Naukawy polakożerca z doktoratem GWnianki znów oskarża Polaków

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Dla polakożerców takich jak J.T. Gross każda okazja jest dobra, by nam dokopać.
Oskarżyć i nie za bardzo przejmować się dowodami.
Obsmarować Polaków, zohydzić ich, zrównać z niemieckimi zbrodniarzami.

Gross po latach pobytu w USA zrozumiał, że jako socjolog zginie w masie, więc sprytnie znalazł sobie dochodową niszę, został ... historykiem od holocaustu.
I zaczął przypisywać Polakom zbrodnie na ludności żydowskiej, czyli obywatelach polskich II RP wyznania mojżeszowego.
Skutki jego polakożerczej, konowalskiej "twórczości" znamy.
A ekwiwalent też!
To żądania przez środowiska żydowskie sutych odszkodowania za rzekome mienie.

Dzisiaj, gdy świat zyje tragedią uchodżców, a lewactwo wszelakie, czyli miejscowe i obce przypisują nam rzekomy brak empatii GWniankowy profesor znów zaatakował!

Gdy z jednej strony skompromitowała się Frau Kanzlerin swą miłosierną deklaracją kilku mld euro- willkommen skierowaną do uchodŻców i Niemcy oraz Austria zamykają swe granice, a górę wzięła roztropność Orbana, Słowacji, Czech oraz polskiej opinii publicznej ( czego nie można powiedzieć o zagubionych, przerażonym i czekającym na wytyczne, zalecenia UE rządzie E.Kopacz!!!) Gross znów uderza w Polskę, w Polaków.

Poprzez niemiecki die Welt nie tylko nas znów poucza w kwestii solidarności, pomocy, empatii.
Gorzej!
Ten polakożerca, odGWniankowy profesorski wytłoczek nas oskarża!
O wszystko!

Cyt.:
"To ohydne oblicze pochodzi z czasów nazistowskich.
...Nie rozprawili się z własnym antysemityzmem.
...jeszcze niedawno, w latach tuż po wojnie, Żydzi, którzy na wschodzie Europy przeżyli Holocaust, musieli uciekać przed morderczym antysemityzmem swoich polskich sąsiadów, .
... Polacy byli nie bez racji dumni z oporu, jaki stawiali nazistowskim okupantom, ale faktycznie podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców.
...Europa Wschodnia musi dopiero dokonać rozprawy ze swoją zbrodniczą przeszłością. Dopiero kiedy to się odbędzie, ludzie uznają za swój obowiązek ratowanie tych, którzy uciekają przed brutalnością losu".
Jednocześnie zawstydza nas kadząc Niemcom.
""po zakończeniu wojny Niemcy, ze względu na denazyfikację przeprowadzoną przez aliantów i ich odpowiedzialność za planowanie i realizację Holocaustu, nie mieli innego wyboru jak rozprawić się ze swoją zbrodniczą przeszłością. Był to długi i trudny proces, ale niemieckie społeczeństwo, które było świadome swoich historycznych zbrodni, nauczyło się stawiać czoło moralnym i politycznym wyzwaniom, jakim jest też obecny napływ uchodźców. Kanclerz Angela Merkel w kryzysowym momencie wykazała się swego rodzaju przywództwem, które powinno zawstydzić wszystkich wschodnioeuropejskich polityków."

Oto ulubieniec czerskiego GWna w pełnej krasie, nakreśla kierunek, podaje lewacki azymut.
Mówi nam, poucza jak mamy reagować na tę falę rzekomych uchodżców.
Gdy A. Merkel wreszcie otrzeżwiała, Gross dalej bredzi w sprawie uchodzców, znów przypominając
przy okazji rzekome polskie zbrodnie na Żydach.

