171 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI

Obrazek użytkownika michael-abakus
Historia

 

*

Zbrodnia nie ukarana rodzi parszywe owoce. Nie ukarana zbrodnia rozzuchwala zbrodniarzy, jest złem samym w sobie, jest też źródłem pogardy, nienawiści i kłamstwa, jest także gniazdem całego szatańskiego plemienia

Może to jest przenośnia, a może tylko porównanie do rzeczywistego i bardzo niebezpiecznego zjawiska cywilizacyjnego, na które współczesna nauka być może jest ślepa albo wręcz przeciwnie - jest na tyle skorumpowana, że mości sobie ciepłe legowisko w jaskini zła, razem z bandycką mafią zorganizowanych grup przestępczych i jej gorliwymi służbami.

Historia świata doskonale pamięta zjawisko zorganizowanej przestępczości, zadrukowała tony papieru opowieściami o kolumbijskiej mafii narkotykowej, o mafii w Chicago, Nowym Jorku czy o sycylijskich albo kalabryjskich jaskiniach zła i całych skorumpowanych środowiskach lokalnej władzy.

Ale od lat trzydziestych ubiegłego wieku pojawiło się ostre zagrożenie rozwojem skali tego zjawiska, które wyszło ze strefy zagrożeń regionalnych i zaatakowało przestrzeń relacji międzynarodowych.

Nośnikiem tego ataku stały się organizacje międzynarodowe typu Ligi Narodów, jeszcze przed II wojną Światową, a później Organizacja Narodów Zjednoczonych i jej liczne wyspecjalizowane organizacje, a później i współcześnie inne organizacje międzynarodowe i pozarządowe, nie omijając Unii Europejskiej i innych podobnych, BRICS na przykład. Poruszyłem już bardzo dawno ten temat, proponując nawet ustanowienie prawnego odwzorowania tej międzynarodowej przestępczości w nowym pojęciu ]]>STATECIDE]]> (23.09.2016), ponieważ ofiarami tych zbrodni są całe państwa.

PODSUMOWANIE:

Lata od roku 1939 do 1945 były połączoną zbrodnią ludobójstwa i państwobójstwa (genocide i statecide), ponieważ wspólnym celem sprzymierzonych mocarstw III Rzeszy oraz Związku Sowieckiego była zbrodnia ludobójstwa przeciwko Polakom jak i zbrodnia państwobójstwa polegająca na niszczeniu polskiego Państwa.

Zwracam uwagę na to, że obie zbrodnie po roku 1945 trwały nadal, a zbrodnia państwobójstwa stała się pod koniec XX wieku oraz u początku XXI wieku dominującą formą agresji i zbrodniczego napadu. Współczesne dyskusje polityczne używają różnych określeń, które zamazują rzeczywistość, pozwalają unikać odpowiedzialności za bandyckie zachowania w przestrzeni globalnej.

Takie pojęcia jak wojna hybrydowa, wojna informacyjna, napad aksjologiczny, propagandowy albo cybernetyczny są właśnie takimi zastępczymi określeniami, ułatwiającymi zbrodniarzom matactwo i odwracanie uwagi od faktycznie dziejącej się rzeczywistości.

Sami zbrodniarze szukają takich form organizowania przestępstwa, aby jego popełnienie nie było zagrożone karą. Najlepsze dla przestępców są czyny, na które nie ma paragrafu.

Dlatego wprowadzenie nowego pojęcia do katalogu zbrodni uważam za zasadne. Niech ]]>statecide]]> stanie się nowym paragrafem kodeksów prawa międzynarodowego.

A mnie, w tym przypadku niezmiernie interesuje wymiar kary. Infamia - to na początek.

 

* * *

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej siły politycznej,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści
]]>
]]>.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

  Niestety trzeba przyjąć, że Zamach Smoleński trwa nadal.

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1661702

 "Niestety trzeba przyjąć, że Zamach Smoleński trwa nadal."

Dokładnie tak!

Plan, by PIS nie powrócił do władzy, trwa od przegranych przez PO i D. Tuska wyborów w 2005 roku.

W tych wyborach miała wygrać PO a prezydentem miał zostać D. Tusk. ale wyborcy zrobili psikusa i wygrał PIS oraz prezydentem został L. Kaczyński.

Pierwszym aktem tego planu było obalenie rządu PIS w 2007 roku a drugim zamach z 10.04.2010 roku.

