Oxy i croxy, ostra tępota łżeelit

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Ostro i na tępo.
Ostrota tępota! czyli ostrą tępotą wali od tego wszelakiego postępu, usiłującego nam wmówić, że to norma, że tak ma być.

ὀξύμωρος - oksýmōros (oksýs moros).
Ostra tępota.

I tak codziennie.

USA zadecydowały, że opuszczają onz,etowską agendę Radę Praw Człowieka.
RPCz jak to dumnie brzmi! tak jak onegdaj kraje miłujące pokój i socjalizm, ludowe wojsko polskie, milicja obywatelska.
RPCz zdominowana przez takich obrońców tych praw jak Rosja, Chiny( kontynentalne)!, a mocno finansowana m.in. przez USA.
I jaki krzyk już się rozlega.
A ja czekam, aż to samo Trump postąpi z ONZ;siedliskiem korupcji i luksusu urzędasów cwaniaków.

Tzw organizacje humanitarne z niemniej tzw lekarzami bez granic już trzeci rok współorganizują zalew portów Grecji, Italii, Hiszpanii, Malty tzw uchodźcami.
Ten wielki biznes, za którym stoi nie tylko spekulant oraz antycywilizacyjny typ Soros, szacuje się na mld $!
Nowa ekipa włoska, która wreszcie uznała, że trzeba to szaleństwo powstrzymać jest ostro krytykowana przez wszelaki postęp.

Angela Merkel otwarła swe ramiona na gościnne willkommen licząc, że w ramach he, he! solidarnej relokacji wyłuska z tej milionowej masy niezbędnych dla niemieckiej gospodarki lekarzy, inżynierów, techników, profesorów , a resztą ...obdaruje kraje wasalne UE!
A tu dupa mokra! żopa w cwietach.
Same niedouki i na dodatek leniuchy liczące wyłącznie na hojny socjal!
Ręka w nocniku, to przy tym pryszcz!
To masa nierobów i przestępców anarchizuje bogate Niemcy.

Platforma Obywatelska, przeżarta zamordyzmem, korupcją, zaprzedana zagranicy z antypolską, antyrodzinną i antycywilizacyjna praktyką, oczywiście kretyńsko/wasalnie podpisem E.Kopacz chciała ulżyć Angeli.
A gute kamerade Tusek, obwieszony teutońskimi świecidełkami co rusz nas straszył konsekwencjami.
I w tym jednym miał rację, gdyż tzw unia zamierza za to ukarać Polskę, która dała innym krajom przykład stanowczego, autonomicznego zachowania się wobec dyktatu Niemiec.

Reakcją jest tepota ostrota wyrażana tzw wartościami Unii Europejskiej, które nie tylko nigdzie nie są zdefiniowane prócz bełkotliwych; ostro tępych pseudo figur retorycznych made in Thun, Stuhr, Verhofstadt czy Donald...Tusk i Timmermasów oczywiście!

Nadwiślańskie feministki, domagające większych praw dla kobiet w kraju, który jest w czołówce europejskiej jeśli chodzi o ich poszanowanie.
Same zaś nie tylko deklarują na każdym kroku wulgarną obsceniczną antycywilizacyjną podkulturę rodem z zamtuzów.
To wulgarne kobiety; Janda, Gretkowska nie tylko schodzą do poziomu, który przy ich wypowiedziach publicznych nobilituje nawet okolice latryn do miana perfumerii.

Mocną pozycję w tym szemranych towarzystwie ma też V.Putin, Rosja ogłaszający przy okazji rozpoczęcia mundialu głębokie swoje przywiązanie do humanizmu.

I można by tak mnożyć tę salonową i europejską ostrą tępotę.

Oxys moros.

Dziękuję!, obejdę się.
Spadówa tępomatołectwo z waszą troską o wartości unijne, prawa człowieka,

To ja już wybieram i ubieram ...croxy! i z dala od niebieskiej ławeczki, wykrzywionego w grymasie POgardy dla Polaków słoneczka z logo idę na spacer po toruńskim urokliwym, przepięknym, zielonym Bydgoskim Przedmieściu, wdychając zapach kwitnących lip, słuchając świerkoto/szczebioto ptaszków i brzęczenia pracowitych pszczół.

pzdr

p.s.

