Adminie rozważ zastosowanie amnestii.

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Idee

Stało się, jak się stało (niedawno Niepoprawni obchodzili 10 rocznicę), dla jednych okazja do biadolenia nad utratą twórczości, a dla innych - naszych wrogów - powód do radości, a kto wie czy nie do wypłaty premii za zhakowanie "Niepoprawnych.pl". Co prawda nasz Admin nie mówi tego głośno i wkłada całą sprawę na karb przypadku, ale dla takich ludzi jak nie przymierzając niniejszy autor, którzy uważają, iż przypadkiem to można w spodnie narobić - warto się nad czymś takim zastanowić. Nie to żebym namawiał do przedsięwzięcia środków, które by nasz Portal ustrzegły, ale ...

Mam prośbę do Admina i do Niepoprawnych, abyście rozważyli możliwość zastosowania amnestii dla tych Niepoprawnych, których za ich przewiny Admin powyrzucał w ciągu minionych 10 lat. Dzisiaj jest okazja, choćby taka, iż wszystkie przewiny (zapewne słuszne, nie zamierzam negować), uległy zniszczeniu jak większość naszej, niepoprawnej historii.

Dla wyjaśnienia, nie chodzi mi o Ha-Deka i tego drugiego z "zyzującym" okiem (jeden sam rzucił papierami, a drugi po prostu przestał pisać, więc amnestia w zasadzie ich nie dotyczy), ale chodzi mi o bardzo popularnych i twórczych blogerów, jak dla przykładu Husky (notabene mój ulubiony autor wielu komentarzy), ale przede wszystkim chodzi mi o tych blogerów, którzy lata temu pisali, zanim ja się na Niepoprawnych urodziłem.

Jestem pewien, iż wielu, wielu "skasowanych" blogerów żałuje swoich czynów, które skłoniły Admina do zastosowania "rozwiązania ostatecznego", ale może nie mają odwagi, a może inne względy im nie pozwalają na powrót, stąd moja gorąca prośba do Admina i do Was wszystkich Niepoprawni, o rozważenie dania szansy, w sytuacji gdy czasy za oknem robią się coraz bardziej ponure, a taki portal jak Niepoprawni pozostał (o mało co sam nie został"wyrzucony"), po prawej stronie jako ostatni z ostatnich co tak poloneza wodzą.

Ps. Kurcze, znów mi nawciskacie "jedynek", ale ktoś musi czasami się narazić i nie jest mi przykro ani trochę, że to akurat ja.

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Apoloniuszu, kto sobie nagrabił, to sobie nagrabił i co prawda dystansujesz się teraz od HaDeka i zezującego, ale mnie perspektywa ich ewentualnego powrotu nie  bawi. Wystarczajaco lukę po nich wypełnia tu "zacny T.", który nagle  zamiast  zerowanej wartości ocen ma przypisane maksymalne wartości, bo mu się wszystkie kary za  "góralską muzykę" anulowały. 

Z drugiej strony Ci, którzy zostali przegonieni w ramach cenzury  poliyczno- pandemicznej i tak nie wróca, bo im honor nie pozwoli, nad czym boleję, bo brakuje mi np. merytorycznych i wartościowych wpisów gps65 i paru innych osób.

Zakładając dobre intencje autora, nie wstawię jedynki za ten wpis, Ale tylko z tego powodu.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1630212

Jak zwykle kłamiesz Wiesiołek ale to świadczy o tobie. Wiara katolicka oparta jest na przebaczeniu widocznie jest tobie obca.

Trwa odbudowa portalu zamiast go wspierać czynisz coś wręcz odwrotnie ale widocznie taki charakter.

Vote up!
11
Vote down!
-5
#1630217

W naszych dyskusjach bardzo często emocje biorą górę nad dobrym wychowaniem, czy rozsądkiem. Wiem po sobie jak łatwo "sobie nagrabić" (cytat z Ciebie), a później, gdy przychodzi chwila refleksji jest już za późno aby, cokolwiek odkręcić.

Masz rację, że dobrze założyłaś. Rzadko kiedy z Tobą polemizuję ( nie ma mojej ukochanej Verity!!!) i tym razem też się jednak nie odważę.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1630240

Tamten portal nie istnieje i wiele nieporozumień powinno być wyzerowane.Zaczynamy od nowa wspierając Gawriona. Czym nas więcej tym lepiej.

Proponuję przywrócić Husky i innych. Każdy niech ma szansę budować wizerunek portalu narodowo - patriotycznego jakim jest NP.

Takie jest moje zdanie.