Plan się nie udał do końca, bo do samolotu nie wsiadł J. Kaczyński co zaowocowało powrotem PIS do władzy w 2015 roku.

Teraz znowu Niemcy postawiły przed Tuskiem zadanie dokończenia tego planu, co Tusk realizuje od 13 grudnia 2023 roku.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1661703

Tusk realizuje ten plan wcale nie od 13 grudnia 2023 roku, ale od zawsze. Od pierwszych początków swojej kariery, zgrabnie przyłączając się do wszelkich autentycznych, choć niekiedy bardzo patologicznych pomysłów politycznych.

Niewątpliwym autorem porządkującym ten współczesny leksykon podłości był Joseph Fouché, książę Otranto, francuski minister policji Napoleona Bonaparte i jego następców To Fouché sformułował wciąż aktualne reguły LEKSYKONU PODŁOŚCI stosowane przez wszystkie paskudne służby tego świata.

Posłużę się cytatem:
Czytając ten leksykon, można zobaczyć, z jakich źródeł wyłaniała się nowoczesna tajna policja, która miała odegrać kardynalną rolę w historii ostatnich dwóch stuleci, stanowiąc jeden z filarów podtrzymujących wszystkie reżimy autokratyczne, autorytarne i totalitarne. Dość rzucić kilka nazw i skrótów – Ochrana, Gestapo, Securitate, KGB…

Podstawą świata tajnych służb, bez względu na to, czy polem ich działania jest państwo macierzyste, czy terytoria obce, a materiałem obcokrajowcy czy krajanie – przynajmniej tą podstawą, którą można wywnioskować, spoglądając na nie od zewnątrz – jest zasada totalnej nieufności, przechodzącej nierzadko w paranoję. Jest to nieufność nietwórcza, taka, z której nie wynika przyrost pozytywnej ludzkiej wiedzy o rzeczywistości jako rezultat rezerwy wobec wiedzy zastanej.

Nieufność ta nie bada w istocie świata zewnętrznego, jego natury i zawartości, lecz zapętla się wokół samej siebie i zwielokrotnia się w lustrzanych odbiciach, służąc ostatecznie jedynie sobie samej i sama sobą się karmiąc.
[
Ojciec wszystkich smutnych panów]

«Koalicja 13 grudnia» jest zagorzałym studentem tego LEKSYKONU PODŁOŚCI, gorliwie stosownego w procedurach likwidacji Polski.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1661709

Niemcy już zawsze czuli w sobie ogromne parcie na Wschód, tzw. Drang nach Osten,
i do dzisiaj nie są w stanie się temu parciu przeciwstawić. Pchać się do sąsiada w celach czysto rabunkowych wymaga nieco oprawy propagandowej i w tym celu już za Krzyżaków stworzyli sobie tzw. stereotyp Polaka, którego należy ujarzmić i ucywilizować w imię wartości europejskich. Pretekst do napadu, mordu i rabunku zawsze się jakiś znajdzie. Jak nie zwalczanie pogaństwa, to przywracanie praworządności, tak jak to oni ją rozumieją. Tutaj szczególnym talentem wykazał się pierwszy kanclerz Rzeszy, Otto von Bismarck, który później w osobie Josepha Goebbelsa, ministra propagandy III Rzeszy, znalazł godnego siebie spadkobiercę. Stereotyp Polaka Niemcy przekazują sobie z pokolenia na pokolenie,
nie tylko jako pretekst do wykorzystania, ale też jako podstawę swojej własnej tożsamości narodowej. Oni mierzą poczucie swojej wartości w odniesieniu do poziomu życia Polaków. Wielu Niemców odwiedza Polskę tylko po to, by nasycić się widokiem różnych negatywów.

Narodziny „Solidarności” w Polsce latem 1980 roku wystraszyły Niemców, ponieważ z ich punktu widzenia niosły w sobie niebezpieczeństwo, że Polacy zaczną ich doganiać pod każdym względem, co mogłoby zniszczyć ich odwieczną opinię o Polakach i tym samym też ich własne poczucie wartości. Poza tym, ruch „Solidarność“ cieszył się ogromnym poparciem na całym świecie, co znowu demontowało niemiecki stereotyp pogardzanego przez wszystkich Polaka. Niemcom już wtedy bardzo zależało na dobrych stosunkach z CCCP, ze względu na rosnący import surowców energetycznych, a polscy stoczniowcy, jak i reszta społeczeństwa, byli wyraźnie pro amerykańscy. Nic więc dziwnego, że wprowadzenie stanu wojennego w Polsce przez Jaruzelskiego Niemcy przyjeli z wielką ulgą, a ich ówczesny kanclerz Helmut Schmidt podziękował Jaruzelskiemu za przywrócony Ordnung.

