Jak należy reagować wobec agresji LGBTQ+ i działań totalnej opozycji?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Pan Michał Karnowski na swoim portalu wpolityce.pl napisał tekst pt.: ""Wyłania się nowy plan opozycji na kolejne lata. "Wykopać rów i podlać benzyną, a LGBT ma być tym, czym był KOD". Jak reagować?" - https://wpolityce.pl/polityka/512612-wylania-sie-nowy-plan-opozycji-na-kolejne-lata-jak-reagowac

 

Skupił się on na obszarze politycznym serii agresywnych prowokacji tzw. aktywistów środowiska LGBTQ+ wskazując, że: "ponieważ prowokacje te mają wyraźne wsparcie obozu III RP, od już odmalowanego z kampanijnego pudru Rafała Trzaskowskiego przez wielu posłów Platformy po największe media, to należy precyzyjnie odczytać także ich sens polityczny". Dodał, że: " historia zatoczyła niewielkie dla niej, ale dla polskiej polityki bardzo ważne, koło. Jesteśmy świadkami próby powtórzenia manewru zastosowanego przez opozycję po poprzednich przegranych wyborach prezydenckich i parlamentarnych (2015)". 

 

Według autora składa się on z trzech elementów: 

– odmowa uznania demokratycznego werdyktu Polaków i natychmiastowe wykopanie emocjonalnego i ciągle powiększanego rowu pomiędzy "my" a "oni" a poprzez to doprowadzenie nawet do rozlewu krwi na ulicach i siłowe przejęcie władzy: wtedy był KOD a dziś opłacani "tęczowi" (mechanizm działania taki sam), 

–  wynikający z poprzedniego ciągły mechanizm podkręcania emocji, aby tak "rozgrzani" wyborcy nie mieli czasu na myślenie i spokojne ocenianie obozu rządzącego. To walka o utrzymanie bezmyślnej i emocjonalnej masy swoich fanatycznych, antypisowskich wyborców, 

– wykreowanie takiego wizerunku Polski na świcie, który utrudni rządzącym pole manewru, a być może (największe ich marzenie) ściągnie na kraj jakieś sankcje, kary. Stąd kreacja i prowokowanie rządzących, aby w końcu była jakaś reakcja, a wtedy można by wołać na cały świat o prześladowaniach środowisk homoseksualnych +. 

 

Autor wskazuje również, że: "na każdym etapie tych działań obóz III RP dopuszcza możliwość siłowego przejęcia władzy, kramkowego „wyłączenia światła”, majdanu, puczu. Nie ma tu żadnych wątpliwości. Wielkie marsze (albo ich próby) za chwilę też będą".

 

Pan M. Karnowski podejmuje się też próby odpowiedzi na pytanie jak reagować na te agresywne działania środowisk LGBTQ+, przy czym znów skupia się jedynie na obszarze politycznym tych zachowań i zaleca trzy równolegle i połączone ze sobą ścieżki: 

- w dalszym ciągu reagować spokojnie, umiarkowanie i trzymając się w granicach prawa, nie dając się sprowokować. To przyniosło efekty po 2015 roku i trzeba z tego wyciągnąć odpowiednie wnioski i kontynuować taki sposób reakcji, 

– podobnie jak wcześniej należy nie dać się sprowokować a tym samym zapomnieć o rządzeniu, czyli - mimo tych agresywnych działań - spokojnie prowadzić propolska politykę i rządzić spokojnie acz konsekwentnie, nie wdając się w jakieś jałowe spory,

–  trzeba wzmocnić te ośrodki medialne, edukacyjne, kulturalne, które nie grają w sterowanej opozycyjnej orkiestrze. I tutaj jest konieczny większy nacisk niż to było po 2015 roku. 

 

Autor też (zresztą na początku) wspomina, że w tych działaniach środowisk LGBTQ+ chodzi o: "narzucanie ideologii LGBT, o stępienie wrażliwości chrześcijan, o nieustające awantury, by za chwilę pójść jeszcze dalej, wymęczyć, zamęczyć i wymusić powszechne - w sposób komunistyczny obowiązkowe - umiłowanie tęczowej ideologii. Bo jeśli nie - mówią nam - spokoju nie zaznacie".

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Autor swoim tekstem dokonał ciekawej aczkolwiek aż nadto oczywistej konkluzji i wskazał, że w Polsce agresja ideologii LGBTQ+ niemal staje się tożsama i współdzielona z agresją i zdradą polskiej totalnej opozycji.  Mało tego! Politycznie nasza totalna opozycja niejako chce wykorzystać środowiska LGBTQ+ (jak kiedyś KOD) do nawet siłowego przesilenia politycznego w Polsce a nawet do zmiany/przejęcia  władzy. 

 

Warto zauważyć, że wtedy im się nie udało. Nie pomogła ulica ani zagranica, ale ówcześnie taki KOD nie miał za sobą żadnej ideologii, żadnego systemu wartości, który mógłby porwać tłumy, był tylko antypisizm. Środowiska LGBTQ+ taką ideologię mają a do tego mają też duże wsparcie finansowe oraz wsparcie lewackich środowisk unijnych. A te elity unijne są przecież bardzo niechętne konserwatywnym rządom w Polsce i tylko "szukają" jakichkolwiek argumentów do straszenia i karania naszego kraju. Dla nich o wiele bardziej zrozumiałym jest "faszystowski" rząd homofobiczny niż łamiący jakąś nieskonkretyzowaną praworządność.  

 

Stąd - moim zdaniem - jednak ideologiczne środowiska LGBTQ+ są politycznie o wiele groźniejsze niż te, które onegdaj były kojarzone z KOD-em czy Obywatelami RP. Zresztą w obecnych prowokacjach i protestach tych pierwszych widzimy też te same osoby, co wcześniej w drugich. 

 

Środowiska te są też bardzo niebezpieczne ideologicznie, bo jasno widzimy, że Polska staje się centrum współczesnej wojny ideologicznej. 

 

Wobec powyższego nie jestem do końca przekonany, że przyjęta onegdaj strategia reakcji na agresję środowisk KOD-owskich winna być taka sama dzisiaj, wobec środowisk LGBTQ+. Winna być ostrzejsza i należy - dziś, kiedy jesteśmy u progu inicjowania ich agresywnych i prowokacyjnych działań - konsekwentnie karać osoby łamiące jakiekolwiek prawo, nawet te związane z sianiem zgorszenia na ulicach (w przypadku np. Marszów Równości, ale też w przypadku "pajaca" na balustradzie balkonu). 

 

Oczywiście chyba każdy myślący człowiek widzi jaka jest strategia ideologów LGBTQ+: sprowokowanie do reakcji na ich agresję, prowokację i profanację a gdy w końcu ta reakcja słusznie nastąpi, to darcie się na całą Europę o prześladowaniach "tęczowych" i reżimie obecnych władz polskich. 

 

Kiedyś tak było w krajach zachodnich, przy czym wtedy np. homoseksualizm był penalizowany (karany), więc jakieś podstawy do wołania o równość w tamtych krajach były, ale u nas?  Takowych nie ma, bo osoby homoseksualne+ nie są w żaden sposób dyskryminowane. Więc środowiska LGBTQ+ są aktywne tylko i wyłącznie ideologicznie. Jest to walka i wojna cywilizacyjna a Polska jest jej głównym celem, bowiem jest największym konserwatywnym (i też katolickim) krajem w Europie. 

 

Czy tedy naprawdę mamy jako katolicy nadstawiać drugi policzek? Gdy nie zareagujemy to agresja tych środowisk będzie rosła geometrycznie... Czy chcemy burd na ulicach, obalania pomników, niszczenia czy podpalania kościołów, walk ulicznych z policją a może jakichś ofiar? Na pewno my nie, ale oni tak - potrzebują męczenników. Stąd uważam, że trzeba reagować ostro, ale zgodnie z prawem i nie zważając na ich wycie i wycie euro-komunistów.

 

Tak więc moim zdaniem obecne reakcje polskich władz winny być dziś bardziej dotkliwe i to zarówno dla ideologów LGBTQ+, jak i dla totalnych politycznie środowisk opozycyjnych spod znaku PO-KO czy Lewicy. Jeżeli tak nie będzie, to możemy spodziewać się - co M. Karnowski też zauważa - "zbratania" obydwu środowisk na polskich ulicach i w kręgach unijnych. 

 

I nie można niestety oddzielić reakcji wobec działań charakterystycznych dla LGBTQ+ i wobec działań charakteryzujących totalną opozycję? A ta reakcja już nie może być tak słaba jak do tej pory. 

 

Prawo jest równe dla wszystkich i nie może być sytuacji, że jest "równiejsze" dla pewnych rozwydrzonych grup mających międzynarodowe poparcie sił lewicowo-liberalnych. Strach przed tymi środowiskami i ewentualną histeryczną reakcję na działania zgodne z prawem nie może nas paraliżować! Trzeba w tym przypadku drobiazgowo wykorzystywać wszystkie możliwości prawne do zneutralizowania agresji tych środowisk. 

