to żeby pewne granice nie były przekraczane w tym parlamencie[/quote] - stwierdził ten, co nigdy i nigdzie (zwłaszcza w parlamencie) żadnych granic nie przekraczał.
Później koleś totalnie pogubił się w zeznaniach. Bo w sumie niby twierdził, że słowa Kaczyńskiego dotyczące krzyków "zadzwoń do niego" odnosiły się do jego ugrupowania, ale nie krzyczał ani on ani nikt z jego ekipy, tylko... polityk SLD Marek Balt. Więc skoro nie krzyczeli, to dlaczego słowa o grubiaństwie i hitlerze wzięli do siebie? Najlepiej podsumował to (najprawdopodobniej pomówiony) Marek Balt:
[quote]Składam wniosek formalny o ogłoszenie przerwy i zwołanie konwentu seniorów w celu wyjaśnienia pomówień i oszczerstw, które ten bezideowy cham kieruje pod moim imieniem...[/quote] Więcej nic nie zdążył powiedzieć, bo Ewa "do metra w głąb" Kopacz wyłączyła mu mikrofon.
[quote]- Dość tego - skwitowała. I zagroziła, że od tej pory każde podobne zachowanie będzie kończyło się jej wnioskiem do komisji etyki. - Uważam za skandaliczne zachowania tego typu - podsumowała Kopacz. Członkowie komisji po piątkowej debacie będą mieli co robić. Marszałek przekazała im bowiem stenogram z obrad Sejmu "celem rozstrzygnięcia o zachowaniach etycznych lub nieetycznych na sali".
http://www.tvn24.pl/0,1744213,0,1,palikot-to-balt-krzyczal-balt-to-bezideowy-cham,wiadomosc.html[/quote]
No cóż, jest ona niekwestionowanym autorytetem... może nie etycznym, ale z pewnością od majstrowania przy stenogramach.

Strach się bać

Po zamieszkach w wyniku przejechania kibica Falubazu przez radiowóz tusk już miał nauczkę do czego prowadzą podobne prowokacje i granie ludziom na nerwach. A jak to się skończy tym razem?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

...wierzę, że skończy się to ponownym zwycięstwem PO w wyborach do Sejmu i Senatu. A Tusk ponownie zostanie premierem.

_______________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#253793

to liberalne chamstwo, jak nie zostanie zatrzymane i zapuszkowane, to nic go nie ruszy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253837

Kiedyś,dawno temu,tak dawno,że najstarsi ludzie tylko to pamiętają,była Armia Krajowa.W Armii Krajowej byli specjalnie wyznaczeni dyspozycyjni żołnierze oraz KEDYW,którzy wykonywali wyroki na zdrajcach.Teraz są blogerzy.Pełno nas,z klawiatur sypią się iskry,słowa pełne patosu leją się strumieniami.Są nawet tacy wielcy,co to  "potrafią w mordę dać".No i co? No i nic.Przecież wystarczyłby w Warszawie jeden,który by śledził każdy krok takiego łajdaka,jak"niewymowny" i w odpowiednim momencie i miejscu zrobił z nim porządek.Dlaczego pozostawiamy wszelkie łajdactwo bezkarnym?.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#253816