Wybaczam z definicji wczorajszą wtopę naszych piłkarzy w meczu z Senegalem, bo to moi, nasi ziomale.
Skoro takie gwiazdy Brazylii jak Neymar, Messi z Argentynie, mocni Niemcy też pierwszego meczu do udanych nie mogą zaliczyć.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

W ubiegłym roku poznałem w Turcji lekarza z Syrii. Pytałem,  czy nie ma ochoty mieszkać w zachodniej Europie.Jako odpowiedź usłyszałem:  Proszę  Pana, żaden wykształcony człowiek nie jedzie do Europy...czy to z Syrii czy z Iraku wyjeżdżamy do krajów arabskich, ja np.mieszkam od kilku lat w Katarze.I ciagnie dalej, do Europy jadą jedynie ludzie, którzy nic nie znaczą i nic nie umieją..., a w większości to nieroby.I im tam dobrze , Europa ich karmi i... nosi na rękach...

Jako ,że jestem tego samego zdania, to nie pozostało mi nic innego jak się z nim zgodzić. 

Vote up!
11
Vote down!
0

chris

#1566360

Byłam gościem Naczelnego Lekarza Aleppo. Ukończył AM w Warszawie. Nie wiem, gdzie jest teraz, ale powiem tak: inteligencja syryjska była/jest niezmiernie bogata. Stać ich na wszystko i nie muszą robić za ciecia u Niemca!

https://www.google.pl/search?q=aleppo&client=opera&hs=yi7&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=2qXP2Jq6S2nFrM%253A%252CEC-QBrFWQKVw2M%252C_&usg=__Ol_SzZUjIKoDZ8T2OV-Ht6KRfSM%3D&sa=X&ved=0ahUKEwi5_rWjkePbAhWLESwKHeTlDr8Q9QEIfzAH#imgrc=2qXP2Jq6S2nFrM:

Pozdrawiam.

PS

aleppo
ładna nazwa na hotel
na miejsce do życia a nie umierania
na pokój a nie pokoje

Vote up!
5
Vote down!
0

casium

#1566394

Starszy syn pracował w Syrii( 2008-09) w firmie poszukującej ropy i gazu. Zachował w pamięci jej mieszkańców jako pogodnych i godnych szacunku. A kraj jako zadbany, zasobny. Oczywiście był świadomy jak krótko i brutalnie reżim Asada trzymał to wszystko w ręku.
pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#1566397

Potwierdzam 100 : 100, aczkolwiek ja poznałam Syrię do ostatniego kamienia za czasów "panowania Jana Pietrzaka", tj. Hafiza al-Asada - niezmiernie podobnego do naszego sławnego saryryka, etc.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hafiz_al-Asad#/media/File:Hafez_al-Assad_official_portrait.jpg

http://janpietrzak.pl/galeria-2/galeria

Za panowania Hafiza miasta, pobocza autostrady Damaszek - Latakija, zbocza Antylibanu, etc. były zajęte przez tysiące plakatów, gigantyczne banery oraz rzeźby z facjatą lub całą sylwetka Hafiza al-Asada. Jego twarz kojarzona był przez całą syryjską Bolandę jednoznacznie: to nasz Pietrzak :-))

Reasumując - Polacy przebywających w Syrii mówili o przywódcy Syrii, całkiem serio, Pietrzak!

PS

Poznałam Syryjczyków w tym Kurdów z pogranicza tureckiego. Bardzo szanowali Polaków, ciepło mówili: Bolanda" a starsze pokolenie pamiętało żołnierzy Armii Generała Andersa, którym Iran, ale Syria też udzieliły gościny.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1566411

ruskaja swaboda

 

swabodna czieławiek

w Rasiju dyszajet

kagda on kagiebistu

z naganom żdajet!

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1566406

no pięknie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1566438

Pojęcie i słowo "oksymoron" jest chętnie używane przez ludzi nauki jako określenie wewnętrznej sprzeczności, określa stany absurdalne, których niezłą wizualizacją są niesamowite figury Eschera:

Coś co nie może istnieć i nie istnieje w żadnej rzeczywistości siedzi w niektórych głowach ukształtowanych w koszmarnym świecie "post" zapełnionym post-prawdą, postkomunizmem i wszelką post-kulturą. Cała sztuka socjopatycznych kreatorów takiej .nowoczesności służy pozbawieniu całej ludzkiej cywilizacji zdolności do samodzielnego myślenia. .Nowoczesność homo post-sapiens, gdzie kultura jak u szczura.

Byłem ciekaw jak google przetłumaczy hasło "homo post-sapiens". No i mam: "post-mądry". A więc już nie człowiek.

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1566498

figur należących do rodziny graficznych konstrukcji inspirowanych przez Eschera.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1566499