Skarga Polski do TSUE, dała taki sam efekt jak skarga w Rosji na Putina.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Polska i Węgry zaskarżyły do TSUE ale odpowiedź nie zaskoczyła, upolitycznieni sędziowie TSUE wydali wyrok, że: mechanizm warunkowości, uzależniający korzystanie z finansowania z budżetu Unii od poszanowania przez państwa członkowskie zasad państwa prawnego jest zgodny z prawem UE.

Określenie co to jest praworządność wg. lewackich sędziów, jest tak niedookreślone i tak pojemne, że  mieści się w nim wszystko.

Ponieważ Polska i Węgry są jedynymi konserwatywnymi rządami w zlewicowanej UE, każdy pretekst jest dobry.

Być może tych wyroków zlewicowanych sędziów by nie było, ale szmalcownicy z totalnej opozycji donoszą non stop na swoją Ojczyznę wypisując bzdury, ale komu by się to chciało z tych upolitycznionych sędziów to sprawdzić,  przekazy GW, WSI 24, sędziów, którzy tylko udają sędziów, a de facto są politykami są dla nich aksjomatami.

Im nie chodzi (donosicielom)o żadną praworządność, która de facto nigdzie nie jest zdefiniowana, im tylko chodzi o władzę i dorwanie się do koryta.

Gdybym miał porównywać, to postawiłbym znak równości pomiędzy nienawiścią Niemców nazistów, a także muzułmanów do żydów , jak nienawiść polskich donosicieli w PE do obecnej władzy. Czy robią to za pieniądze, częściowo chyba tak, ale głównie z nienawiści.

Skarżenie się Węgier i Polski na wyroki TSUE można porównać do skarg rosyjskich opozycjonistów na Putina, efekt zawsze taki sam, w Rosji Putin w UE TSUE zawsze mają rację.

Skargi na wyroki TSUE państw konserwatywnych przypomina kopanie się z koniem, Polsce i Węgrom pozostaje wytrzymać jeszcze dwa lata  do następnych wyborów do PE i mieć nadzieje, że w zbliżających się wyborach we Francji, Włoszech, Hiszpanii wygrają ugrupowania konserwatywne i zmieni się układ sił w Europie.

]]>https://www.bankier.pl/wiadomosc/TSUE-oddalil-skargi-Wegier-i-Polski-na-mechanizm-warunkowosci-8278861.html]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)