Ci polakożercy tak mają.
Wstępniak Kurskiego "wstyd", Żakowski, Gebert w nowojorskiej gazecie, Wroński sugerujący, że chcemy strzelać i zatapiać łodzie uchodzćów.
I teraz Gross, ich młot na Polaków niewyleczonych z ... nazizmu!

pzdr

p.s. nie zdziwi mnie jeśli ten ordynarny krętacz Gross już ma gotowy scenariusz dla A. Holland n/t tragedii tego syryjskiego chłopczyka, który utonął wskutek głupoty, lekkomyślności swego ojca.
Wtedy wszystkie lwy weneckie, niedżwiedzie berlińskie i oskary holly są już zaklepane nie tylko dla ról pięciorzędnych, ale i nawet dla łodzi pontonowej i ....silnika też!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

To obezwładniające (a przekonałam się o tym rozmawiając z wieloma osobami podczas zbiórki podpisów) że porządni ludzie daja wiarę najrozmaitszym bredniom.

Brak umiejetności krytycznej recenzji bierze się chyba z nauki szkolnej i terroru testów. Oduczanie dzieci logicznego/krytycznego myślenia. Stawiania mądrych pytań. A czego się Jaś nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał.

Na szczęście najbardziej odporni się ostali.

Dzieki, Antysalonie, za całokształt.

Vote up!
9
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1493202

Skoro zydzi potrafili wprowadzic do kodeksu karnego prawo dotyczace tzw. "klamstwa oswiecimskiego" , powinnismy wprowadzic i skutecznie karac osobnikow, typu Gross czy Szechter, przynajmniej na terytorium Polski, a takze probowac ich scigac i pozywac na calym swiecie.
A moze nawet ich sprowadzic i sadzic w Polsce, jak zydzi zbrodniarzy - Eichmanna?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1493206

Gross do Grossa

 

Starczy zbierać Gross do Grossa,

a się szybko uzbiera wielka kassa.

 

PS Jebał go pies, bo robi jak ss!

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1493208

.
obrzezanego "historyka"

- http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Holo

Ta "obrzezana" historia tak dalece odbiega od tego co jest nam wiadomo, że zaraz po II Wojnie wprowadzono do kodeksów karnych wielu kontorlowanych krajów nowy rodzaj przestępstwa:
"kłamstwo oświęcimskie"
frankofońskie: "negationism"
w języku niemieckim "Holokaust leugnen"
z drakońskimi karami więzienia, aby zapobiec, że ktokolwiek przeprowadzi jakąś analizę dokumentów.

Tym razem nawet nie respektowano zasady Voltaira

- http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html#Histo

ale prostą zasadę Hitlera, ale ten się też czegoś od swych mistrzów nauczył w tej materii.

- http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

Vote up!
4
Vote down!
0

Serpel

#1493212

cyt. za zetką ( aczkolwiek to nie moje medium):
"...- Cały ten artykuł jest nieodpowiedzialny, jest - jak na pracownika naukowego - prymitywny, który nie uwzględnia m.in. takiego faktu, że to co mówimy o Polsce [lęk przed przyjęciem uchodźców - red.], dotyczy całego regionu, innymi słowy trzeba szukać wspólnych przyczyn
...
One są obrzydliwe i nieodpowiedzialne ."

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1493215

...trzeba łgać i obrażać bardziej wyrafinowanie, więc udaje "dobrego policjanta", podobnie jak np. Szewach Weiss.

Vote up!
3
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1493219

Oto przekaz Smolara, wg chyba onet:"Aleksander Smolar, prezes Fundacji im. Stefana Batorego, określił w Radiu Zet twierdzenia Grossa mianem "prymitywnych". Jednocześnie powiedział, że wprawdzie jest możliwe, że twierdzenie Grossa jest bliskie prawdy historycznej, ale Gross - jako historyk z Żydowskiego Instytutu Historycznego - powinien swoje tezy opierać na źródłach."