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:12)

Komentarze

Warto też zwrócić uwagę, że środowiskom LGBTQ+ bardzo zależy na nagłaśnianiu ich działań a najlepsza dla nich jest reakcja lewaków europejskich. Stąd często na tych ich "manifach" czy demonstracjach napisy w języku angielskim prawiące o mitycznym prześladowaniu tych środowisk w Polsce i ich walce o równość i wolność. Jest to miód na usta elit lewackich w UE, ale nie tylko europejskich. Najlepiej by było, aby medialnie ich przemilczeć, ale jest to po prostu niemożliwe. 

Należy się spodziewać, że w dalszym ciągu będzie następowała eskalacja ich działań, więc my jako zwykli ludzie możemy ich po prostu ignorować i ośmieszać oraz traktować z pobłażaniem, ale na to nie może sobie pozwolić państwo jako całość. Trzeba przerwać ten ich marsz, bo inaczej będzie jeszcze gorzej a nasza pożal się Boże totalna opozycja jeszcze podsyca emocje. To po prostu antypolskie szuje. 

Mamy teraz dwóch antypolskich wrogów: ideologiczne i cywilizacyjnie nam obce środowiska LGBTQ+ oraz zdradliwą totalną opozycję. Jakie to szczęście, że wybory wygrał A. Duda, naprawdę. 

Pozdrawiam wszystkich

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1640927

Agresja, wulgaryzmy i poczucie bezkarności. Tak wyglądają manifestacje środowisk LGBT. Profanacje pomników, bezczeszczenie świętości chrześcijańskiej wspólnoty, wulgaryzmy wycelowane w policję - to obraz ideologicznego sporu, jaki obserwujemy w Polsce. Mobilizacja nielicznych, lecz wysoce zdeterminowanych bojówek Antify i LGBT, jest jeszcze większa, gdy sąd zdecydował o dwumiesięcznym areszcie wobec znanego w środowisku Michała Sz. ps. „Margot”. Przygotowaliśmy zestawienie nagrań, które ukazuje ogląd przebiegu "pokojowych demonstracji".
                                                                                                https://niezalezna.pl/345153-agresja-wulgaryzmy-i-poczucie-bezkarnosci-tak-wygladaja-manifestacje-srodowisk-lgbt                                              
                                                                                                     
                                                                                                 
Ps...LGBT- Lać Gamoniów Bez Tolerancji...Prosta sprawa, jeśli rząd nie zrobi z tym porządku to straci wyborców bo ludzie mają dosyć. Ten "ogień" rewolucji bez problemu można ugasić armatkami wodnymi zatankowanym z kolektora Czajki. Drugi raz już na 100% nie wypełzną ze swoich nor. te bojówki lgbt, zachowują się tak, jakby czuli, że wolno im wszystko wolno i że stoją ponad prawem. A policja zachowuje się wobec nich, jakby nie była policją, tylko jakimiś mamelukami, niemalże gania się z nimi w berka, bawi się w ściąganie z samochodu, daje się szturchać, obrażać, itp, a oni się jeszcze bezczelnie śmieją. Ja się pytam co to jest? Oczy przecierałam ze zdumienia, jak patrzyłam na te nakręcone filmiki. A powinno być zdecydowane działanie, komenda proszę się rozejść, czy zejść z samochodu. A jak nie, to chwyt, ręce do tyłu, kajdanki i takich delikwentów ładować do radiowozów.  Pytają nas jak walczyć z fanatycznymi wyznawca ideologii LGBT, bo przecież im chodzi o prowokacje, im przecież chodzi o rozgłos i o to by trąbić na cały świat jak ich władza i Polska prześladuje. Towarzysze i towarzyszki, niegdyś w PZPR, dzisiaj opasani tęczowymi flagami ideologii LGBT mówią nam, że Chrystus stanąłby na czele obrazoburczych i obscenicznych marszy w imię rzekomej równości. Chrystus odpowiedziałby im pewnie tak: "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości". Trzeba demaskować i ukazywać obłudę tęczowych towarzyszy i towarzyszek. Dzieci bez ambicji, zainteresowań, pasji - ilu wśród nich jest prawdziwych L G B i T? Co na to wasi rodzice, dziadkowie? - czy jeszcze się do was przyznają - czy jesteście spoza rodziny. Czy wiecie w czym bierzecie udział, czyim łatwym, tanim narzędziem jesteście? Waszym płaco-dawcom ani trochę na was nie zależy - jesteście tylko potrzebni do tych chuligańskich awantur. Jak dorośniecie i dojrzejecie do własnej osobowości czym będziecie się chlubić, czym się wykażecie np. w CV - te wszystkie czyny będą się ciągnąć w życiorysie do końca życia? Opamiętajcie się i bądźcie sobą - nie sprzedawajcie się, nie dajcie sobą manipulować nieznanym siłom - których wielu z was nie rozumie. Dziś wydaje wam się, że dobrze się bawicie, ale robicie sobie krzywdę na przyszłość. Wielu z Was na pewno byłoby wartościowymi ludźmi, gdyby nie złe towarzystwo. Nie chcecie być chyba straconymi dla społeczeństwa? ...Najgorsze w tym, że te bojówki lgbt mają poparcie wśród polityków i to do tego stopnia, że PO z SLD prześcigają się w obronie tych zadymiarzy. Z ich reakcji można przypuszczać, że mogą się oni nawet mocno poróżnić, kto ma większe prawo do tej grupy osób i zagospodarowania tej grupy na swój użytek..Tak zaczyna się anarchia. To wymarzona sytuacja dla totalnych. Nakręcana przez różne portale odpowiednio finansowane. Coś mógłby (gdyby nie bał się Bilderberga) powiedzieć Trzaskowski. Tyle, że on w subtelny sposób promuje ich zachowania. (może ma takie zadanie?). Niedługo nie będzie potrzeby agitować, nastąpi samo agitacja. Fora, tudzież inne sposoby komunikacji napędzą manifestacje i rozboje. Bronić ich będą pożyteczni idioci z Unii, sldowcy z Polski i ogólnie lewacy. Wśród tych LGBT-owców więcej jest rozrabiaków niż aktywistów tego ruchu. Zauważcie wrogie działania wobec wierzących ale też wobec pomników Polaków. To ma jeden cel - wywołać wściekłość. Doprowadzić do konfliktu i to fizycznego. Myślę że państwo jest obecnie na tyle silne by sobie z tym poradzić. Ale trzeba konsekwencji i szybkości. Teraz dowiedziałem się o płci binarnej, to taka gdzie wybiera się w zależności od sytuacji kim się jest. Ciekawe jak potraktuje to ZUS. Na pewno biedakom wydaje się, że urodzi dziecko, natura zna przypadki jak mężczyźni rodzą kamienie nerkowe.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1640942

Działacz Lewicy do dziennikarza: "To jest pani Margot. Bez zmiany języka nie zmieni się społeczeństwo"..To jest zmiana językowa. Jeżeli nie zaczniemy od zmiany języka, nie zmieni się całe społeczeństwo. To jest pani Margot. Pani Margot została aresztowana. Ja tylko o to proszę, żeby pan mówił "pani Margot", Nie "pan Michał" takie słowa usłyszał od działacza Lewicy dziennikarz TVN24 podczas wczorajszej manifestacji środowisk LGBT. Zmiana społeczeństwa zaczyna się od języka.
Nie mogłem pozwolić, żeby redaktor jednej z największych stacji telewizyjnych używał transfobicznego i nienawistnego języka. Margot - jesteśmy z Tobą, siostro
https://twitter.com/i/status/1291821576749539330
Całość pod linkiem

https://niezalezna.pl/345118-dzialacz-lewicy-to-jest-pani-margot-bez-zmiany-jezyka-nie-zmieni-sie-spoleczenstwo

Ps..To, że jakiś psychol ogłasza, że jest kobietą wcale nie znaczy, że tak jest. Równie dobrze może twierdzić, że jest Napoleonem. Za swoje bandyckie wyczyny powinien być przykładnie ukarany. Liberałowie chyba kompletnie już stracili zdrowy rozsądek. Zabawy z kałem źle wpływają na mózg. Przychodzi pani Margot do lekarza. Co pani jest ?....... Prostata panie doktorze. Kolejna baba z brodą. Przepraszam - facet bez brody. Jak miną trzy dni bez maszynki do golenia to sobie przypomni kim jest. Chromosomów nikt nie zmieni. Nawet gdyby został Napoleonem. Sprawa jest prosta do rozstrzygnięcia: dwa chromosomy X - kobieta, chromosowm Y+X - mężczyzna. Jeśli ktoś odkryje zestaw YY, dostanie nobla. Więcej kombinacji nie da się uzyskać., nawet teoretycznie. Dopóki ma w dowodzie osobistym Michał Sz., to jest Michałem Sz i nie ma nad czym deliberować. A ten działacz z lewicy to czystej wody imbecyl, skoro takie rzeczy wygaduje. „Gdy słowa tracą swe znaczenie, to ludzie tracą wolność”- w tej kwestii lewactwo osiągnęło mistrzowski poziom. Wystarczy przejrzeć media, a tam: posłanka, ministra i inne idiotyczne feminatywy, homofobia, zwierzęta pozaludzkie, fejkowe mijanie się z prawdą, mowa nienawiści i tym podobne zwroty nowomowy krępują nas coraz bardziej. Teraz zmuszają nas do zbiorowej terapii pana „Margot”, któremu parka się w łepetynie, że jest BINARNOPŁCIOWY, tj. wędruje swym jestestwem od jednej płci do drugiej i z powrotem – taki popierdzielony Skywalker międzymatrixowy. A my, jego i jemu podobnych mamy wspierać, szanować i afirmować, bo jak jest inaczej, to się strasznie denerwują i w amoku atakują przechodniów, policjantów, pojazdy i pomniki. QJM, a czy to ja psychiatrą jestem? Odesłać tego dewianta i jemu podobnych, nie do więzienia, bo to upośledzone osoby, tylko do czubków i dać tabletki na uspokojenie, tak jak kiedyś robiło się z pobudzonymi psychoruchowo domorosłymi Napoleonami, Mesjaszami, czy Einsteinami. A nam (żądam!) dać spokój i WOLNOŚĆ od lewackiej inżynierii społecznej. Transseksualizm: czy płeć zależy od odczucia? - Ben Shapiro

https://www.youtube.com/watch?v=B4bqLhFV-S8&feature=youtu.be

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640948

Według spisu osób w Polsce są tylko dwie osoby o nazwisku Sawoniewicz, przed wojną było więcej i pochodzili z Litwaków, czyli żydowskiej biedoty.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640952

