Trzask, prask i ...wrzask

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Ich wymarzone "...jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie...." znów poszło się bujać.
Kolejna szansa za 3, 5 roku!

Zaplanowali sobie nie tylko świętowanie zdobycia bastylii, lecz zapewne także rzeż nadwiślańskich Wandejczyków!

A tu...znów Grunwald!

I po raz kolejny dostali bęcki!

Nie tylko Rozi fon taradei z knechtem Tuschk dali tyły!, po tym, gdy wzmocniony teutońskimi mediami Rafau dostał lanie od dumnych Polaków ( vide środowa, dzisiejsza okładka GP).

Taa! szykowali nam krwawą łażnię, jak ci rzekomi postępowcy spod zawołania; liberté, égalité, fraternité!
"10 marca 1793 roku we francuskiej Wandei wybuchło rojalistyczne, antyrewolucyjne powstanie. Zostało stłumione w brutalny sposób. Potworna rzeź miała wymiar pierwszego w nowożytnych dziejach ludobójstwa dokonanego na katolikach. Ofiarami okrutnych poczynań armii w departamencie Wandei stali się także księża.

Gdyby szukać źródeł komunistycznego zdziczenia, barbarii, która od czasu rewolucji październikowej zagrażała cywilizowanej Europie, zaś Polskę miała dotknąć bezpośrednio, wystarczy zacytować Lenina. Wódz bolszewickiej wojny ze Starym Światem miał powiedzieć w 1917 roku: „Musimy się rozprawić z Kozakami. To nasza Wandea”. Rzeź Wandei, ludobójstwo dokonane na chrześcijańskiej ludności francuskiego departamentu, to pierwowzór dla kolejnych hekatomb sygnowanych przez lewicową ideologię, które miały znaczyć dzieje ludzkości. Hasło „Wolność, Równość, Braterstwo lub śmierć” zebrało żniwo największe w wieku XX, a liczba ofiar komunizmu, jak doskonale wiemy, grubo przewyższa dokonania Hitlera na polu eksterminowania rzesz ludności."

Czy przesadzam?

Proszę bardzo, pierwszy cytat z brzegu " zachodnio azjatycka biomasa zagłosowała na Andrzeja Dudę"!

Biomasa!, to jedno z najłagodniejszych określeń na 10,5 mln Polaków glosujących na A. Dudę!

"Biomasa – oznacza ulegającą biodegradacji frakcję produktów, odpadów i pozostałości z produkcji rolnej (w tym substancje pochodzenia roślinnego i zwierzęcego), leśnej i powiązanych gałęzi przemysłu, w tym rybołówstwa i akwakultury, a także biogazy i ulegającą biodegradacji frakcję odpadów przemysłowych i komunalnych."

Tak! ja, moje rodzeństwo, dzieci i wielu naszych przyjaciół to wedle tych salonowców, postępowców to taka frakcja, odpad!

Czyli do degradacji!

Gdzie mnie i mi podobnych planowali przerobić?

Pewnie w spalarni "Czajka", w bacutilu-gazowni przy Czerskiej, Wiertniczej i innych podobnych ...przetwórniach!

Może w planach mieli choćby nasze...ryje zostawić, oddzielić, aby wzorem tych pacyfikujący Wandeę przerobić je na ekotorebki, ekopapucie, ekopaski do zagarków nie tylko dla pani Spurek, Hannny Lis, Manueli Gretkowskiej i Nurowskiej, lecz także na wisorek do ucha Hołdysa, na etui do okularów dla obu Stuhrów czy saszetkę dla aktora Adamczyka.
A może także na ekopiłkę dla Zbigniewa Bońka

Wszak szkoda by było takie ekobogactwo z utylizowanej biomasy 10,5 miliona mniej wartościowych Polaków wedle nie tylko prof. Sadurskiego, Matczaka, Krzemińskiego w całości przez komin przepuścić!

Czymże zakończyć tę powyborcza refleksję?

Dumni Polacy nie dali się stłamsić!