Gdyby w ten sposób można było powstrzymać to zbiorowe szaleństwo, to byłby to czyn równie chwalebny jak zabicie hitlera, mussoliniego i franco w przeddzień wybuchu wojny domowej w Hiszpanii (a tym samym na krótko przed wybuchem II Wojny Światowej).
Ale w ten sposób tego szaleństwa się nie powstrzyma! Dlatego stanowczo odradzam takie kroki! Lemingi mają do tego stopnia wyprane to, co jest w czaszce (nikt nie stwierdził czy to ma jeszcze mózg) że nawet gdy Bronek da plamy jak w tym tygodniu, dla nich nadal źródłem wszelkiego zła są Ziobro i Kaczyński. Oczywiście twierdzą przy tym, że to tylko oni są inteligentni, a kto się z nimi nie zgadza, bez względu na ilość tytułów naukowych "ma poglądy jak chłop z wsi zabitej dechami" - to dosłowny cytat wzorcowego leminga ode mnie z pracy... Oczywiście takie podejście do osób o innych poglądach uważa za przejaw swej wielkiej tolerancji, a to "ci drudzy" są w przeciwieństwie do niego nietolerancyjni i fanatyczni.
Na diabła nam potrzebni następni "męczennicy lewicy"?
Blida sama się zastrzeliła, namówili ją do tego najprawdopodobniej jej partyjni koledzy (wcale bym się nie zdziwił, gdyby to byli Kalisz i Miller - bo teraz najgłośniej krzyczą), a jaką męczennicę z niej robią?
Tusk sam dziś wywołał burzę, a teraz jak głupa rżnie i niewiniątko udaje!? A jego koleś sznajfeld twierdzi, że wina za awanturę rozkłada się po równo na Kaczyńskim i palikocie!!!
Pamiętasz jak ryszard cyba zabił Marka Rosiaka? Skur...ny od tuska i palikota twierdziły, że to wina Kaczyńskiego! Niesiołowski - kryminalista - wprowadzał w błąd nie tylko społeczeństwo, ale także organy ścigania twierdząc, że portier widział cybę w jego biurze. Pomagał mu inny kryminalista z PO pisząc groźby pod jego adresem z komputera tatusia. I co? I nic! Żadnemu włos z głowy nie spadł!

Ten kraj wkrótce zniknie z mapy. Polacy swoją głupotą, nienawiścią i brakiem ludzkich uczuć w 100% na to zasłużyli. Ale obawiam się, że przy okazji pociągnie za sobą na dno cały region (zobacz co się dzieje na Ukrainie) jeśli nie doprowadzi do III Wojny Światowej - najprawdopodobniej ostatniej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253830

Jeśli Solidarnościowcy obili ryja Dudzie to się polała. Z nosa Dudy...
Jeśli nie obili, to... szkoda, bo powinni.
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#253868

:P:P:P
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#253870

Ostatnio pojawiam się tutaj coraz rzadziej, bo ludzi jakaś głupawka ogarnęła. Jak nie napiszesz w każdym artykule 500 razy "zamach", "tylko zamach", "na 100% zamach", to jakieś dziwne komentarze się pojawiają. A spróbuj coś doradzić Kaczyńskiemu, to jesteś "prowokatorem", "komuchem", "agentem", "trolem" i cholera wie czym jeszcze.
Obawiam się, że ta krzyżacka zemsta za Konrada Wallenroda (donald tusk) osiągnęła swój cel - poziom emocji i nieufności w społeczeństwie sięgnął takiego poziomu, że porozumienie nawet osób o podobnych poglądach jest niemal niemożliwe.
A z drugiej strony zastanawiam się kim są ci, co wciskają te głupie komentarze. Czy to wynika wyłącznie z ich ociężałości umysłowej, czy też mają w tym jakiś interes, by swoją zapalczywością siać wśród nas zamęt, podziały i zwątpienie we wspólny sukces, zniechęcać nas do jakiejkolwiek działalności na rzecz zwycięstwa i odsunięcia tuskowców i palikotowców od władzy.

Mam nadzieję, że Ty się do nich nie zaliczasz, bo pamiętam Cię z dobrej strony - nawet jakiś lewus czepiał się Ciebie i mnie po równo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254709

Duda, czyli obecny przewodniczący Solidarności, podjął moim zdaniem słuszną decyzję o wycofaniu związkowców o godzinie 18 z blokady, bo pewnie przewidział to, co ja - że tusk z palikotem celowo podgrzewają atmosferę i liczą na krwawe zamieszki, którymi będą później straszyć ludzi.
Ciekawe czym tusk zmusił Suskiego, by ten sam pchał się pod kije? Bo wątpię, żeby był aż tak pozbawiony instynktu samozachowawczego (choć może, leming w rządzie... byłby jeden w ich szeregach, co wierzy w to, co oni mówią).