Pamiętacie, kiedy prezes JK mówił "tolerancja tak, afirmacja nie"? Już wtedy mówiłem, że to błąd, ze to było przyzwolenie na lewacki bandytyzm, że lewackie bydło nigdy nie będzie ludzkie. I teraz są skutki pobłażania lewackiej hołocie! Żadnej tolerancji dla antyludzkich zachowań. Z diabłem nie dyskutuje się, ale go unicestwia! Trzeba bezzwłocznie zakazać funkcjonowania żydolewackich fundacji i lewactwo wpisać do kodeksu karnego, obok nazizmu, jako totalitarną, bandycką ideologię. Dla dobra dzieci i wnuków.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640950

Czyli jest tak jak ja twierdzę to LGBT, PEDAŁY, CIOTY,bezpłodni bezdzietni okradają a chcą więcej kraść domagając się równouprawnienia. Bezpłodność i bezdzietność to największe plagi złodziejskie ludzkości! Bezpłodni bezdzietni nie płacą za swoje szkoły przedszkola opiekę wyżywienie w dzieciństwie, bo uważają, że do tego jest dzieciorób by im za to płacił? Życie człowieka zawsze ma 2 okresy nieprodukcyjne to dzieciństwo i emerytura i nie wystarcza tylko na jeden z nich zapracować płacąc składki emerytalne a drugi ukraść dzieciorobom nie płacąc składek za swoje dzieciństwo. Każdy, kto zbiera składki emerytalne to złodziej, bo to nie są składki emerytalne, lecz składka na swoje dzieciństwo to matematyka. To rodzice z tych składek mają emerytury nie ten, co składa. Ten, co składa musi wychować dzieci, bo to dzieci płacąc składkę emerytalną mu emeryturę zapewnią. Jak ekonomistów z profesorskimi tytułami przekonać do tego, że racja jest po mojej stronie? Ja płaciłem ZUS by zapewnić rodzicom emeryturę tak spłaciłem im to co dostałem w dzieciństwie. Na swoją emeryturę musiałem wychować dzieci bo wiedziałem że zgodnie z matematyką one będą płacić ZUS OFE i filary na moją emeryturę ale nie na PEDAŁÓW, CIOTY I HOMONIEWIADOMO. A oni się do tego podłączyli.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640956

Na tę hołotę to jedyne rosyjskie rozwiązanie:

https://www.facebook.com/294298184017877/posts/3074564329324568
Mam wrażenie, że polska policja ma jeszcze dużo do nadrobienia, jeżeli chodzi o interwencje. Daleko naszej policji do standardów, jakie wytycza policja rosyjska, czy francuska, niedościgniony wzór demokracji i tolerancji.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640970

  Witam! Dla mnie słowa "nie dajmy się sprowokować", to policzek. Jak Rusofile karmione Rosyjską propagandą, mają nam kształtować Polskie państwo?. Tak, Rusofilia ubrała tęczowe kolory. Tą Rusofilię  nawet w latach 1920 postrzegał nasz J. Piłsudski.. Rozwiązanie jedyne, decentralizacja mediów wzorem Niemiec, a z uczelniami i sądami  pójdzie nam zmierzyć się o wiele łatwiej. Prezydent chyba wreszcie zrozumiał , że nie może stawiać na jednej szali społeczeństwa i WSIoków, UBków SBków, ZOMO, prominentów PZPR itp, także również żydokomuny. Tu musi wybrzmieć suwerenna Polska.  Nie można być prezydentem również tych kanali. Oglądam te reżyserowane zajścia, to krew mnie zalewa, że z gór daleko, chociaż od czasu do czasu tam goszczę. Przy tych zajściach, tym żeńskim posłom uczestniczących w ostatnich zajściach, kubeł smoły na fryzurę, dla ochłody. Dla mnie, to nie mężowie stanu, tylko obca chołota. Kiedyś AK, to goliło. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1640930

Dlaczego to bydło jest bezkarne? Bezkarność rozzuchwala, pederastów i lewaków policja dosłownie nosi na rękach to są tego skutki - jak widać policja gazować, polewać wodą i pałować tylko polskich patriotów potrafi. ABW choć działania tych ludzi są wymierzone w państwo też nie odwiedza ich o świcie z grupą uderzeniową, woli prześladować Międlara. Ta cała rewolucja dzieję się z cichym przyzwoleniem aparatu państwa. Demonstracje zdominowane przez najemnych ekshibicjonistów częstokroć nie będącymi homoseksualistami. Żerują oni na grupie za którą się podają czyniąc jej krzywdę gdyż naruszają akceptowane dotąd społecznie granice tolerancji. Znam osoby, które zmagały się ze swoim homoseksualizmem a teraz są ojcami i matkami w rodzinach tradycyjnych i są szczęśliwi. Szokujące jest to że doktrynerzy z LGBT wymuszają ruch tylko w jedną stronę i prześladują tych którzy nie akceptują swojego homoseksualizmu i szukają pomocy. Atakowani są zarówno udzielający pomocy jak i naukowcy uzyskujący w swoich badaniach wyniki niezgodne z zapotrzebowaniem doktryny. Działacze LGBT przypominają swoją postawą i działaniem bojówki SS i SA z początku niemieckiego hitlerowskiego socjalizmu. Tak jakby metody działania czerpali z dzieł Marksa , Hitlera czy Goebbelsa. Szkoda, że tak dużo młodych na to leci. Ale tak są o było w Niemczech w latach 30tych. Chamy z LGBT nie szanując innych, pokazali, że są prymitywną chamską hołotą. Należy tą chamską hołotę ostro karać, tępić w agresywny sposób, metodami esbeków, ubeków, tak, żeby chamy odczuli cierpienie, żeby chamów bardzo bolało.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640941

"karmione Rosyjską propagandą,"- powinno być: rosyjską- przymiotniki piszemy z małej litery.

  "obca chołota"- powinno być: obca hołota.

Co do prezydenta to on wszystko rozumiał w pierwszej kadencji, miał chronić UBecję i to robił. UW nigdy z niego nie wyszła i nie wyjdzie.                                                                     

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1640945

Uważam, że na tego typu demonstracje policja powinna przygotować specjalny rodzaj pałek - w kształcie kutasa. Lać takimi pałkami, ile wlezie i wmawiać, że tak kochają masochiści. Myślę, że ze strony zwolenników LGBT, i jak im tam, nie powinno być oburzenia.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640946

Doskonały pomysł z tymi pałami............

I z jajami powinny te pały być.

No i także z jajami powinna ich 

policja bić!

żadnej taryfy ulgowej

dla "żeńskiej" płci.

TO tofaszystwo jest bezpłciowe................

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1640965

Jak sam autor powiedzial , srodowiskom LGBT zalezy na naglasnianiu  ich akcji, dlatego tez prosze szanowna TVP o to by nie pokazywala tych niesmacznych scen i ordynarnych osob.

I powiem za autorem karac jak najwyzej, ale nie robic im reklamy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1640938

Przepiękny jest ten MEM, gdy Margot każe współwięźniom spod celi, by go traktowali jak kobietę a oni odpowiadają: Mówisz i masz! jak mu z dupy zrobią jesień średniowiecza, a z gęby spluwaczkę to zobaczy jak życie wygląda..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640949

Nie nagłaśniać? Przecież to brak informacji o tym, kim są powoduje, że ludzie traktują ich jako poszkodowanych, przy wsparciu totalnych. Brak informacji jest broną, pozostanie przekaz totalsów o krzywdzie. O to Ci chodzi?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1640984

Szok i niedowierzanie, bo "Margot"... idzie do męskiego aresztu. "To trauma". Szok i niedowierzanie - tak w dwóch słowach można podsumować reakcję na aresztowanie Michała Sz. "Margot". Aktywista, który sam siebie nazywa Małgorzatą, trafi do męskiego aresztu. "O tym, co wydarzy się w celi, nawet boję się myśleć" mówi "Gazecie Wyborczej" wiceprezes fundacji Transfuzja. Skoro Michał Sz. podaje się za Małgorzatę Sz. to padło pytanie: do jakiego aresztu trafił aktywista? Rzecznikowi policji zadała je "Gazeta Wyborcza". Decydując o areszcie, patrzymy na dokumenty. Według nich mamy do czynienia z Michałem Sz., dlatego aresztowany będzie przebywał w męskim areszcie powiedział "Wyborczej" Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji. Ta wiadomość zszokowała przedstawicieli organizacji wspierających środowiska LGBT. Jestem wstrząśnięta, nie wiem co powiedzieć. Dla psychiki człowieka po lub w trakcie tranzycji to najgorsze, co może się przydarzyć. To trauma, która zostaje z człowiekiem przez lata. O tym, co wydarzy się w celi, nawet boję się myśleć komentuje w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Julia Kata, psycholog i wiceprezes fundacji Transfuzja.

