Marsz Niepodległości przeszedł, ale było tak jak za Tuska

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Oglądałam relację z tego wydarzenia w telewizji W Realu.  Relację prowadził red. Rola.  Dziś jest 11.11.2020 ale miałam wrażenie , że cofnęłam się sześć lat wstecz.  Zarówno bojówki Antify, jak i policja zachowywały się dokładnie tak, jak w czasach rządów Tuska i jego ludzi.  Marsz szedł swoją zwykłą trasą od Ronda Dmowskiego aż na błonia przy Stadionie Narodowym {TUTAJ(link is external)}.  Cała trasa była obstawiona przez liczne oddziały policji w bojowym rynsztunku wyglądającej jakby szykowali się na wojnę.  Manifestowało wiele tysięcy pieszych.

  Miał być przejazd zmotoryzowanych, lecz jego rozmiary były niewielkie, gdyż policja zatrzymywała pojazdy i utrudniała im dołączenie do Marszu.  Często policjanci zatrzymywali samochody i kazali pasażerom iść dalej pieszo.  Bojówki Antify oraz zwolennicy LGBT dokonywali rożnych prowokacji.  Większość z nich udaremniała Straż Marszu.  Nie udało się to przy Rondzie De Gaulle'a.  Z bramy wypadła bojówka Antify i zaatakowała policjantów. Doszło do zamieszek.  W pobliże dojechała armatka wodna, ale nie została użyta.  Policja strzelała z broni gładkolufowej i pryskała gazem. Z jednego z pobliskich mieszkań wywieszono tęczową flagę LGBT.  Ktoś wrzucił tam racę i wywołał pożar.

  Gdy Marsz Niepodległości dotarł na błonia Stadionu Narodowego, wtedy się zaczęło.  Ściągnęły tam kordony policji z całego miasta.  Red. Rola mówił o tysiącu policjantów.  Otoczyli oni niewielką grupę manifestantów.  Ci schronili sie na dworcu Warszawa Stadion.  Doszło do walki z policją.  Dopiero po dłuższym czasie policji udało się opanować stację.  Relacjonujący ta wydarzenia dziennikarz telewizji W Realu oberwali pałkami i gazem.  Policja zachowywała się tak, jakby zależalo jej na jak najbardziej gwałtownych zamieszkach.  Zatrzymała też wiele osób.

  Policja zdenerwowała ludzi.  Najlepszym tego dowodem jest notka Dr Anny "Komentarz odnośnie zdarzeń podczas Marszu Niepodległości" {TUTAJ}.  Stwierdziła ona:

  "BRAWO, kochani POLACY !!!!!
Żal mi jedynie, że ktokolwiek z WAS mógł ucierpieć fizycznie.
Zaznaczam też, że KAŻDY kto zostanie skazany za wyrażenie swojego sprzeciwu wobec otumanionej policji, będzie więźniem politycznym !!!!!".

Komentarzy (0)

 

Dodaj komentarz

 

102 odsłony

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:15)

Komentarze

Gdy marsz był organizowany przez Bąkiewicza przez piec lat nie dochodziło do burd i skandalu. Dzisiaj marsz zrobiła Konfederacja wraz ze swoimi przygłupami i mamy co mamy. Antifiarze czekali na taki prezent a Europa dostała obrazek "faszystów" z Polski.

O to ci Winnicki chodziło

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651471

... policja postrzeliła z bliska w policzek z broni gładkolufowej fotoreportera "Tygodnika Solidarność". (Niezalezna.pl) Nie dość, że było widać aparat fotograficzny i już to samo świadczyło, że chodzi o reportera, to fotoreporter ma 74 lata. Chyba nie wyglądał na zadymiarza.