I w tym nadzieja.
Jest dobrze z opcją na lepiej!
Alleluja!
Głowy do góry!

pzdr

p.s.
przy okazji polecam http://www.bibula.com/?p=115240

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Komentarze

...czyli Trzaskomózgi

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638858

Po klęsce przy urnach Budka uruchamia plan „B”: żądamy stwierdzenia nieważności wyborów...

https://niezalezna.pl/340964-po-klesce-przy-urnach-budka-uruchamia-plan-b-zadamy-stwierdzenia-niewaznosci-wyborow

Ps...No tak gdy była "ich" sędzia dyspozycyjna chazarska schlampe i córcia folksdojczy Gersdorf to oni mieli jak w banku wyroki na żądanie, no ale teraz chyba się zagalopował ten jajogłowy prymityw i wnuk Gomułki. Odezwali się ci, za czasów których wybory były super uczciwe. Wystarczy pogooglować, aby zapoznać się z nieprawidłowościami jakie wówczas występowały w przed i w trakcie wyborów. Pytanie jest również takie. Dlaczego przy składanych protestach wyborczych po wyborach parlamentarnych sąd ani raz nie zarządził ponownego liczenia głosów i oględzin kart do głosowania? Czyżby obawiano się, że coś nie tak jak trzeba policzono - zwłaszcza jeśli chodzi o senat? Hipokryci do potęgi n-tej! PO to partia która od lat działa przeciwko suwerenności Polski, za co jest jeszcze sowicie opłacana z budżetu państwa. Wszystko to przy milczącej zgodzie całego społeczeństwa. W Sejmie działania te są pozorowane rzekomo podyktowane troską o sprawy państwa, a faktycznie siejące zamęt i chaos i wysługując się naszym wrogom. W tej sytuacji zasadnym byłoby zdelegalizowanie tej partii za działanie na szkodę państwa, a także rozważenie redukcji wielkości kwot wypłacanych na utrzymanie partii. Żądam natychmiastowego przebadania Budki w szpitalu psychiatrycznym oraz delegalizacji PO za całokształt działania przeciwko Polsce od 2000 r.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638903

Mają niestety rację.
Wypier... wywalenie w trakcie kampanii Kidawy-Błońskiej nie było ani uczciwe, ani nie spełniało standardów demokratycznych a już na pewno nie było eleganckie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638929

Żądam stwierdzenia przez muzyków, że Budka jest cymbałem. Budka to gwarancja rządów PiSu przez kolejne 10 lat. Tak trzymać. Wodogłowy Budka…twój czas w PO dobiega końca ….Rafałek cię załatwi niedługo i przejmie stery. Borys Budka, przewodniczący Gangu Olsena. Pobierał nauki u tegoż sygnalisty motivatingu wizerunkowego:

https://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638907

Mam receptę dla koalicji, co zrobić by mieć prezydenta.

 

Musicie przekonać Andrzeja Dudę, żeby przeszedł do PO

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638931

ale Duda już był w PO, choć wtedy nazywała się to UW, tak jak Kaczyńscy wspierał Wałęsę w wyborach a potem go pogonili.

Jak tak popatrzysz na historię, to wszystko co zajmuje stanowiska wymagające jakiejś wiedzy to wyciągnięte z środowisk PO, Kaczyńscy przecież przy Wałęsie i Magdalence wyrośli, bez niego byli by nikim, Duda, Morawiecki, Zyta Gilowska. Kaczyński zbiera wszystko, co już tam niepotrzebne. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1638939

Nie wiem.

Wiem jedno że repolonizacja Toy Toy-a lada dzień i będziesz musiał szukać sobie miejsce(fuchy) w sieci ale tylko jako doświadczony troll

wraz z mężem....oczywiście

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638942

skąd byś znał wyniki sondażowych wyborów zanim oficjalnie ogłoszą? Z centrali ci przysyłają. Czy coś w mojej informacji nie jest prawdą trolliku? Kaczyński, Lech nie chlał w Magdalence? On się tylko nie "frateryzował", tak przynajmniej twierdzi "kryształ". Zaorałeś się i tyle, stąd trolla wycie. Jak wy się takimi stwierdzeniami sami zaorujecie.