 

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1630218

u źródła skasować!

 

nie da się go przejąć

pałami musztrować

niepoprawny portal

u źródła skasować!

 

PS Nie da się ukryć, że wisiało coś w powietrzu od dłuższego czasu. Gwiazdki na niewiele się zdały, sięgnięto więc po pilniki!

Vote up!
11
Vote down!
-5

jan patmo

#1630219

Teraz pokazują się prawdziwe charaktery i ich intencje.

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1630220

... i będziemy pisać na Berdyczów drobnym druczkiem. A swoją drogą, to zastanawiałem się co, albo kto "ich" tak w...ł, że nas zakneblowali, a Ty myślałeś o czymś takim? Przypomina mi się Rok 1982 ... i następne.

Vote up!
7
Vote down!
0

Apoloniusz

#1630239

Aż się wzdrygnąłem na samo wspomnienie 1982 roku! A jak pokazuje przypadek strony Niepoprawnych, wszystko może się zmienić dosłownie z dnia na dzień, niekiedy nawet w oka mgnieniu.

Nie powiem chyba niczego odkrywczego stwierdzając, że Niepoprawni od dawna byli solą w oku dla wielu wściekle antypolskich środowisk. 

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1630271

Myślisz, że jeśli ktoś raz, drugi, trzeci, czwarty, piąty, łamał te same zasady, to jest w stanie się zmienić? Odpowiedz szczerze.

Vote up!
13
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630226

Ale warto dawać szansę, któż z nas był i jest bez winy. No powiedz ?

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1630227

lecz skoro pytasz, to domniemywam, iż jednak jest szansa aby Cię i wielu innych przekonać (nawet moją umiłowaną Wiesiołkę, o gołębim wydawałoby się sercu). Otóż nie kieruję się ani dobrodusznością, ani wspaniałomyślnością, ani nie miękiszonerią - lecz wyrachowaniem.

Wystarczyło kilka dni 5? 7?, aby poczytność portalu spadła dziesięciokrotnie. Nam potrzeba krwi! Świeżej, gorącej krwi. Idą ciężkie czasy więc na ciężkie czasy potrzebne są śmiałe decyzje, aby nie tylko je przetrwać, ale obrócić porażki w zwycięstwo.

Jesteśmy jednym z najbardziej na prawo, wychylonym portalem. Bardzo wielu ludzi o podobnych poglądach, tuła się gdzieś po Neonach, Maruchach i różowych salonach. Piszą tam spinając się w mniejszości, zamiast być razem z nami i - na złość wrogom - głosić swoje przemyślenia, nasze przemyślenia w istocie.

Nie oszukujmy się, długoletni blogerzy jak Ty Gawrionie, czy Nemo, Janusz z Gdyni, Krzysiek Jaw., czy Majkel i wielu innych, wywąchacie na 100% i nie mam żadnych wątpliwości, że raz dwa wyczujecie padlinę ciągnącą od farbowanych lisów.

Więc nie ma obawy, iż ktoś się przemknie, ale musimy podjąć wysiłek aby Niepoprawni.pl był popularny i rozkolportowany tak (jak mniemam) był, gdy powstawał, jednym słowem, aby był opiniotwórczy.

I takie jest moje szczere zdanie i nie o mnie mi chodzi, ale powiem więcej: nie będę dyskutował z Twoją Adminie decyzją, gdyż ja takiego portale nie potrafię skonstruować.

Ps. dałem każdemu(!) z wyżej dyskutujących po plusie.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1630238

...z tym dziesięciokrotnie. Z tą propozycją chyba też. Tak mi się skojarzyło z granicą białoruską. Nie uważasz, że to się może tak kojarzyć?

1. Gawrion zadał Ci pytanie. Ładnie by było, gdybyś odpowiedział, a potem kontynuował nęcenie.

2. Husky chyba nie został wyrzucony - może sam to potwierdzi, bo przeciez nadal pisuje komentarze. Nie zawsze się z nim zgadzam, ale dość często. Przegladając swoje skasowane teksty starej daty widziałam kilka jego celnych uwag i zabawnych komentarzy ze zdjęciami. Lubię ten typ poczucia humoru.

3. Pisz więcej dobrych, merytorycznych tekstów, to ludzie będą tu walić drzwiami i oknami.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1630242

Zawsze stawiałem na jakość, nie ilość, ale rozumiem logikę Twojego rozumowania.

Są poczynione pewne poluzowania- zobaczymy.

Vote up!
6
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1630252

...wyłączył się imperatyw polemiczny. A szkoda.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1630303