Vote up!
4
Vote down!
0
#1493290

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1493303

 

Człowiek legenda trockistowskiej zbrodniczej żydokomuny przygotowującej zamach stanu, którego nieudanym epilogiem był „MARZEC ‘68”. Władysław Gomułka złapał za mordę całe towarzystwo ówczesnych „Komandosów” i nie pozwolił na powrót do władzy stalinowskim zbrodniarzom na bazie ideologii trockistowskiej V Międzynarodówki. Publikujemy fragmenty arcyciekawych dokumentów z archiwów IPN-u o tym jak Blumsztajn sypał bez skrupułów na swoją najbliższą rodzinę, choć będąc podejrzanym, był uprzedzony o prawie do odmowy odpowiedzi na pytania. Sypał także na swoich znajomych i przyjaciół.

TOTALNA KOMPROMITACJA obecnego głównego ideologa „GAZETY WYBORCZEJ” wspierającego lewackich faszystów w walce z polskim patriotyzmem. Premier Wielkiej Brytanii Winston Churchill powiedział kiedyś proroczo, że: „Faszyści w przyszłości będą nazywali się antyfaszystami”. BLUMSZTAJN SEWERYN s. Stefana ur. 2.V.1946 r. Wrocław. Narodowość podana polska – faktycznie żydowska. Student III r. Ekonomii Politycznej UW. zam. Warszawa. W 1964 r. uzyskuje maturę w LO Nr 1 przy ul. Felińskiego 15.

Stefan Blumsztajn w 1956 r. składał podanie o paszport emigracyjny do Izaraela. W 1958 r. założył rezygnację z emigracji. W sierpniu 1957 r. był w odwiedzinach u stryja Blumsztajna Samuela zamieszkałego w Paryżu, który jest właścicielem sklepu jubilerskiego. W dniu 25 kwietnia 1968 r. dyrekcja Instytutu Przemysłu Gumowego wypowiedział Blumsztajnowi pracę na okres 3 miesięcy, jednocześnie został o odsunięty od prac tajnych.
Źródło: IPN BU 02041/19 t.2, s. 1-10 

https://archiwaipn.wordpress.com/2012/03/page/2/

Vote up!
1
Vote down!
0
#1493382

.
może być przyczyną bredzenie tego nieszczęśliwca Grossa. To, że przedstawiciele władz w Warszawie nagle porwali się, aby się Grossowi sprzeciwić, nie powinno nam zaciemnić faktu, że tylko dzięki tymże przedstawicielom został Gross w Polsce uznany przez medie za "naukowca".

> http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2065739,183514442,czytaj.html

Także jego bluzganie na naród polski nie jest żadną nowością, dokładnie w tym samym psychopatycznym stylu napadł on na naród polski w wysoko honorowanym przez władze w Warszawie piśmidle o Jedwabnem. Czy przedstawiciele władzy dostrzegają chorobliwe napady na Polaków jedynie w okresie wyborów ? To by potwierdzało, że cała ta chmara darmozjadów to tylko piąta kolumna syjonizmu, której jedynie służą wybory.

> http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/122736,polak-bojkotuje-zydowskie-wybory#comment_1173948

Czyż nie jest rzeczą wstydliwą a nawet upokarzającą, że bełkot kogoś, kto potrzebuje leczenia psychiatrycznego, został podniesiony przez media do ważnego wydarzenia.

Należy dodać, że "Die Welt" to gadzinówka dla ludności niemieckojęzycznej, kontrolowana przez syjonistyczny od dziesięcioleci koncern Springera. Nawet nazwa dziennika została przejęta od syjonistów, tytuł "Die Welt" (świat) nosiło czasopismo syjonistów założone jeszcze przez Herzla.

Nie potrafię krytykować samego Grossa, bowiem mam wrażenie, że potrzebuje on pomocy lekarza psychiatry, a nauczono nas nie śmiać się z inwalidy.

Vote up!
5
Vote down!
0

Serpel

#1493274

i objawy też.

pzdr

# mieszcza sie one w terminie żydokomuna

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1493304

Antypolonizm

 

Antypolonizmem zwie się ta śmiertelna choroba,

więc się nie wyleczy z niej takiego jak Gross joba!