Piłem kawę, gdy zerknąłem na ten portal i zobaczyłem jaką głupotę palnąłeś, mało się kawą nie udławiłem ze śmiechu, i ci kilka słów prawdy napisałem. Lepiej was powinni szkolić.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1638944

// mało się kawą nie udławiłem//

szkoda

i nie jest mi przykro

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638945

   Witam! Błędy, to my popełniamy. Wystąpienia SBka Mazguły, Hołdysa i palanta Kijowskiego, również bandycką napaść psychopaty na dziennikarkę TV INFO, słabą kobietę, powinny być być w zarzewiu zatrzymane dosłownie, przywaleniem w mordę. Profanacja medialna Mszy świętej przez szczylów robactwa, zakrawa na szczególne ostre potraktowanie. Nie wyobrażam sobie, abym przeszedł obojętnie, bo ten ołtarzyk z nimi, by fruwał. Czy wszyscy  Polscy faceci emigrowali? Może trochę mocne moje postrzeganie, ale, myślę chyba podobne, jak większość. Gdybanie, że może nam to zaszkodzić medialnie, jest małostkowe. Polacy chcą na teraz silnej Racji Stanu w każdej przestrzeni. Dalej zastanawia mnie fakt, że się na teraz, nie podnosi największego piorytetu Polskiego społeczęństwa DEKOMUNIZACJI i Lustracji wrażych urzędów Państwa Polskiego. Póżno, mówią ci, którzy pokoleniowo trwają w tym szambie. Na draństwo, nie możemy przyzwalać! Piorytetem tych Obcych, obcych interesów, jest odebranie społeczeństwu woli walki o suwerenną, silną, niezależną Polskę naszych marzeń w chrześcijańskiej historii. ta domniemana przez nich spoleliwość, " obce sądy" przyzwoliła na próby haosu, ale zapomnieli, że w Polsce jest wiele Polskich lwów. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638868

Grodzki w tvn-ie... 

//na Andrzeja Dudę głosowali ludzie z podstawowym i zawodowym wykształceniem, a na Trzaskowskiego ze średnim i wyższym.//

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638885

Żydokomuna (dziś lewica) to zawsze dyktatura kiedyś proletariatu, dziś kawiorowych krawaciarzy i finansjery. Dyktatura jest domeną lewicy. Jakim prawem można mieć inne poglądy niż lewica!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638893

Swoją rzekomo „rycerską wstrzemięźliwością” wprowadził w kołowaciznę swoich zwolenników. „Woda sodowa uderzyła mu do głowy” – mówiono kiedyś o człowieku, u którego drobny sukces powodował przewrót w samoocenie. Tłoczył do jego umysłu tak duży strumień przekonań o własnej wyjątkowości, wielkich zasługach i osiągnięciach, że przestawał poznawać znajomych na ulicy. Takie złe oszacowanie własnego dorobku, przecenienie swoich możliwości, obnoszenie się z tym, prowadzi najczęściej do szybkiego upadku. Wiele wskazuje na to, że taka ciekawa, ale w perspektywie niebezpieczna przypadłość, przytrafiła się jednemu z liderów Konfederacji, Krzysztofowi Bosakowi, niedawnemu kandydatowi tej partii na prezydenta. https://wpolityce.pl/polityka/509483-jak-zmarnowac-sukces-przypadek-krzysztofa-bosaka