Ps...Jeszcze aresztu dla dewiantów nie ma. Koło Warszawy jest pewne sanatorium. Nawet w tym sanatorium są osobne pokoje dla mężczyzn i kobiet, nie ma dla "trzeciej płci"...Skoro Margot chce być Oną to będzie Oną, w więzieniu koledzy z celi dogłębnie mu to wytłumaczą. Jakie ma dane w dowodzie osobistym do takiej ciupy idzie. W czym problem? Będzie dobrze i na pewno poprosi o przedłużenie aresztu. Margot wreszcie poczuje się kobietą, przecież o to jej w życiu chodzi ze zmianą płci. Jako kobieta lubi męskie towarzystwo,tam już jej dogodzą! Najszczęśliwsze 2 miechy w ŻYCIU. A może to tylko wybieg, żeby nie odpowiadać za czyny Michała?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640943

"Margot" w areszcie, oświadczenie wydaje... Zarząd Krajowy PO! Przekaz jasny: LGBT "uciśnione"...Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej potępił wczorajsze postępowanie policji, podczas zatrzymań protestujących na Krakowskim Przedmieściu. W piśmie czytamy, że rządzący wykorzystali policję "do prowadzenia walki ideologicznej i pogłębiania podziałów w Polsce". W treści uchwały nie zabrakło także zarzutów wobec... Prawa i Sprawiedliwości. "W demokratycznym państwie prawa wydarzenia, jakie miały miejsce na ulicach Warszawy w związku z aresztowaniem przez policję jednej z aktywistek LGBT+ nie powinny mieć miejsca" - czytamy w pierwszym zdaniu. Pisząc o "aktywistce LGBT+", politycy mają na na myśli Michała Sz., posługującego się pseudonimem "Margot". Dalej wskazują, że "interwencja policji miała na celu nie tyle pokazać siłę prawa, ile brutalność organów ścigania". Nie tyle łagodzić konflikt, ile go podsycać, gdyż zasadniczym celem Prawa i Sprawiedliwości jest zaostrzenie wyniszczającej dla naszej wspólnoty wojny kulturowej przekonują w uchwale. Jak zaznaczono, "Platforma Obywatelska zawsze będzie z tymi osobami, które są spychane na margines; tymi, którym w ramach politycznych kampanii nakręcanych przez upartyjnione media publiczne, odbierana jest godność". Zarząd PO podkreślił, że "w czasie interwencji policji zobaczyliśmy nie tylko jej brutalność". "Zobaczyliśmy też naruszenie prawa do obrony. Miały miejsce przypadki nieinformowania przez policjantów obron´ców aresztowanych o miejscu ich przetrzymywania. Obrońcy zatrzymanych mieli utrudniony kontakt ze swoimi klientami. Odnotowano również przypadki wymuszania oświadczeń na zatrzymanych o niewnoszeniu skarg na zatrzymanie. Platforma Obywatelska będzie podejmować działania, by wszystkie przypadki złamania prawa przez funkcjonariuszy i nadużycia siły zostały skrupulatnie wyjaśnione, a winni ponieśli odpowiedzialność" napisano. Zarzuty te padły już wcześniej z ust działaczy LGBT. Policja wydała w sprawie oświadczenie, tłumacząc, że "kłamstwem jest, by w przypadku żądania osoby zatrzymanej, udziału obrońcy w czynnościach nie zrealizowano tego żądania". "Również w każdym przypadku, gdy pojawiło się żądanie o poinformowaniu obrońcy o zatrzymaniu, czynność taką wykonano" napisano na twitterowym profilu "Policja Warszawa". Zarząd partii podziękował "posłankom i posłom opozycji, którzy bronili osoby często przypadkowo zatrzymane". Zapewnił także "solidarność z tymi wszystkimi, którzy w ramach rządowej propagandy nienawiści są poniżani i odbierana jest im ich godność". Według prokuratury, Michał Sz. przedstawiający się jako Małgorzata Sz. "Margot" podejrzany jest o dokonanie czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza fundacji pro-life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji. Chodzi o zdarzenia z 27 czerwca tego roku. Taki czyn zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego w piątek dwumiesięczny areszt tymczasowy, uwzględniając zażalenie prokuratora.

Ps...Jednej z aktywistek... Ładna mi "aktywistka" wyposażona w kutasa. Ale PO ma już praktykę w tej poronionej, lewackiej nowomowie po lansowaniu Grodzkiego. Jeszcze trochę i dowiemy się, że Budka też jest kobietą a Lubnauer facetem. Bywało w historii, że ktoś zdobywał władzę dzięki kobiecie. Mówiło się wtedy, że wjechał do władzy na dupie.. Na czym chce dojść do władzy PO? Na wackach miksujących gówno? Czy babskich jęzorach? A Margot powinien się cieszyć, że z chłopakami posiedzi. Będzie miał parę upojnych nocy..Margot już jest po pierwszej kroplówce. Zabieg trwał całą noc, operowali go specjaliści spod celi. Początkowo grymasił w wyborze miejsca wbicia weflona, potem wszystko poszło gładko choć parę razy krztusił się. A PO pisząc taki tekst, tylko potwierdza, że ci zadymiarze musieli być dobrze przygotowani do tej akcji zadymiarskiej i wiedzieli doskonale, że za to co robią, należy im się zatrzymanie przez policję, bo jakiż to taki młody szczyl, zaraz po aresztowaniu, już wie do kogo zadzwonić aby mieć obrońcę adwokata? Cała akcja została przygotowana z premedytacją, łącznie z obrońcami czekającymi już w blokach startowych, zanim ta zadyma się zaczęła. A teraz trzeba się przyjrzeć, co to za adwokaci, którym takie zadymy i zadymiarze się podobają. Zboczeńców seksualnych należy leczyć, albo kastrować by chronić zdrowych ludzi. W tym momencie kłania się sprawdzona "gruszka papieża"/ Gruszka – metalowe narzędzie tortur, dzięki któremu – za pomocą mechanizmu sprężynowego lub śrubowego – można było je wkładać w naturalne otwory ciała, a następnie powodować rozwieranie się tego narzędzia. Mechanizm sprężynowy działał na podobnej zasadzie co w automatycznie otwierającym się parasolu./z czasów późnego średniowiecza i wczesnego renesansu, jednak ci nasi przodkowie dokładnie wiedzieli, co czynią i można brać z nich spokojnie przykład ... No chyba, że się chce ostatecznego moralnego upadku ludzkości, a przynajmniej cywilizacji łacińskiej ... Tak samo wiedzieli, że dopuszczenie zeznań kobiet przed sądami to uznanie steku kłamstw, nawet często niezamierzonych, bo kobiety kierują się w swoim postępowaniu uczuciami a nie logiką i prawdą ...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640944

Jeżeli LGBT łamie prawo, to powinny te osoby ponieść karę. Można również zrobić to co robiła policja we Francji- pałowanie, gaz, aresztowania.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1640953

Związek Wojujących Bezbożników z ZSRR
РОССИЯ Величайшие злодеи мира Безбожники Мине́й Изра́илевич Губельма́н

https://youtu.be/6E-hLV7eJU8

Judeochrześcijański ukochany Starszy Brat w Wierze niejaki Miniej Izrailjiewicz Gubelmann zwany dla duraczenia ówczesnych prawosławnych użytecznych idiotów "jarosławskim" - chociaż mógł się nazwać nawet "kijowskim", "winnickim", "kurskim", "warszawskim", "poznańskim" czy nawet "mazowieckim" czy innym "morawskim" lub w ostateczności "wojewódzkim" - w latach 1925 - 1943 czyli 18 długich i owocnych lat był Panem Prezesem Zarządu "Związku Wojujących Bezbożników" w Sowieckiej Rosji. W czasie swojej duszpasterskiej posługi zamordował około 300 000 kapłanów, zakonników i zakonnic chrześcijańskich i w zasadzie dobrze zrobił kacapom ten Izrailjiewicz, prawda? Wprawdzie nie mordował on sam "swemy spracowanemy rencami" niczym Lech Bolesławowicz Walesa ale mordował ideologicznie szczując i napuszczając użytecznych idiotów - tak jak to Ojciec Adam w swoim Organie do dzisiaj to czyni nie mordując wprawdzie bezpośrednio jak jego rodzony "szwedzki" Brat - tylko słowem. A dzisiaj Siostra "janda" czy Siostra "środa" wraz z Bratem "sekielskim" i Bratem "biedroniem" oraz Bratem "hartmannem" i Siostrą "holland" meczą się i trudzą niczym chłop polski pańszczyźnianym bezrozumny przed 1861 rokiem zanim Car go z łańcuchów polskich Panów nie uwolnił czy jak jakieś Negry na plantacjach bawełny zamiast z bogatego doświadczenia unijnego Brata "jarosławskiego" skorzystać, prawda? Wszystko więc jeszcze przed wami. Dobrze odżywione i oprane zdrowe chłopy skupione w Konfederacji Episkopatu Polski (KEP) znanego znawcom teologii jako Gmina Edukacji Judaizmu (GEJ) wam nic na ten temat przecież nie powiedzą, bo oni w Duchu Jezusa Chrystusa Unię Europejską wspierają a nawet z ich unijnych funduszy nasze Kościoły Katolickie "remontują" według wytycznych Komisarzy brukselskich a my się zidiociałe głupokatole z tego nawet cieszymy, dlatego też skończymy tak jak nasi Bracia Prawosławni i ich Duchowni i w zasadzie słusznie, że tak skończymy, prawda? Chociaż może to nas przy życiu jednak pozostawia jako żywą Biomasę odmóżdżoną medialnie? Kto wie ile tam w planach Ojców Założycieli Unii Europejskiej się jeszcze niespodzianek różnistych dla suwerenów znajduje?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640957