 

PS Tak, to jest wściekły antypolonizm, innymi słowy rasizm w czystej postaci. Antysalon trafia w samo sedno rzeczy.

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1493309

Zapraszam Państwa do odwiedzenia strony Reduty Dobrego Imienia (Polski) i w miarę możliwości wsparcie Jej działalności. Nikt za nas tego nie zrobi - obrona dobrego imienia Polaków i Polski to nasz święty obowiązek!

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1493216

W 1968 r, podczas śledztwa Gross kapowal na swoich znajomych, tak więc w Polsce byl juz spalony. Prawdopodobnie stą wywodzi się jego nienawiśc do Polski i wszystkie klamstwa.

http://lustracja.net/index.php/pozostali/159-polakozerca-gross-sypie-zydow

Vote up!
5
Vote down!
0
#1493224

z domu udając chorego na grypę. W tym czasie pałowano studentów, zamykano w tym jego sekciarskich 

ziomków pokroju Grossa, a on w ciepełku apartamentu w Alei Róż. Spryciarz.

pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1493305

z rodziny szmalcowników

 

jest pierwszym Gross dla Niemców

pośród antypolskich przewodników

a jego potwarze mogą się brać z tego

że pochodzi z rodziny szmalcowników

  

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1493235

Matka Polka, żołnierz PPP, BIiP KG AK(jej ojciec Szumański znany przedwojenny adwokat, bronił w procesie brzeskim). Ojciec, Józef pochodzenia żydowskiego, po wojnie adwokat, mówi się, że odważnie bronił swoich klientów w sprawach politycznych( Bartoszewskiego).

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1493308

Wystarczy prześledzić liczbę polskich  ofiar komunizmu - 1917-1989 i Niemców poległych z rąk żydowskich bojowników getta oraz żydowskiej partyzantki..

Stosunek Niemców zabitych przez Żydów  do Polaków zabitych przez tychże Żydów wynosi pewnie 1:1000

Vote up!
5
Vote down!
0

Jerzy Kowalski

#1493263

Kto mordował Polaków - Żołnierzy Wyklętych/Niezłomnych - jak nie żydowscy ubecy?

Używanie zmyślonych polskich nazwisk - aby ukryć swe pochodzenie - są całe listy takich łobuzów.

Vote up!
4
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1493265

Izaak Fleischfarb dziadek Węglarczyka.

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1493306

Lewacki? To znaczy Żydzi prawicowi potępiają jego działania/"publicystykę"/wypowiedzi? :))). Nie dostrzegam:).  Postawiłbym tezę, że swym pisaniem działa w interesie Żydów, a nie lewaków. Mylę się?:))))

2 Jakich obywateli polskich mojżeszowego wyznania? Może czas otrząsnąć się z jakichś XIX wiecznych sformułowań. Nie za dużo "Gazety Polskiej? Było/ jest sporo Żydów zlaicyzowanych, utrzymujących tożsamość żydowską itd

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1493286

Nikczemny atak Grossa na Polaków!

(...)

W związku z oszczerstwami Jana Tomasza Grossa oświadczenie wydała Reduta Dobrego Imienia.

- Dział Dokumentacji Reduty Dobrego Imienia - Polskiej Ligi przeciw Zniesławieniom analizuje w tej chwili ten tekst w celu podjęcia właściwych kroków. Najprawdopodobniej zostanie złożone doniesienie do prokuratury  o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zniesławienia Narodu Polskiego, czyli przestępstwa określonego w Art. 133 Kodeksu Karnego - czytamy w oświadczeniu.

- Należy tu dodać, że gdyby była uchwalona ustawa nowelizacja IPN o ściganiu tego rodzaju przestępstw, ustawa od ponad roku znajdująca się w komisji sejmowej, tego rodzaju przestępstwo byłoby ścigane z urzędu przez prokuraturę - dodaje Reduta.

 

Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/nikczemny-atak-grossa-na-polakow,14839796506#ixzz3lkBYnF9v

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1493311