Do kogo skierował cytat z D.W. Szwejka Czabański?'Nachalne są te kurwy i zuchwałe'".

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

"Nachalne są te kurwy i zuchwałe'" Posluszne hlasim ......! Niby zgadnąć łatwo o kim mowa, bo ony, te nadwiślańskie, salonowe putany, te wyzywające "kurwy" używając zapożyczenia-cytatu od J.Haszka "Nachalne są te kurwy i zuchwałe'".
Były prezes PR Krzysztof Czabański tak pisał ostatnio na swym blogu: "(...) gdy czytam np. Grzegorza Hajdarowicza, Agnieszkę Kublik, Tomasza Lisa, Wojciecha Maziarskiego, Wojciecha Mazowieckiego, Janinę Paradowską i Pawła Wrońskiego, to przypomina mi się arcydzieło 'Przygody dobrego wojaka Szwejka'. A zwłaszcza jeden cytat: 'Nachalne są te kurwy i zuchwałe'".
I cóż tu jeszcze dodać?
A ja dodałbym jeszcze, rozszerzyłbym to o samego ArcyLucyfera Adama, bo to on zainseminował nie tylko wyżej wymienionych tym qrewstwem, swym qrewstwem.
I POszeżłbym ten qrewski łżesalonowy zestaw nie tylko o Stokrotkę, ale o Wałęse TW Bolka, a nawet o tego usłużnego idiotę, Macieja dominikanina. tudzież innego Adama i innych, którym nawet koloratka nie przeszkadza robić za użytecznych idiotów i szkodzić Polsce.
Tak czy owak tytuł "Nachalne są te kurwy i zuchwałe'" kapitalnie pasuje do katalogu łżesalonowych zaprzańców.
Celnie trafieni.
Pamiętam jak onegdaj Nicpoń na s24 tak samo celnie trafił w jaja niejakiego Sadurskiego, a ten długo nie mógł się pozbierać.
pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Cytat Haszka adekwatny do obecnej sytuacji. Wrzask jaki został podniesiony w związku z użyciem go na blogu Czabańskiego to nic innego, jak stwierdzenie: - uderz w stół nożyce sie odezwą. I nożyce brzęczą aż miło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#311490

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

antysalon

#311528

gość z drogi

a więc 10 :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#311530