Ps...Właśnie tak panie Jachowicz. Jak głosiła przepowiednia przed wyborami, Bosak pójdzie po wyborach boso. Na razie został w jednym bucie. Niby nie stawał po stronie żadnego kandydata, ale chwilę po tym wylewał wiadro pomyj na rząd, PiS i Dudę,co szczególnie przypadło do gustu p.Olejnik, która nagle zrobiła się bardzo przyjazna dla niego. On wie kto mu płaci i do której bramki ma grać, dlatego robi wszystko żeby pokazać swoim mocodawcom: ” widzicie jak się staram, chce dokopać PiSowi bo jestem z wami.”. Udawany patriota. „Polityk” Bosak ma naprawdę jeszcze mleko pod nosem. Nie wiem dlaczego, ale jak go widzę to mam przed oczyma „kozi cycek”. Kolejny przypadek Kukiza 15. Niezdecydowanie, jedni w tą stronę drudzy w tamtą. Czeka ich podział. Zmarnowali politycznie i jednym głosem swoich potencjalnych nowych zwolenników. Przecież to chłopiec w krótkich spodenkach, któremu wmówiono, że jest ważny i tak też o sobie myśli… poza tym nic konstruktywnego nie wnosi, tylko robi wodę z mózgu młodym. Niebawem zapomnimy o Konfederacji jak o Kukizie. Najgorsze jest to, że Konfederacja w stosunku do PiS-u i ludzi którzy popierają PiS zachowuje się wręcz skandalicznie, ubliżają, obrażają a z taką taktyką czeka ich co najwyżej 2-3% poparcia. W Polityce nie można sobie pozwolić na stagnację i stanie z boku i nie wskazywanie co i jak,bo w tak ważnym wydarzeniu jak wybory prezydenckie nie można być w rozkroku,bo to tylko szkodzi. No i w następnych wyborach Konfa pomaszeruje pod tęczową flagą - jeżeli do wyborów dotrwa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638894

  Witam! Mamy widoczny przykład, jak ponownie stara Bezpieka ograła patriotyczną młodzież, przez swoich figurantów. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638900

i nie zradykalizuje działań wobec antypolskiej, proszwabskiej, rusofilnej, POstsowieckiej oraz POstubeckiej sfołoczy, a także patolewaków z kolorowych środowisk to za trzy lata przerżnie wybory aż miło. A za 5 lat na fotelu prezydenta zasiądzie jakiś trzask i to będzie KOniec Polski. Szlag trafi wszelkie projekty typu CPK nie mówiąc o niepodległości. Czeka nas wtedy brutalna seksualizacja i demoralizacja dzieci poczynając od przedszkoli oraz kompletne rozjechanie państwa polskiego przez ruskich i szwabów. Gdzie są służby? Jakim cudem w Polsce powstaje legalny front antypaństwowy, dążący do autonomii i podziałów wewnętrznych? Czy PiS i prezydent są ślepi i głusi? Normalni ludzie widzą co się dzieje we Wrocławiu, Poznaniu, W-wie czy Gdańsku, a PiS tego nie widzi?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638926

po co nam Platforma Obywtaelska skoro mamy w Sejmie mniejszość niemiecką.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638956

Nie zauważył, że już po wyborach? W piątek w Gdyni zakończenie kampanii Trzaskowskiego. "Będziemy mówić o planach na przyszłość". W piątek w Gdyni Rafał Trzaskowski ma oficjalnie zakończyć swoją kampanię wyborczą, podziękować za wsparcie i sformułować plany na przyszłość - zapowiadają politycy PO.

https://wpolityce.pl/polityka/509647-po-wyborach-w-piatek-zakonczenie-kampanii-trzaskowskiego