Na marginesie: zobacz jak POrtale wczoraj na pierwszym miejscu umieściły tuska biadolącego o pyskówce pomiędzy Kaczyńskim i palikotem, o tym jak to przeciwnika można zwyzywać od najgorszych... tylko nigdzie nie przypomną jak tusk kilka tygodni temu nazwał Dudę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253938

Trzeba szukać bezpiecznych, skutecznych i legalnych form protestu, a nie wpadać w desperację.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253930

Zabicie generała Franco w przeddzień wojny domowej byłoby chwalebne? Chyba z punktu widzenia Stalina i jego czekistów, którzy mogliby z Hiszpanii zrobić bez przeszkód republikę sowiecką. Jak się o republice hiszpańskiej wie tyle ile pisali w propagandowych prl-owskich podręcznikach to lepiej się w tej sprawie nie wypowiadać. Franco nie był św. Franciszkiem, ale nie był też zbrodniarzem jak Hitler - zresztą do Hitlera się nie przyłączył. Śmiem podejrzewać, że rządy lewaków w Hiszpanii pod kuratelą NKWD były okrutniejsze niż falangiści Franco. Tyle, że Franco wygrał i pokonane siły światowego proletariatu mogły odgrywać rolę ofiar. Mam sympatię do Basków więc nie mam powodów kochać Franco, ale nie można z niego robić demona, którego wyeliminowanie uzdrowiłoby świat. Rzeczywistość jest nieco bardziej skomplikowana.
oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#253984

Skorygowałem to we wpisie: "Wiesz Ooone, z tym Franco to masz rację"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254715

Wydaje mi się,że to-to,co zgłosiło mój komentarz,nie zrozumiało przesłania. Nie jestem za odstrzeliwaniem zdrajców. Wystarczyłoby dokładne  obicie z conajmniej siedmiodniowym L-4.Takie obicie,żeby do delikwenta dotarło,za co.Nie pomogło-jeszcze raz.Do skutku.

A qrwom zdradzieckim płci"nadobnej" ( brzydkiej-też)golić łby na glacę.

Istnieje przy tym niebezpieczeństwo,że mainstreamowe mendia powiedzą,że to nowa,awangardowa,patriotyczna moda.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#254056

Media to wycinają, akcentują inne elementy, aby to zagłuszyć. Ale my nie powinniśmy tego robić.
"obicie z conajmniej siedmiodniowym L-4" - jestem przeciw! Nie możemy się zniżać do poziomu tych, co zakatowali ks. Jerzego Popiełuszkę, Grzegorza Przemyka, Stanisława Pyjasa. Musimy nad nimi górować pod każdym względem, zwłaszcza moralnym!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254714

I nie przejmuj się...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254718

Jak napisałem do Contessy we wpisie "O co Ci chodzi z tą V kolumną?" - ostatnio dzieją się tu dziwne rzeczy. Nie wiem czy ci, co tak rozrabiają to jacyś fanatycy, czy wręcz przeciwnie - chcą zniechęcić tych, co chcą wnieść coś od siebie, a za fanatyków siebie nie uważają. Możemy się nie zgadzać, ale nie podkładajmy sobie nóg!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254717

 A dlaczego sama nie odstrzelisz "zdrajców" bohaterko ? Kobiecie łątwiej zmylić ochronę. Mogłabyś się też malowniczo wysadzić w powietrze dal dobra narodu.

Szachidki jakoś potrafią , a polska patriotka nie ? 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#353439

ooone:

Stanowczo protestuje przeciwko stawianiu gen. Francisco Franco w tym samym rzedzie co Hitler. Franco nie mial nic wspolnego ani z narodowym socjalizmem ani tez z wloskim faszyzmem. Byl zolnierzem, ktory ruszyl na czele podleglych sobie oddzialow, by bronic Boskiego porzadku przeciw rewolucyjnemu rzadowi, ktory byl koalicja radykalow, socjalistow, komunistow i anarchistow. Rzadowi temu przyswiecal jeden cel: zniszczenie starego porzadku, przy czym gotowi byli poswiecic wszystko i wszystkich dla osiagniecia celu. To ten rzad byl sojusznikiem Stalina. I gdyby byl zwyciezyl w wojnie domowej, Europa zostalaby wzieta w dwa ognie. Na szczescie madry, zdecydowany i rzutki general, maz stanu, wielki Hiszpan i wielki czlowiek XX wieku, Francisco Franco, uratowal swoja ojczyzne i tym samym Europe przed zniszczeniem cywilizacji chrzescijanskiej. Podobnie jak Pilsudski tego dokonal wczesniej w wojnie polsko-bolszewickiej.

