No comments - nie będę kopał upadłego "mędrca"

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Poniżej zamieszczam najnowszy wpis z blogu Lecha Wałęsy w oryginalnej pisowni i interpunkcji. Zamieszczam go bez komentarza, zgodnie z zasadą "nie kopać leżącego"... choć w tym przypadku bardziej adekwatne jest słowo "upadłego".

[quote]Nocna Zmiana . to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką cenę do wojny domowej ,było bardzo blisko .

Taka jest prawda o tych szaleńcach

Nagranie powstało na moje polecenie ,zdobyte od kamerzystów i przerobione , pod popaprańców urojenia , z lekceważone jako śmieszne , chodzi do dziś w tej kłamliwej , bzdurnej koncepcji , prędzej czy później prawda się obroni .

Obalenie Rządu Olszewskiego --To był najbardziej nieudany rząd w historii najnowszej .

Właściwie nigdy nie był z kompletowany zawsze brakowało kilku ministrów , byli w zamian kierownicy .

Robił wszystko ,ale to co było mniej potrzebne na ten czas

..Same konflikty i złe decyzje .

To doprowadziło do zebrania podpisów przez posłów w celu odwołania tego rządu .

Zbieranie podpisów trochę trwało , bo się nie spieszono , to doszło do uszu Olszewskiego i Macierewicza . Postanowili ratować się poprzez skłócenie sceny politycznej rzucając nie przygotowaną lustracje .Skłócenie by nie mógłby długo powstać nowy rząd a Oni by sobie rządzili .

Gdzie tu interes Polski .Paraliż kraju kompletny .Wszystkie ogniwa władzy sparaliżowane .Nic nie przygotowane .Tylko w tej sytuacji musiałby być w prowadzony stan wojenny , ale kto i jak miał go wykonać .

Ta sytuacja kwalifikowała się pod trybunał .Zapanowałem nad szaleńcami i ich nieodpowiedzialnymi pomysłami udało się mieliśmy szczęście .Kiedyś historia w wolniejszy czasie to udowodni .

Nie było ordynacji wyborczej , nie było ustalonych terminów ,a kto i kiedy miął to zrobić kto podpisać przy paraliżu taczkowym wszystkich struktur Państwa .

Pełna anarchia .[/quote]

http://politykier.pl/kat,1025795,wid,14304522,wiadomosc.html

Brak głosów

Komentarze

Jeśli nagraniami i teczkami manipulowali POpaprańcy to PO co się do nich Bolek przyłączył ??? Wystarczyło przy pierwszej wizycie na Jasnej Górze poprosić o spowiedź powszechną a potem w ramach pokuty ogłosić prawdę przed wszystkimi kamerami tak żeby naród się dowiedział prawdy bo tylko prawda nas może wyzwolić. Skoro chrześcijanie wybaczyli św. Pawłowi że uczestniczył w ich prześladowaniu to my również byśmy wybaczyli Bolkowi jego zaprzaństwo. Może POpaprańcy i ich oficerowie prowadzący nie przejęli by całego majątku narodowego a my mieli byśmy dziś pracę i godne życie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#233020

pamiętam to trochę inaczej

Lechu zrobił "nocną zmianę", by ratować tamten rząd, bo lustratorzy chcieli go obalić (sporo ministrów było na liście agentów)

miał tylko dziwną metodę tego ratowania - sam go obalił tworząc nowy rząd, który długo nie przetrwał i w efekcie ta cała wojenka spowodowała wyborcze zwycięstwo postkomuszków i póżniejszą przegraną Lecha w wyborach prezydenckich

podobno Lechu sam jeden obalił komunę, ale do obalenia rządu Olszewskiego potrzebował sporej grupki pomocników, w tym specjalisty od liczenia głosów; wszyscy biorący udział w "liczeniu" głosów, to ważne persony w obecnej polityce

Vote up!
0
Vote down!
0
#233021

miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką cenę do wojny domowej ,było bardzo blisko .

typowa skromność "bochatera"

******************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#233023

Rzeczywiście szkoda komentować ten bełkot.
Bolek leży i już nie wstanie. Wszyscy wiedzą, że Wałęsa nie tylko się skur*ił w latach 70-tych, ale najprawdopodobniej i później był prowadzony przez wywiad wojskowy.
Nie mówiąc o haniebnej roli w niszczeniu demokracji (i własnych papierów) kiedy został prezydentem.

Miałeś chamie złoty róg - ostało ci się ino g.wno w palcach. Które wcierasz w klawiaturę...

Wykształciuch

Vote up!
0
Vote down!
0

Wykształciuch

#233114

Przy okazji - dziękuję za tą wrzutkę. Za każdym razem jak widzę wypowiedź Bolka, to aż nie mogę uwierzyć, że to teoretycznie zdrowy na umyśle człowiek napisał.

Dlatego szybko googlam - ale wszystko się zgadza.

Te brednie (i poprzednie o sobowtórze też) - to dzieło Wałęsy!

Vote up!
0
Vote down!
0

Wykształciuch

#233141