Ps..„Za trzy lata znowu wybory” - rzekł Neumann…. do przerżnięcia!! PO raz siódmy… My, Polacy, kampanię Trzaskowskiego, nieudanego „dziecka” Grodzkiego, dublera Małgośki-2%, zakończyliśmy 12 lipca o godzinie 21. Piękny będzie POgrzeb i ludzie będą płakali. Aby mu tych 10 milionów ne uciekało - przylepcem ich. Nauczcie się kochać Trzaskowskiego, tak szybko odchodzi. Kiedy wreszcie rząd zechce rozgonić tę szokującą, antyPOlską sitwę na cztery wiatry i wprowadzić zarząd komisaryczny w nadmorskich miastach? Na co jeszcze czekacie? Aż cała święta trójca ogłosi autonomię? Aż strach pomyśleć, gdyby ta ekipa miała wpływ na lasy Polski i życie Polaków. Starannie fotografować uczestników tej hucpy karzełka ubeckoesbeckiego z ratusza i wrzucać do netu. A następnie zidentyfikować KOlejno, co do jednego, ustalić kim są, ilu z nich pracuje w UM, w spółkach KOntrolowanych przez PO, w sądach, itd. Wyniki będą POrażające. A najlepiej gdyby na wiecu wystąpił jeszcze pan Szczurek, gdyński włodarz od ćwierć wieku, zwany nowym Adamowiczem, który owe miasto tak pięknie i tanio sprzedał developerom, niszcząc całą zieleń i zalewając betonem. Następnie pan Szczurek na pewno chętnie oPOwie do mediów jak umoczył 100 mln w budowę lotniska. Mieszkańcy Polski dowiedzą się też z przyjemnością, że jakieś 70% budżetu Gdyni pożera zadłużenie jakiego narobił gdyński magistrat. Na zakończenie wiecu warto też wsPOmnieć o najwyższych w Polsce opłatach za śmieci - emeryci płacą po 90 zł miesięcznie za woreczek odpadów. Tymczasem decydentów lokalnej spalarni śmieci stać już nawet na lożę honorową na stadionie Arki Gdyni, wydatek bodajże 100 tys. A tak wyglądało niezależne państwo i obiektywna TVP za czasów POstkomuny:

https://youtu.be/CQx7gf21CyE

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638979

się powtarza? PIS-owski sztab wyborczy kategorycznie zażądał poparcia dla kandydata Dudy od kandydata (już byłego po I turze wyborów prezydenckich) Bosaka. Podobnie postąpił rząd Rzeszy domagając się od Piłsudskiego przysięgi na wierność kaiserowi Wiilemmowi der Zweite. Piłsudski pokazał im wała, choć przypłacił to więzieniem. Dzisiaj Konfederacja już ma wyroki "nie przetrwania do następnych wyborów", nie mówiąc o ponownym zaliczaniu do śmierdzących ruskich onuc.
Jednak historia pokazała, że natychmiastowe udupienie Komendanta było niewybaczalnym błędem hegemona - rządu II Rzeszy. PIS jest jeszcze silny, ale upadnie jak II Rzesza.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gabro --> skała głębinowa -ZASADOWA-

#1638986

Czas na powyborcze rozliczenia? T. Sakiewicz o największych zagrożeniach dla Prawa i Sprawiedliwości. Po wygranej Andrzeja Dudy w wyścigu o fotel prezydencki, kolejne wybory w Polsce odbędą się dopiero w 2023 r., gdy wybierać będziemy posłów i senatorów. Czy oznacza to ponad 3 lata spokojnych rządów posiadającej sejmową większość Zjednoczonej Prawicy? O zagrożeniach dla obozu władzy mówił dzisiaj w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

https://niezalezna.pl/340967-czas-na-powyborcze-rozliczenia-tomasz-sakiewicz-o-najwiekszych-zagrozeniach-dla-pis

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638908

Budka twierdzi, że nie podważa wyniku wyborów, dlatego... chce ich unieważnienia

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638932

Dziś o godz.16.00 upływa termin składania w SN protestów wyborczych.

Domena PO z gotowcami  protestów wyborczych poszła się bujać na drzewo bo SN nie rozpatrzy wniosków wysłanych drogą elektroniczną!

"Jak powiedział PAP Krzysztof Michałowski z zespołu prasowego SN, protest wyborczy osobiście można złożyć w siedzibie SN do czwartku 16 lipca do godz. 16, bo wówczas kończą się godziny urzędowania sądu.

Po godz. 16 protest można wysłać na Poczcie Polskiej, decyduje data stempla pocztowego. Protest jest dopuszczalny tylko na piśmie podpisanym przez osobę wnoszącą protest, nie można zatem wnosić protestu kanałami elektronicznymi, ani mailem, ani przez ePUAP"

https://wpolityce.pl/polityka/509362-kiedy-sn-rozstrzygnie-o-waznosci-wyborow-sprawdz-szczegoly 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1638917