Nie potrafię zrozumieć, dlaczego wobec wściekłych feminazistek nie zastosowano podczas ataków na kościoły podobnych środków. Bo jeśli rzeczywiście uczestnicy marszu dopuszczali się łamania prawa, to interwencja teoretycznie i w odpowiedniej skali mogła być uzasadniona. Ale wiemy, co wyprawiały nazistki spod znaku czerwonej błyskawicy. W ramach symetrii policja powinna wtedy użyć podobnych środków.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1651476

Dlaczego Policja strzelała do starszego fotoreportera tego nikt nie zrozumie , Dlaczego POlicja nie reagowała na bandytyzm wyrostków i wściekle feministki tego nikt nie zrozumie , chyba ze dostali taki rozkaz od szefostwa . choćby nawet to do cholery jak można strzelać do człowieka patrząc mu w oczy ???

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1651625

Elig ma talent do wynajdywania szurów, dziś to jakaś Dr Anna, która pochwala ataki na policję. I to w swoim zrypanym łbie jako demonstrację sprzeciwu wobec zupełnie innej sprawy. Co za piękny wzór.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1651499

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wit został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy nadminister bezpieki -Jarosław K.- kazał pałować polskich patriotów? Hańba  rządzącym! Ilu frajerów przy wyborach da się nabrać na "patriotyzm" Partii Interesu Syjonistycznego? Antifa bezkarna , wściekłe macice profanują kościoły , zawieszają swoje wynaturzone hasełka na krzyżach-wszystko bezkarnie , z przymrużeniem oka  , dziwną łagodnością i przyzwoleniem szefów resortów siłowych , a tradycyjny Marsz Niepodległości w tych rasistowskich-antypolskich łbach wywołuje nieodmiennie wściekłą agresję.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

wit

#1651578

    Powiedziałeś część prawdy, aby przemycić zmanipulowane główne kłamstwo. Według wzorca, jestem za, a nawet przeciw. To była stara taktyka "Bolka" wyniesiona z SBecji.Ta sowiecka taktyka, już nie działa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1651579

Terminowałeś w GW? czy aplikujesz do TVN?

Może napisz "tak  tak , nie nie"-po prostu cóż ja przemyciłem i w czym mijam się z prawdą?

Wy naprawdę wierzycie w patriotyzm PISiaków?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

wit

#1651581

Policja zachowywała się zupełnie inaczej niż w czasie "marszów kobiet", kiedy to niszczono i atakowano miejsca kultu a policja biernie się przyglądała. komuś zależało na eskalacji napięcia - władza od dziś będzie mówić, że jest jedyną umiarkowaną siła w kraju obok dwóch - lewicowej i prawicowej ekstremy...smutne...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1651586

Czy Tusk byl czy go nie ma to Policja się jednakowo zachowuje , sa odpowiednio szkoleni , to nie tylko nowy "narybek" POlicyjantow ,miedzy nimi są ci co nawet kilka lat temu robili zadymę za czasów PO-PSL, a wiec zostały nawyki i przyzwyczajenia , zresztą jeśli dostana rozkaz to i tak czynią jak im każą , było nawet mówione ze za akcje dostana dodatkowo 500 złociszy .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1651628

Ja darzę Pana Jarosława Kaczyńskiego wielkim szacunkiem i doceniam Jego ogromny trud i determinację z jaką realizuje doprowadzenie do przywrócenia normalności i poprawy gospodarczego kraju pomimo tak wielkich przeciwności. Nie ma takich ludzi wielu, i jak czytam, że dziś nawet prawi oskarżają PJK za wszystko co się dzieje w Polsce to mnie mdli. Po prostu mdli.Oskarżają Go ludzie - chorągiewki, często z bezmyślności

Tyle,ile ten człowiek poświęcił dla Polski, ile zaznał obelg, ile ucierpiał po stracie brata i bratowej, przyjaciół to naprawdę trzeba być wrednym człowiekiem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651669

Oto Polska właśnie - głupota dominantą, pizza, MC Donalds, frytki, piwko, 500+, 13 emerytura, co z Ojczyzną?,  to ich nie obchodzi. Obrzydzenie!!!

Dla Policji było za mało "wściekłych macic", na MN, stąd ten AMOK.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1651706