Ordnung w Polsce Niemcy powierzyli Tuskowi, który ma dbać o to, aby niemiecki stereotyp Polaka nie odbiegał zbytnio od stanu rzeczywistego. Tusk ma za zadanie obrzydzić Polakom Polskę. Mamy się Polski wstydzić i przerabiać ją pod niemieckie oczekiwania. Ta demolka kraju jest właśnie dokonywana w przyspieszonym tempie; od programów szkonych, poprzez gospodarcze, aż po te zbrojeniowe. Partia PiS ma zostać zdelegalizowana, a Jarosław Kaczyński wtrącony do mamra za to, że śmiał zapowiadać, że w ciągu 10 lat Polska osiągnie niemiecki poziom życia. Poziom życia w Niemczech ma być tak wysoki, żeby każdy migrant przenosił się do Polski, gdzie na unijnym paszporcie będzie mógł taniej żyć, łatwiej utrzymać wielodzietną rodzinę, oraz szybciej znaleźć pracę w magazynach, montowniach lub w rolnictwie. Demencjusz Biden zapłacił Niemcom Polską za zdystansowanie się od Rosji w wojnie z Ukrainą, a to oznacza, że de facto, Polska jest już niemiecka. To też tłumaczy politykę faktów dokonanych szajki Tuska, oraz zupełne milczenie Zachodu o sytuacji w Polsce.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1661704

Mamy w Polsce wyraźny podział społeczeństwa na dwie największe grupy:

- Grupa patriotyczna widząca polską rację stanu i interesy polskie. Jest to grupa służąca realizacji polskich celów i rozwojowi Polski. Tutaj mamy PiS i różne małe grupki konserwatystów;

- Grupa bolszewicka rabująca od 1944 roku Polskę na korzyść sowieckiego okupanta oraz grupa postbolszewicka rabująca od 1989 roku i Polskę i Polaków z nadania Niemców oraz rosyjskiej agentury w Niemczech i UE.. Jest to dość liczna grupa realizująca zbrodnicze interesy przestępcze i mafijne. Komuno-bolszewicy najpierw wiernie służyli komunistycznym zbrodniarzom z moskiewskiego Kremla, a później sowiecko-rosyjskiej agenturze w UE i w Niemczech. Z tej grupy wywodzi się duża część przestępców z UB, SB czy WSI-FSB.

  • - Jest także spora grupa osobników odmóżdżonych przez bolszewicko-niemieckie mass media - takie jak sowieckie "GWno" czy bolszewicko-niemieckie TVN...

Mafijna i bolszewicka PO Tuska znalazła opiekę w Niemczech - u sowieckiej agentki Merkel - jako Kongres Liberalno-Demokratyczny (KLD). Oraz u miłośnika sowieckich zbrodniarzy Olafa Scholza. KLD Tuska od początku był finansowany przez zbrodnicze, sowieckie SB oraz przez niemiecką chadecję. Dlatego kolejne partie Tuska - od utworzena KLD - wiernie służą interesom niemieckim i rosyjskim.

Zbrodniarze i mafiozi z PO-PSL przez lata grabili i rabowali i Polskę i Polaków. Od wielu lat ta POstbolszewicka, mafijna PO Tuska współpracuje we wszystkich antypolskich działaniach mafijnej UE i Niemiec oraz ruskiej agentury w UE i w Niemczech.

Po to, by zbrodnicze mafie z PO, UE i Niemiec znów mogły rabować i Polskę i Polaków, czyli "żeby było jak było".

Jest jeszcze grupa lewackich degeneratów tak samo nienawidzacych, polskiego patriotyzmu polskości i polskiej kultury jak mafijne PO-PSL i ruska Polska 2050.

Jest także trochę zbolszewizowanych osobników o prymitywnej sowieckiej mentalności twierdzących, że zbrodniczy, sowiecki okupant, który już w tzw, PRL zamordował dziesiątki tysięcy polskich patriotów i Polaków zrobił to, bo polscy patrioci w wolnej Polsce nie np. wprowadziliby reformy rolnej... [sic!] I nie budowaliby wolnego i rozwijającego się kraju...