Na zwykłej podwórkowej bandyterce (typu: nie lubię sąsiada, to zemszczę się na jego samochodzie) zostało złapane dziecko Marksa, Engelsa, Lenina, Stalina i Hitlera...i oby tak dalej, bo pobłażania wystarczy i nie o (udawaną najpewniej) dewiację sprawcy chodzi. Międzynarodówka LGTB z Lucyferem na sztandarze. Ten idol ich wykorzysta a później przemieli i wyśle do Czajki. Lgbt to neomarksistowski ruch,to apoteoza satanizmu. Zapytajmy muzułmanów jak walczyć z tym neomarksistowskim robactwem. Mają praktyczne doświadczenie i gotowe patenty. Lać zboczeńców. Za dużo pobłażania, zboczeńców trzeba bić. Trzeba brać przykład w tym wypadku z Muzułmanów, dlaczego zboczeńcy nie sprofanują Allaha, Mahometa... Wiedzą, że podziurawiłby ich jakiś Abdullach serią z Kałasznikowa, ewentualnie oberżnął łeb. Dobrze że nie wybraliśmy Trzaskowskiego na prezydenta. Gdyby wygrał wybory, mielibyśmy za prezydenta obrońcę perwersyjnej patologii. Promotorem takich osobników jak aktywista LGBT+ na balkonie na warszawskim Nowym Świecie w dniu rocznicy Powstania Warszawskiego, był i jest Rafał Trzaskowski i PO. Trzaskowski a przedtem HGW hojnie wspierali milionami złotych organizacje LGBT+. Ekshibicjonista z balkonu na Nowym Świecie, dostał za swój „występ” sporą kwotę z budżetu miasta Warszawy. Trzaskowski jest patronem zboczeńców i ekshibicjonistów z LGBT+, jak ten na balkonie przy Nowym Świecie w dniu rocznicy Powstania Warszawskiego, oraz patronem wywożenia fekaliów (wielkich śmierdzących stert gówna) "warszawskiego bastionu" PO do innych części Polski. Warszawski "salon" Platformy wysyła swoje "prezenty" na prowincję. Neokomunizm wywołuje kolejną wojnę. Mają już za sobą i na sumieniu ze 100 milionów trupów, ale zawsze chce im się iść dalej. Znów stajemy się krajem frontowym. Dawniej bronili robotników, teraz bronią sodomitów, a za parę lat bronić będą kogokolwiek, np łysych.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640958

Dziennikarz opluty na manifestacji LGBT. "Czy to nie jest złamanie norm dotyczących koronawirusa?". Aktywistka podczas manifestacji środowisk LGBT opluła dziennikarza Pyta.pl Mikołaja "Jaoka" Janusza. Internauci zwracają uwagę, że taki czyn w normalnych okolicznościach byłby niedopuszczalny i skandaliczny, a co dopiero podczas pandemii koronawirusa. Całość pod linkiem
https://niezalezna.pl/345226-dziennikarz-opluty-na-manifestacji-lgbt-czy-to-nie-jest-zlamanie-norm-dotyczacych-koronawirusa

Ps..Nie tylko norm koronawirusa ale przecież zniewaga, naruszenie dóbr osobistych, nietykalności cielesnej, przecież na to są odpowiednie paragrafy i przepisy Na miejscu dziennikarza nawet bym się z tym chamstwem nie cackał tylko od razy zgłaszałbym sprawę. Takie pytanie do opozycji, czy gdyby na Marszu Niepodległości narodowiec opluł "dziennikarza" Gazety Wyborczej, w ilu językach byście już pisali artykuły do zachodnich mediów o upadku demokracji w Polsce? I proszę oświeconych, tolerancyjnych o komentarz! Czy to nie jest spowodowanie bezpośredniego zagrożenia życia w czasie pandemii? Czy to nie temat dla "służb"? ...i to kilku naraz. Ta kapeluszowa plujka powinna już dzisiaj składać wyjaśnienia na Policji, a następnie powinien się nią zająć prokurator, a także sąd. Bo jeżeli jej sposobem na kontakty międzyludzkie jest plucie, to jest zagrożeniem dla każdego, kto się z nią spotka.Z tego powodu powinna być pod zamknięciem natychmiast! Stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia wielu osób. Jeżeli nie, to słabo...Patrząc z gęby to baba-herod na sterydach. A sterydy niszczą mózg, zresztą jakiś odsetek ludzi zawsze jest właśnie taki. Zdefiniowani jako chamska hołota. Będzie zabawa jak w celi dostanie twardsze baby. Ta bandytka już powinna być w pierdlu. Wcześniej przebadana na choroby zakaźne. Ta zboczona baba może mieć też inne choroby jakie zboczeńcy maja np.syfilis. Za to oplucie już powinna siedzieć w więzieniu. W trakcie pandemii na Zachodzie poszłaby do kryminału na długie lata.
W Hiszpanii w sekundę by poczuła glebę i wizję wyroku....
W USA do lat 7
W Belgii do lat 5
We Francji za samą groźbę oplucia, bodajże rok

Może ktoś wie, ile razy jeszcze w Historii powtórzy się "produkcja" fanatyków odpadających od rzeczywistości wykorzystywanych dla realizacji psychopatycznych, zbrodniczych celów? Modelowo Stalin wykorzystywał fanatycznych psychopatów, a po ich "zużyciu" nagradzał kulką w potylicę. Czy znowu musi "naląc się" jakiś Stalin czy Franco, Pinochet by nękane zbrodniczymi ideologiami społeczeństwa odzyskały stabilną egzystencję? Czy świadomość idiotycznej, utopijnej, nigdy nie możliwej do zrealizowania "równości" kiedykolwiek stanie się ideologią dominującą?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640969

To jest rozbój w biały dzień z użyciem noża. Takich bandytów trzeba surowo karać a nie pobłażać i bronić Demokracja nic tu nie ma do bandyctwa. Dzisiaj niżem niszczy samochód a jutro będzie niszczył ludzi. Talibowie też zaczynali od nawracania i do czego doszło, więc my musimy dmuchać na zimne, póki ta zaraza nie będzie miała takiej siły jak Talibowie. To są bojówki opłacane z naszej kasy szkolone do zadym na ulicy na Bielanach Ich opłaca Rafau 4 milionami. Skończył się KOD więc teraz jest LGBT i tak będzie przez 3 lata ulica i zagranica. Tylko tego oszołoma zamknęli to totalna zebrała na obronę jego 130 tysięcy w ciągu dnia. Co to za politycy którzy popierają wandalizm i bandyctwo oraz ich namawiają do tego. Tych polityków też powinno się ukarać bo oni reprezentują władzę i naród a nie bandytów popierać i opłacać. Gdyby taka bandyterka miała miejsce we Francji albo w Niemczech, to policja nikogo by na rękach nie wynosiła, lecz policyjne pały by tylko furczały. W Polsce władze zbyt długo przymykały oczy na obrzydliwe wybryki lewackiej dziczy. Bandytyzm, anarchię i wandalizm należy bezwzględnie tępić bez względu na to, pod jakimi barwami się odbywają. Aktywista LGBT Michał Sz., ps. Margot przyjedz do Kanady albo USA i wyjdź z nożem na ulice ..dostaniesz cały magazynek od policjanta, tu nikt się nie bawi w procesy ..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640977

Jaka Margot? Dopóki w dowodzie ma wpisane Michał Sz. i nie usunięte genitalia to jest to chłop z jajami. Powinien do tego odpowiadać za wprowadzanie policji w błąd. Facet przedstawia się jako kobieta, a według numeru PESEL jest płci męskiej. Dość pobłażania dla sztuczek i kruczków prawnych neomarksistów, czas stawić zdecydowany opór bojówkarzom ulicznym. Umieścić Margota w celi wieloosobowej ze skazanymi, a oni mu określą jego orientację seksualną. W warszawskim szpitalu dla celebrytów dwa, a czasami nawet trzykrotnie w miesiącu rodzą dzieci surogatki przywiezione z Ukrainy. Zestresowane, zmęczone kobiety z dziećmi spędzają zaledwie dobę – w chwilę później po maluchy zgłaszają się nowi rodzice – single, małżeństwa oraz pary homoseksualne z Europy Zachodniej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640979

