Nowe fakty o katastrofie w Smoleńsku...?

Obrazek użytkownika Demokracja
Idee

Rosjanie zażądali ponownego przesłuchania członków rodzin ofiar katastrofy z 10 kwietnia. Z Moskwy przyszedł gotowy zestaw pytań. Polscy śledczy straszą rodziny, że Federacja Rosyjska nie przyjmie do wiadomości odmowy zeznań
polecam artykuł: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100714&typ=po&id=po01.txt

Brak głosów

Komentarze

Czyli mordercy wzywają rodziny ofiar na przesłuchanie i nie uznają głosu sprzeciwu? A wszystko pod czujnym okiem "naszych"? To juz chyba nie wymaga komentarza. Tu już nie słów trzeba.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#71968

Szok. A polski rząd bije brawo KGB, przyznaje im ordery. Boże, widzisz i nie grzmisz?

444Polska.bloog.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#71981

Jak przestaniesz pisać POLSKI, rząd,sejm,premier,prezydent to wszystko zrozumiesz.Kto dzisiaj pamięta że jeszcze w latach pięćdziesiątych POLAKÓW wywozili na Syberię. Sprawdz sobie rody rządzące wtedy i dzisiaj. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#71991

Pan Bóg zagrzmi już niedługo. Jeszcze daje ostrzeżenia,żeby ludzie przejrzeli i nawrócili się, katastrofa była jednym z ostatnich ostrzeżeń. Jeśli wierzyć Ewangelii i objawieniom Maryjnym, a ja wierzę to niedługo zobaczymy jak Bóg grzmi.

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#72024

 Prokuratura "RP" nie przesłucha D.K, B.K. itp. elementu (o kontrolerach lotu nie wspomnę), ale w sukurs idzie jej prokuratura FR. Na zasadzie komplementaryzmu oczekuje przesłuchania rodzin ofiar katastrofy. Liczą zapewne, że wyjaśni się min. sprawa tajemniczej rozmowy odbytej pomiędzy dwoma braćmi.

To już dawno przestało być zabawne.

:/

Vote up!
0
Vote down!
0
#71987

co znaczy nie przyjmują odmowy??? To co im zrobią??? zamkną czy nałożą karę pieniężną, czy może powiedzą że to przez rodziny śledztwo tak kiepsko idzie bo cały czas utrudniają i utrudniają/ Tez bym nie chciała brać udziału w tej komedii!!!
Zresztą mogę się mylić ale chyba dobrze pamiętam że w tv słyszałam że strona rosyjska już zakończyła śledztwo.
Żałosne. Nie mogę patrzeć na to wszystko.

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#72023

 No jak to co zrobią - na uniżoną prośbę  POlskiego "rządu"  ześlą na syberię.To bydło znów zaczyna się szarogęsić u nas za POzwoleniem starej dobrej Targowicy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#72042