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1661784

BKP: CZY ZOSTANĄ STWORZONE WARUNKI, ABY ABP VIGANO MÓGŁ ZAAKCEPTOWAĆ SWÓJ WYBÓR NA PAPIEŻA? 

https://niepoprawni.pl/blog/bizantyjski-katolicki-patriarchat/bkp-czy-zostana-stworzone-warunki-aby-abp-vigano-mogl

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1661710

Dowódcą oddziału SS Einsatzgruppen był SS-Obersturmführer Hermann Schaper. Ta niemiecka jednostka policyjno-wojskowa dokonała zbrodni w Jedwabnem. Była to tylko jedna z wielu ludobójczych akcji popełnionyh przez to zgrupowanie SS Einsatzgruppen:
Cytuję za Wikipedią:

On 10 July 1941 Schaper's Einsatzgruppe was subdivided into dozens of smaller commandos (Einsatzkommandos) numbering from several to several scores of people whose mission was to kill Jews, alleged communists and Soviet NKVD collaborators in captured territories often far behind the advancing German front. The entire Einsatzgruppe employed the same, systematic method of mass killing in many Polish villages and towns in the vicinity of Białystok. Schaper's murderous rampage south-east of East Prussia included Wizna (end of June), Wąsosz (5 July), Radziłów (7 July), Jedwabne (10 July), Łomża (early August), Tykocin (22–25 August), Rutki (4 September), Piątnica, Zambrów as well as other locations.

Podaję link do anglojęzycznej wersji hasła [Hermann Schaper] ponieważ wersja w języku polskim [link] jest żałosna. Opowieść o rzekomo polskiej zbrodni w Jedwabnem wykluła się w głowie Jana Grossa. Jest to klasyczny eksponat pseudonauki zmierzającej do przypisania Polsce i Polakom wszelkiego cudzego zła. Wszystko jedno kto mordował - powiesić trzeba Polaka.

https://www.youtube.com/watch?v=sajQZyiGP7Y

Przypisy:

  1. "Prawdy o mordzie w Jedwabnem" - Michał St. de Zieleśkiewicz, Blogmedia24.pl (10.07.2014)
  2. "Ale zbaw mnie od nienawiści I ocal mnie od pogardy, Panie..." - Michael Blogmedia24.pl (09.02.2009)
  3. "Competence creep" - Michael,  Blogmedia24.pl (28.07.2022) 
  4. "STATECIDE" (PAŃSTWOBÓJSTWO) - Michael, Blogmedia24.pl (21.09.2016)

 

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1661712

  I teraz widzimy, jaką nadrzędną pozycję mają żydy w Polsce. To fałsz i pogarda w kierunku Polaków.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1661715

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1661768

Ograny już kolejny raz. Nic dziwnego, kolejne jego wisty są co i raz bardziej niekompetentne i po prostu beznadziejne politycznie.

Mam wrażenie, że mocodawcy tego faceta doszli do przekonania, że już jest na tyle kompromitujący, że nadszedł czas na jego odcięcie.

Najlepszym zaś sposobem pozbycia się tego manekina na uwięzi jest sugerowanie mu idiotycznych działań, które ten wiernie wykona. Przykładem niech będzie projekt produkcji prądu dla Ukrainy z polskiego węgla za unijne pieniądze - bez cła i ETS. Poziom "level".
[
Propozycja kontrowersyjna, a nawet nie do przyjęcia przez Komisję Europejską

Innym przykładem poziomu "double level" jest projekt dekryminalizacji aborcji. Ostatnim, znanym historii faktem skutecznego jego wprowadzenia były decyzje niemieckiego okupanta po 1 września 1939. Adolf Hitler i twórca nowego niemieckiego prawa Gauleiter Hans Frank skutecznie wprowadzili w Polsce prawo dekryminalizujące aborcję. Oczywiście nieomal nieograniczone prawo do mordowania każdego już urodzonego Polaka miał niemiecki okupant, wymagało to jednak nadzoru dowódców SS i Policji, niekiedy nawet Sądów Specjalnych (Standgericht).

Ale nadzór nad mordowaniem Polaków jeszcze nie urodzonych, zwanym aborcją, po 1 września 1939 roku, w czasie niemieckiej okupacji został skutecznie zniesiony.
W końcu wtedy chodziło o to samo - o likwidację Polaków. Aktualny stan tego projektu Zawiedzony skomentował w ten sposób:

Zawiedzony

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1661774