Ryszard Czarnecki mówi "dość" ws. "Margot": "To jest bandyta. Bandyci powinni być w więzieniach"..a osoba to jest bandyta. Bandyci powinni być w więzieniach. Niszczenie mienia, atakowanie ludzi na ulicach, to jest bandytyzm. To jest więcej niż chuligaństwo. Państwo polskie działa, skoro ten bandyta znalazł się w więzieniu. Żałuję, że dla sądu początkowo nie było wystarczające to, że ktoś kogoś bije na ulicy i ktoś komuś niszczy samochód. W końcu jednak ten człowiek znalazł się za kratami. Myślę, że to jest sygnał dla tych wszystkich, którzy mają usta pełne tolerancji, ale są wrogami tolerancji, bo atakują ludzi inaczej myślących niż oni stwierdził Ryszard Czarnecki. Europoseł PiS ocenił ponadto, że to właśnie takie osoby są zagrożeniem dla demokracji, ponieważ dla nich polega ona tym, że ich przekonania są ważniejsze niż zapatrywania innych ludzi i są forsowane siłą. Państwo polskie musi reagować. Milcząca większość musi mieć poczucie obrony, ochrony. Jeżeli my dzisiaj, jako Polska, pozwolimy na tego rodzaju zwyrodniałe działania, bicie, to będzie to zaproszenie do agresji, nie tylko słownej, ale również fizycznej, wobec ludzi wierzących. Jestem wzburzony tymi obrazkami, ponieważ to pokazuje do czego ta agresywna mniejszość jest zdolna i to musi się spotkać z oporem władz państwowych i społeczeństwa zaznaczył polityk Prawa i Sprawiedliwości.
Ps...Za dużo gadania,tłumaczenia rzeczy oczywistych. Czas przejść do konkretów aby nie było powtarzania i potęgowania. Także walkę należy też skierować przeciw tym, którzy finansują i podjudzają dewiantów do anarchizowania życia publicznego. Dewianci są, byli i będą ale ci, którzy ich wykorzystują jako mięso armatnie mają w tym swój cel, to oni są najgroźniejsi. Jeżeli rząd i wymiar sprawiedliwości dalej będzie taki niekompetentny jak do tej pory, i nie weźmie się w końcu za to całe lewackopedalskie towarzystwo, to sprawa eskaluje. I ludzie sami zrobią z tym porządek.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640982

kasuję bo zdublowało

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640983

Warto przypomnieć, że R. Giuliani poradził sobie z bandytami w Nowym Jorku wprowadzając zasadę „zero tolerancji”. Nawet dla najmniejszych przejawów łamania prawa. Czy pan Margot rozwiesił już tęczową flagę w celi? Czy jest nagranie z tego happeningu? Sprawa jest prosta. Agent SS i Gestapo, szmalcownik, zbrodniarz, z dwoma zaocznymi kaesami w Malezji i na Filipinach, złodziej, oszust żyd Soros, jego bękarty, fundacje i stowarzyszenia wypad z Polski. Następnie zakaz finansowania fundacji z zagranicy i po roku mamy spokój z tym bydłem. 20 lat temu nie potrafiłem zrozumieć, jak w tradycyjnie chrześcijańskich krajach, jak Włochy i Hiszpania, mogło dojść do ateistycznego przewrotu. Ten sam scenariusz wzmocniony przez bojówki gender jest realizowany w Polsce. Miękka nachalna, lewacka, systemowa agresja. Trzaskowski: "działanie aresztowanej aktywistki to wyraz bezsilności i krzyk niezgody na akt nienawiści. Dziwi fakt, że w takiej sprawie zastosowano areszt"..Aktywistki? Przecież to Michał Sz...Mój Boże, pomyśleć, że Trzask omal nie został Prezydentem RP..Paradoksem jest, że Trzaskowski jako prezydent Warszawy więcej razy dał dupy niż jego zastępca ciota Rabiej. Jeśli ktoś myślał, że Trzaskowski mówi głupstwa, to proszę zobaczyć wpis jego zastępczyni Renaty Kaznowskiej na FB. Urzędnik stołecznego ratusza. Haniebne słowa. Skandal. Po prostu idiotka. Patentowana.
https://pbs.twimg.com/media/Ee6S7UoXYAEj1pY?format=jpg&name=small

Dzieci z bogatych i lewackich warszawskich domów nie mogły w tym roku polecieć na Bali przez pandemię, to wzięły tęczowe flagi i noże i robią sobie zadymę w Warszawie, drąc mordy w Internecie, że Policja ich prześladuje. A durna opozycja chwyta się wszystkiego, aby zaistnieć. Pójdę do monopolowego i ukradnę dwie flaszki, a jak mnie policja złapie to będę krzyczał, że jestem pedałem, ciotą, etc.. i to zatrzymanie to akt homofobii i faszyzmu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640986

/Żydokomuch i złodziej, tate rodzimej i hollywoodzkiej spluwaczki i nocnika Weroniki/ Rosati: "W 1968 r. pałowało nas ZOMO". W związku z niedawnymi wydarzeniami w stolicy związanymi z zatrzymaniem Michała Sz. "Margot", głos zabrał na Twitterze poseł Koalicji Obywatelskiej, Dariusz Rosati. "Przypomniał mi się 1968 rok kiedy pałowało nas ZOMO na Krakowskim Przedmieściu" - napisał Rosati. Przypominam mu, że wówczas od dwóch lat był w szeregach... PZPR.  Dwa lata po tym, jak wstąpił towarzysz do PZPR? Jak doszło do pałowania towarzysza PZPR żyda Rosatiego przez ZOMO w 1968 r., skoro w PZPR był towarzysz od 1966 - wtedy zdaje się pełniąc funkcję sekretarza Komitetu Studenckiego partii? Scyzoryk sam się w kieszeni otwiera, kiedy oddany członek PZPR mówi takie słowa! Towarzyszu Rosati. Od 1966 r. był pan w PZPR, przestań towarzyszu opowiadać banialuki...Kto ciebie pałował, żydokomuchu przebrzydły  i załgany złodzieju, koledzy z POP po zebraniu partyjnym?  Replying to żydokomuch i złodziej z FOZZ Dariusz Rosati                
                                                                
https://pbs.twimg.com/media/Ee7mgtMWoAEC_1D?format=jpg&name=large                                                                                                                            Poniżej twe dossier  żydokomuszy złodzieju Rosati ..                                           
Żydokomuch Dariusz Rosati w latach 1966-1990 należał do komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W listopadzie 2007 r. IPN podał, że Rosati w 1968 r. został zarejestrowany przez Departament I MSW jako kandydat na tajnego współpracownika (kryptonim "Kajtek"), w 1976 r. w kategorii "zabezpieczenie", a w 1978 - jako kontakt operacyjny ps. "Buyer". Z kolei w 1985 r. został zarejestrowany w Departamencie II MSW (kontrwywiad) w kategorii "kandydat", a listopadzie 1989 r. w kategorii "zabezpieczenie". Na przełomie lat 80. i 90. był zaś jednym z złodziejskich członków rady nadzorczej FOZZ - funduszu, którego działalność doprowadziła do jednej z największych w historii III RP defraudacji środków publicznych.    

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640988

https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15969795421d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372fe77dd7beb93a2453a0480f176c1101c.jpg

"Uprawiamy sobie lekki sport". Tak Michał Sz. nazywa niszczenie samochodów pro-liferów..Za sprawą Rafała Otoki-Frąckiewicza w sieci znalazł się film z "integracji" lewackich środowisk, na którym antybohater ostatnich dni, Michał Sz. "Margot" wyznaje, że zajmuje się "uprawianiem lekkiego sportu" w postaci niszczenia ciężarówek fundacji pro-life. Jego towarzyszka z kolektywu "Stop Bzdurom", "Łania", żali się redaktorce "Newsweeka", że nie za bardzo wie co robić, gdyż na ich akcje reagują nie "dresiarskie łebki", tylko zwykli obywatele. Nie mam pojęcia w jaki sposób część z Was dostała się do filmu o statusie "prywatny" wiszącym od kilku dni w poczekalni więc upubliczniam go tym bardziej ze stał się już znany za sprawą Waldemara Krysiaka. PatoStream z udziałem żydówki Renaty Kim i StopBzdurom napisał Rafał Otoka-Frąckiewicz, publikując materiał na portalu YouTube. Poniżej można zobaczyć treść nagrania:

https://youtu.be/oxGmZDB8u-M

Przypomnijmy, żydówka Renata Kim to dziennikarka "Newsweeka", zaangażowana w różnej maści "tęczowe" akcje, takie jak pozowanie z flagą LGBT na schodach pomnika smoleńskiego. /Wzięła kswykę KIM gdyż oznacza to Komunisticzeskij Internacjonał Mołodioży to jest Komunistyczna Międzynarodówka Młodzieży. Jej stary uczył się w Leningradzie skąd przywiózł żonę Rosjankę, jej matkę./ Na nagraniu wypytuje ona Michała Sz., nazywającego siebie samego Margot, o kulisy ataków na ciężarówki z hasłami antyaborcyjnymi. Generalnie od wczoraj uprawiamy sobie lekki sport - łapanie ciężarówek na mieście fundacji "Pro" [Fundacji Pro-Prawo do Życia]. Zatrzymywanie ich, zamalowywanie ich tablic przyznaje uśmiechnięty Michał Sz. Opisuje też atak na kierowcę jednej z furgonetek, zaznaczając, że "musi być przeszkolony", bo nie reagował. Działacze "StopBzdurom" narzekają, że podczas akcji niszczenia ciężarówek, reagują przechodnie, którzy nie są zadowoleni z ich poczynania. Ciężko jest reagować na takie rzeczy, bo nie ma w sumie co zrobić, to nie jest przestrzeń do dialogu. Zostawiamy najczęściej taką osobę samą sobie, żeby sobie pokrzyczała, szczególnie że to są często osoby, nie dresiarskie łebki, które się szarpią, tylko zwykłe obywatelki. Nie za bardzo jest co z tym zrobić żali się żydówce Renacie Kim osoba występująca w mediach jako Zuzanna Madej, a sama nazywająca siebie "Łanią".

