P r z e m o c, LGBT. Pobicie kierowcy samochodu "Stop Pedofilii"

Obrazek użytkownika wilre
Idee

Fundacja Pro Tv

W sobotę 27 czerwca 2020 roku przy ulicy Wilczej 30 w W-wie - doszło do brutalnego ataku na wolontariuszy Fundacji Pro - prawo do życia. Furgonetka kampanii "Stop pedofilii" mijała nielegalny squat, gdzie mieszkają i spotykają się ludzie związani z lewicowymi bojówkami Antify i środowiskami deprawacyjnymi. Na wysokości kamienicy, która jest "na dziko" użytkowana przez wyżej wymienione środowiska, mężczyzna podający się w internecie jako Małgorzata Szutowicz, zablokował przejazd. W tym momencie z kamienicy zaczęli wybiegać zamaskowani napastnicy. Sytuacja stawała się coraz bardziej niebezpieczna. Zaczęło się od wyzwisk i gróźb. Kilka najbardziej agresywnych osób zaczęło demolować auto. Wolontariusz, który filmował rozwścieczony tłum został zaatakowany przez kilka osób, poturbowany i rzucony na ziemię. Bojówkarze biegali z nożami wokół samochodu, cięli plandeki, wyrwali lusterko i tablicę rejestracyjną. Zamaskowane osoby malowały samochód sprayem. Kiedy kierowca chciał uciekać z miejsca okazało się, że opony zostały pocięte nożem.

_____________________________________

Ataki na kampanię "Stop pedofilii"

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:2)

Komentarze

#3rp/  Wojciech Sumliński ostro o zastępcy Trzaskowskiego, Paweł Rabiej nawet dla gangsterów był pomiotłem

___________________________

Joanna Bieniak 4 tygodnie temu

Jest pan wspaniały panie Sumlinski. Bardzo dobrze się pana słucha. Nareszcie wiem jaka mieliśmy Polskę. Dziękuje za ten wspaniały wykład.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1640997