Dziekujmy Bogu za Pilsudskiego. Dziekujmy Bogu za gen. Franco. Prosmy o nowego wybawiciela od rezymu bezboznictwa!
Za przyczyna przenajswietszej Panny Marii! Amen.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ooone

#253910

Przydalby sie Pilsudzki albo Franko w Polsce dzisiaj na ta czerwona bande

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253915

Oj z ortografią to mamy poważne kłopoty.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253932

Kilkaset razy lepiej byłoby w tym momencie odstrzelić stalina.
Wojna domowa w Hiszpanii posłużyła hitlerowi jako poligon doświadczalny przed II Wojną Światową i tylko dlatego przyczyniła się do jej krwawego przebiegu. Sam generał Franco bezpośrednio do tego kataklizmu się nie przyczynił.
Natomiast za naszą wschodnią granicą był szykowany inny kataklizm (na jakiś czas powstrzymany przez marszałka Piłsudskiego w 1920 r.), którego my doświadczaliśmy przez ponad 40 lat (Ci na ziemiach wschodnich już od 17 września 1939) i w pewnej zmutowanej formie dalej w nim tkwimy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253936

ooone:

Dzieki Peacemaker. Naprawde, to dobrze swiadczy o tobie, ze przyznales mi w tym wypadku racje. Ja nie tryumfuje. Ale dlatego robie ten komentarz, ze wielu w podobnej sytuacji idzie w zaparte.

Na jeszcze jeden aspekt wartosci dziela Franka wskazal byl nieodzalowany Kisiel. Gdyby mianowicie Franco przegral i w Hiszpanii bylby lewicowy rewolucyjny rzad, wtedy Hitler po opanowaniu Francji, nie zatrzymalby sie na Pirenejach, ale zajal Hiszpanie. Gdyby zajal Hiszpanie, to by zajal Gibraltar. Gdyby zajal Gibraltar, to moglby wygrac w Afryce. Gdyby wygral w Afryce, to moglby dotrzec do nafty. I wtedy mielibysmy zupelnie inna historie, a nasi rodzice skonczyli by jako mydlo i abazury.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ooone

#254947

Z tym Giblartarem, to nie wiedziałem.
Zaletą tego portalu jest to, że dzieląc się przemyśleniami i wiedzą, sami się uczymy.

"Dopóki żyje, człowiek błądzić może,
ale jest głupcem, kiedy trwa w uporze."
To tak przy okazji mojego przyznania się do błędu. Zakładam, że lepiej przyznać się szybko niż późno, lub lepiej późno niż wcale... no, chyba, że się jest Stefanem Niesiołowskim :D)))
Dzięki, że to doceniasz!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254986

Homo sovoeticus przepoczwarzył się w leminga pospolitego. Co prawda natura jeszcze dotąd nie miała reprezentanta bezkręgowców o cechach ssaka, ale darwinowski postęp ewolucyjny dokonuje się przy udziale niespodziewanego katalizatora ewolucji jakim jest propaganda.Zatem mozna się spodziewać że postępowa ewolucja wyprodukuje jeszcze niejedno istnienie które nas zadziwi swoimi właściwościami. Przy czym następuje pewna prawidłowość. Im bardziej postępuje ta ewolucja tym bardziej tępe umysły posiadają jej kolejne wytwory. Wniosek nasuwa się nieodparcie że propaganda plus ewolucja równa się uwstecznienie umysłowe. Czarno widzę przyszłość lemingów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253922

 

Po odmóżdżeniu społeczeństwa „niewidzialna ręka” przechodzi do drugiego etapu. Tworzenia PR-owskich „zombi”.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

UPS

#253947

palikot od zawsze żył w pełnej symbiozie z tuskiem
Tworzenie ruchu POparcia to był pic na wodę.