Ps...Polska policja ma klęknąć przed tymi tęczowymi terrorystami Antify Sorosa i prosić o wybaczenie...? Tak jak to było w USA, i nie tylko tam...Jak z niej taka "Łania" to na rykowisko ją zapędzić, tam wytrzepią jej tęcze z dupy..Oryginalnie nazywali ją "Doe". Z angielskiego tłumaczy się to na kilka sposobów. Na przykład 1) łania, 2) królica itd. Czas na porządne pałowanie zdziczałego lewackiego "towarzystwa" czas rozmów się skończył. Nie będzie 2% sodomitów "nauczać" jak żyć w katolickim państwie. W takiej Arabii Saudyjskiej dawno by zostali ukamienowani. Jakie tępaki, IQ poniżej kury. Dwóch zdań z sensem nie potrafią sklecić. Jacy to prymitywni ludzie, nie potrafią mówić po polsku. Nawet nie umieją się porządnie wysłowić - widać, że to żałosne, zdegenerowane narzędzia w rękach lewackich ideologów. Spod jakiego kamienia takie coś wypełzło? Masakra. To są bardzo niebezpieczni rewolucjoniści i są dobrze opłacani. Państwo, musi się tej rewolucji ostro i stanowczo sprzeciwić, a społeczeństwo w miarę możliwości i środków sprzeciwić również. Potrzeba kontr działań. Czyli przestępczość zorganizowana, nastawiona nie tylko na zniszczenie mienia ale także na wywołanie zamieszek. Czy to już nie jest terroryzm? Jak najprędzej potrzeba ustawy antyterrorystycznej, nazwania ich i antify wprost terroryzmem i zablokowania ich działań. A Margot już wykorzystuje swój bon turystyczny! Niech naszykuje sobie kilka puszek z Ł43 do poślizgu. Jak tam kiszka stolcowa po nocnym lekkim sporcie? To zboczony bydlak, całodobową adorację, przez więzienne biedrońki-rabiejki, też określi jako specyficzny sport, takiemu to nawet nie można, życzyć "chuj ci w dupę" bo się ucieszy ale uzupełnię, niech to będzie, wściekły pies lub wściekły lis. Apel do młodych chłopaków. Omijaj cie dziewczyny z kolorowym łbem Najgorsze są te z fioletowym. Zwariowane feministki, pełne nienawiści i żalu ....najgorsze i...brzydkie...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640991

Ten pojeb to bliski kuzyn żydówki Ewy Szutowicz Koordynatora Produkcji Reklam w żydowskiej Agorze.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640993

Sprawa wygląda tak. Łania, ta z tęczowymi włosami to od lat zadeklarowana lesbijka.
źródło:

https://i.imgur.com/immSjAn.png
Ona serio wierzy w te bzdury LGBT. Michał Szutowicz to chłopak, którego poznała na studiach. Ten się w niej zakochał, ale nie mógł znieść tego, że jest lesbijką. Zaczęli razem działać w lewicowych grupach na UW, a ten sobie ubzdurał, że czuje się kobietą. Winna sytuacja. Łania w końcu możemy być razem. Co więcej, ona na to poszła bo lewacki mózg jest tak wyprany, że jak ktoś się nazwie kobietą, to w końcu tak jest. Wczoraj go nie chciała bo do faceta nie czuje pociągu, ale jak już dziś nazywa się kobietą to ok. Mimo, że ma tego samego kutasa, ubiera się tak samo, i co 2 zdanie się myli jakiej jest płci. Szacunek do Anny Grodzkiej bo ta przynajmniej się meczy i ubiera jak baba czy maluje. A ten leń, nawet kiecki założyć nie chce. Co więcej. Nie jest aż takim idiotą, bo żadnych hormonów itp też nie bierze. I żadnych kroków w kierunku zmiany płci też nie widać. W sumie niezły troll z Michała. Później rzucili studia i zaczęli żyć ze zrzutek. Resztę historii już znacie. Wchodzi Michał Szutowicz do celi i mówi jestem kobietą. A współosadzeni mówią to świetnie, niech pani siada i się rozgości...Teraz w celi już jako Margot będzie mógł praktykować LGBT dogłębnie i z każdej strony.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641015

Ten dzikus jest w Płocku w 1 osobowej celi bo boją się o gnojka. Bo niejeden już w tym wiezieniu deklaruje się jako kobieta, by dzielić celę z tą Margot. Warto zwrócić uwagę jak komentują sprawę zatrzymania Michała Szutowicza lewackie mendia podające, że zatrzymano "kobietę". Przecież to okłamywanie odbiorców to manipulacja to poświadczenie nieprawdy. Jeśli fałszowanie dokumentów jest karalne, udawanie "wnuczka" jest ścigane przez prawo, podawanie fałszywych danych lub oświadczeń jest karalne, to tu mamy mężczyznę udającego kobietę i nic? Ideologia zastępuje racjonalne myślenie. Cała lewica gmatwa się w swoich głupotach gdyż obiecała homoniepewnym "złote góry" za to, że będą głosować tak jak lewica chce. I teraz homoniepewni oczekują zapłaty od lewicy za wykonane zadanie głosowania na Trzaskowskiego. Praktycznie to największymi głupkami w tym całym przedstawieniu jest lewica. Spójrzcie tylko na te kolorowe sukienki/szlafroki a od razu będziecie wiedzieli o kogo chodzi. To te szlafroki są bardzo aktywne. Każdy normalny zdaje sobie sprawę jakiej płci jest ten palant. (komuchy też). Zaprzeczają żeby wywołać zamieszanie. Chcą anarchii. Jakakolwiek dyskusja z nimi na ten temat jest bezprzedmiotową bo tylko napędza ich młyn. Należy konsekwentnie działać. Jak stanowi prawo. Do nich powinny docierać tylko krótkie oświadczenia żeby nie bić piany i nie dawać im możliwości dyskusja bo jak wyglądają ich argumenty wiadomo. Nazwałbym to działaniem zero-jedynkowym. Niestety, ale poziom lewackiej głupoty jest tak niesamowity, że współczesna medycyna nie ma szans, żeby to chociaż odrobinę zmienić i żadni psychiatrzy, psycholodzy, czy naukowcy, nie mają szans na zmianę tej niesamowitej wręcz potężnej głupoty. To co oni wygadują, przechodzi ludzkie pojęcie. Kiedyś lewica to byli złodzieje i mordercy a dzisiaj złodzieje, rozpustnicy i psychiczni. Popierają ich cwelebryci, wystawiając sobie świadectwo, że dla kasy zrobią wszystko. Dno dna. Film "Tożsamość" z 2005 roku z John Cusack dobrze pokazuje czym są lewackie osobniki z rozdwojeniem jaźni.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641016

https://media.wplm.pl/thumbs/a95/OTYwL3VfMS9jY180MDU0OC9wLzIwMjAvMDgvMTAvMTA1NS83MDgvZTYwYTBiZGY4MzQyNDk2YzhhYmZlMzBkMDc5ZmQzYmUuanBlZw==.jpeg                                              
                                                                                         