A teraz gorsza nowina. Ponieważ palikociarze to kryptoplatfusy, więc o prawdziwej przewadze w sondażach będziemy mogli mówić dopiero wtedy, gdy nasz wynik będzie większy niż suma ich wyników. Ale spoko, gdy kilka sondaży pokaże przewagę PiS nad "po" wówczas wciskanie kitu, że "większość ma rację" przestanie działać i poparcie dla platfusów poleci na łeb. Ale i tak w nadchodzących wyborach musimy zdobyć więcej głosów niż platfusy, palikociarze i eseldowcy razem wzięci - inaczej będzie pat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254664

Pieprzycie Ofiarom!, Pieski Osiusiane, Powiedzcie Otwarcie!, Potulne Owieczki (w rękach Rosji), Pierniczycie Oczywiście!, Pokradnijcie - Otrzymacie!, Prywatyzatorzy Ojczyzny, Purpurowe Obłoki, Przyjęliście Okupy!, Proście Ochłapy!, Przemienieni Ofiarozdziercy, Platforma Obłąkanych, Psychicznie Opętani, Pospolici Omamiacze, Pojazd Oszustów, Piwosze Obrzydliwi, Popychadła Obrazkowe, Pijani Oczywiście, Popsuliście Ojczyznę, Potajemni Osłabiacze, Przygadani Oligarchom, Psujecie Otoczenie, Podstępne Obijoboki, Politycy Osiedlowi, Prześladowcy Okrutni, Pospolite Omamianie, Pfujjj Ojczyznobijcy, Próźni Oszustotwórcy, Próżne Ogryzkojady, Pragnący Otumanić, Plujący Oszczerstwa, Portmonetki Okradający, Przygniatające Oblodzenie, Przeminie Oczywiście, Producenci Obijoboków, Posyłający Ochraniaczy, Pogańscy Osiedleńcy, Pojedynek Oranyboskie!, Pijani Obieżyświaci, Pomiatający Oskarżyciele, Poselstwo Otumanionych, Pikieta Oskalpujących, Piłateria Oczywista, Produkcja Oskarżonych, Posągi Odpadkowe, Potajemnie Obrzezani, Premasońscy Ogniomistrze, Pielgrzymi Obczyźniani, Plujący Omamiając, Prezentacja Ogryzitrupków, Pochlebiający Ojcobójcom, Pogłaskający Opryszków, Pustoszący Owieczki, Przygważdżający Ofiary, Przemienieni Organowładcy, Przestarzejący Osiwieni, Przelinione Okularniki, Przedsprzedaż Orderów, Poważnie Osmoleńszczeni, Palikotylioneria Onanizujących

Oj, zbiera się na litanię — kto da więcej!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#254735

Pańskie kolejne wpisy powodują, że zaczynam wątpić, czy jest rzeczywiściy Rolandem von Bagratuni (Antoniewiczem von Bagratuni)

Żegnam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254744

Czy to problem, że nie lubię PO i osób typu Palikot? Wyrażam opinię! Tu krótko, z (trochę ciężką, ale zrozumiałą) satyrą!
Ja robię to w miarę kulturalnie, nie tak jak niektórzy...
Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#255038

Szczęść Boże!

Nie wiem, kto to wstawił. Chyba jakiś hacker!  Ja od dłuższego czasu ciężko choruję na serce i astmę płucną.

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#353399

Jeśli ktoś podszył się pod Pana i wstawił komentarz w Pańskim imieniu, to należy to bezzwłocznie zgłosić Administracji jako poważne naruszenie regulaminu.
Mam doświadczenia w zgłaszaniu naruszeń. Pozwalam sobie zatem zgłosić to naruszenie w swoim i Pańskim imieniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#353404