                                                                                         
Trzaskowska przyłączyła się do manipulacji aktywistów LGBT: Tęczowa flaga to opór wobec mowy nienawiści. Władza atakuje młodych. Po piątkowej i sobotniej demonstracji aktywistów LGBT w Warszawie, działacze domagali się większego zaangażowania Rafała Trzaskowskiego w obronę ich praw. Protestowano też w obronie zatrzymanego zgodnie z wyrokiem sądu Michała Szutowicza „Margot”. Głos w gorącej dyskusji nt. działań tęczowych prowokatorów zabrała Małgorzata Trzaskowska. Żona prezydenta Warszawa podzieliła się z internautami swoim zaskoczeniem, że w 2020 roku Polki i Polacy wciąż muszą walczyć o podstawowe prawa  do godności i życia w poczuciu bezpieczeństwa. W sprawie profanacji i obrażania uczuć wierzących głosu już jakoś nie zabrała. Woli bronić mniejszości seksualnych? Trzaskowska broni aktywistów LGBT...Moi Drodzy, mamy rok 2020, a Polki i Polacy muszą się upominać o podstawowe prawa do godności i życia w poczuciu bezpieczeństwa
zaczyna swój absurdalny wpis Małgorzata Trzaskowska. Żona prezydenta Warszawy stwierdziła też, że to władza zaatakowała młodych ludzi. Nie zauważyła agresywnego zachowania aktywistów LGBT, ani tego, że policja, która zatrzymała aktywistę „Margot” działała zgodnie w wyrokiem sądu. Obserwowałam to, co wydarzyło się w Warszawie i nie rozumiem tej agresji i wrogości, z którą władza atakuje młodych ludzi
zaznaczyła. Żona prezydenta Warszawy o tęczowej fladze...Tęczowa flaga już dawno znaczy o wiele więcej: tolerancję, akceptację, otwartość, a teraz dodatkowo opór wobec mowy nienawiści stwierdziła. Jak widać wg Trzaskowskiej na skutek ostatnich wydarzeń w Warszawie tęczowa flaga stała się znakiem oporu wobec mowy nienawiści. Reakcja władz była niewspółmierna do sytuacji. Wystarczy, abyśmy wszyscy się wzajemnie szanowali. Nasi sąsiedzi, przyjaciele, naukowcy, artyści czy po prostu zwykli ludzie - dobrzy i mądrzy - chcą tylko zwyczajnie żyć, a mają problem z tym, że idąc po ulicy ryzykują pobicie, są znieważani lub zastraszani ogłosiła. Szkoda, że Małgorzata Trzaskowska nie pokusiła się o konkretne przykłady znieważania i zastraszania. Na razie mamy do czynienia z terrorem i prowokacjami ze strony aktywistów LGBT. Żona prezydenta Warszawy ani razu nie potępiła profanacji i obrażania uczuć większości. Chętnie za to broni mniejszości. Swój absurdalny wpis kończy słowami: Nie wyobrażam sobie, co czują matki, które słyszą jak wysyła się ich dzieci „do gazu”. To jest właśnie mowa skrajnej nienawiści obok której, kto jak kto, ale my Polki i Polacy nie możemy przechodzić obojętnie.

                                    https://media.wplm.pl/thumbs/6a0/ODMweDYwMC9jY182ZDJiMy9wLzIwMjAvMDgvMTAvNDI0LzYyNy81NmIxNmYwMTMxNTc0NGEzOTAyMGNkOTE4OGM2MGY1YS5qcGVn.jpeg                                                          
                                                                                                                   
Tęczowi aktywiści czuja się coraz pewniej mając poparcie również żony prezydenta Warszawy. Depczą katolickie i narodowe świętości, prezentując się przy tym jako ofiary. Trzaskowska przyłączyła się do manipulacji aktywistów LGBT.

/Facebook/Małgorzata Trzaskowska                                                                      
                                                                                                 
                                                                                                 
Ps..Boże, co za maska! Czaskoska to jeszcze kobieta czy już facet. Kryptopedalska citota zamilkła, to ten brzydal zawarczał, żeby ratować twarz..Żonka dublera się odezwała i takie coś chciało być Pierwszą Damą. Co też się w tych lewackich łepetynach lęgnie. Zero kultury, zero rozumu, zero gustu, zero wyglądu, pasuje pani do męża pantoflarza i niedojdy. Tęczowy tuman i jego tumanka mają tumanięta. Do piekła jędzo wściekła. Do piekła kurduple. Poczucia bezpieczeństwa nie mamy w Warszawie odkąd bojówki LGBT wyszły na ulice.Dużą winę na to ponosi Trzaskowski, który szkoli te bandy za nasze podatki i bezczelnie zapowiada, że opłaci ich obrońców. Podłość i zakłamanie tych arcyłotrów jest zatrważające. Pani mąż szkoli takie bandy, które potem napadają na spokojnych ludzi, obrażają. To jest skandal! Głupia śląska gęś „Kupa serducha” zaczyna robić karierę POlityczną? Te Czaskoska to jest ta tolerancja że jedno dziecko posłałaś do komunii a drugie nie i teraz obrażasz nas katolików bo sumienie nie daje ci spokoju wredna babo to dziecko ci jeszcze podziękuje za to. Tęczowa Gocha, kurwa, którą na studiach miał, kto chciał mówi o niej koleżanka ze studiów. Zero tolerancji dla zakłamywania rzeczywistości przez tę kobietę i jej męża. To jest obrzydliwe. Czaskosiowa serwuje nam tutaj alternatywną rzeczywistość! Władza owszem, walczy, ale z młodocianym bandytyzmem, choć wy chcielibyście by naród myślał tak jak wy gadacie! Czaskoscy wywieźli swoje dzieci za granicę. Ale dzieci większości Polaków są w kraju. Dlaczego miałyby się bać czy ich pobije opluje znieważy na ulicy jakiś narajany stypendysta LGBT? Tzw tęczowa flaga /z tęczą nie ma nic wspólnego/, to symbol braku tolerancji, agresji i nienawiści na tle religijnym i światopoglądowym. To symbol ludzi prezentujących żydolewacką agresję i nienawiść. Sodomitka Trzaskowska i pomiot ubeckoesbecki, sodomita, kryptopedalska ciota i żyd Trzaskowski są  z Mniejszości Sodomickiej i niech nie narzucają większości wyznających Jezusa ideologi sodomickiej. Trzaskowscy organizują w ratuszu letnie warsztaty masturbacyjne dla dzieci. Uczestnictwo bezpłatne. Należy się przyjrzeć czy nie należy Trzaskowskim dzieci odebrać. Może są molestowane i naszpikowane hormonami. U zboków wszystko jest możliwe. Trzaskowski może tak często jeździ do dzieci by je gwałcić. Trzaskowski pomiot ubeckoesbecki i koszer, ćpun i biseks, a ta jego brzydota to żydówa jak widać, kupa serducha, prymitywna larwa. Wymyśliliście sobie pojęcie „mowa nienawiści” i cokolwiek to oznacza, to na pewno wg was może być stosowane tylko do osób myślących inaczej, niż chce LGBT. Jesteście grupą nachalną, bezwzględną, nietolerancyjną i mającą gdzieś, czyjąś wiarę, symbole narodowe i religijne. Stanowicie zdecydowaną mniejszość w społeczeństwie, ale domagacie się przywilejów, jakbyście byli siłą napędową ludzkości. Pod hasełkami równości i gadaniem o swoim męczennictwie namąciliście wielu ludziom w głowach i próbujecie zatrzeć wszelkie granice zdrowego rozsądku. Czaskoska popiera bandytyzm. Prokurator powinien z urzędu zająć się tą Panią. Popieranie i namawianie do bandytyzmu to przestępstwo. Trzeba skończyć z lękliwym tolerowaniem obscenicznych ekscesów, bo może być jeszcze gorzej! Nie chodzi tu o poglądy, ale o chuligaństwo i śmiało należy stosować dawno obowiązujące prawo! Etapowanie LGBT trwa, tolerancja jest, to teraz już chcą gloryfikacji swoich aberracji seksualnych, akceptacji homo „małżeństw” z adopcją i deprawacją cudzych dzieci, wreszcie eliminacji naszych wartości i chrześcijaństwa. Chcą usunąć to, co stanowi podłoże współczesnej cywilizacji i demokracji, zasady życia oparte na kulturze i filozofii greckiej, rzymskim prawie i chrześcijańskiej moralności, oraz o zastąpienie tego zupełnym nihilizmem i anarchią. Nasila się ofensywa lewactwa, coraz bardziej nachalne i obrzydliwe prowokacje od ulicy po sejm, rośnie kuriozalna bezczelność animatorów LGBT w stosunku do chrześcijaństwa i patriotycznych wartości. Próby destabilizacji kraju są wspierane i finansowane przez zewnętrznych wrogów, przecież nawet w Warszawie wydano miliony na szkolenie bojówkarzy. Chodzi nie tylko o stosowanie inżynierii społecznej (projekt Sorosa), ale i o wspólne interesy Rosji z Niemcami i zablokowanie problemami wewnętrznymi naszych roszczeń o reparacje wojenne. Opozycja miłująca LGBT bierze w tym czynny udział, podżega ich i broni, a że każdym społeczeństwie jest pewna liczba świrusów oraz dewiantów (nie tylko tych seksualnych), a to może wyzwolić nawet zbrodnie. Polskie władze powinny zająć się problemem i bronić praw większości mieszkańców naszego kraju, nie ulegając presji UE, ani chuligańskich akcji harcowników i dewiantów seksualnych. Jeśli władze nad tym nie zapanują i nie będzie odpowiedzialności konkretnych osób za drastyczne wybryki, to znaczy, że Państwo nie działa. Nasilą się agresywne prowokacje i obrzydliwe ataki na chrześcijaństwo i obrażanie spokojnych ludzi, oraz nachalne próby gorszenia cudzych dzieci . Jeszcze jesteście tolerowani, ale na własne życzenie możecie zostać uznani za wrogów publicznych nr 1. z potencjalnie tragicznymi dla was skutkami.                                                    

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641055