Pani Mosbacher , mocno pani przegięła

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Pani  ambasador Mosbacher mówiąc językiem młodzieżowym, swoimi słowami ( które później przytoczę) pojechała po bandzie.

Ale należy zwrócić uwagę, że ambasador USA broni firm należących do USA mimo bardzo dużych zastrzeżeń co do rzetelności  medialnego tej firmy. Chodzi o TVN, który należy do amerykańskiego koncernu Discovery.

Zauważmy, że amerykański polityk broni amerykańskich interesów, a weźmy takiego Tuska, który ponoć jest Polakiem, przynajmniej tak mówi, będąc bardzo ważną postacią w UE, nie dość że nie bronił Polski i jej interesów, to jeszcze Polskę atakował. Jak nazwać takiego człowieka ? niech każdy sobie sam odpowie.

Odpowiedź  Pani Mosbacher wiąże się pewnie z kilkoma wypowiedziami w publicznej  TV związanymi z delikatnie mówiąc mijaniem się z prawdą w TVN a zwłaszcza w jej głównej szczujni , Faktach, Pani Mosbacher powiedział ni mniej ni więcej tylko tak:

Fakty TVN są częścią rodziny Discovery, amerykańskiej firmy notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Nowym Jorku, której priorytetem jest przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo. Sugestie, że jest inaczej, są fałszywe (sic).

Nie wiem czy  Pani Mosbacher żyje w jakiejś ażurowej klatce, czy ma jakiś doradców, którzy nomen omen do faktów, mają się nijak. 

Z wypowiedzi  pani ambasador wynika jedna zasada, że mimo tego, że firmy danego kraju są na bakier z prawdą, to trzeba je bronić, nie tak jak już poprzednio wspomniałem, her Tusk w stosunku do swojego kraju, a Polska jest swego rodzaju firmą, której tak nie lubi Tusk.    

]]>https://wpolityce.pl/polityka/496587-mosbacher-broni-tvn-priorytetem-wolnosc-slowa]]>

]]>https://wpolityce.pl/media/496687-ambasador-jakiego-kraju-bedzie-bronil-wiadomosci-tvp]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (16 głosów)

Komentarze

Jak USA traktuje Polskę, jak dojną krowę i liczy się tylko biznes, a jak dacie się doić, to będzie i przyjaźń.

Ja nie zapomniałem o Jałcie, a nasi politycy o tym zapominają.

Nie pałowałem artykułu, by było jasne.

Vote up!
8
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626920

Jeżeli chodzi o Jałtę, to tam byli sami Amerykanie czy ktoś jeszcze?

Vote up!
7
Vote down!
0
#1626935

Racja Jjj, jestem tego samego zdania.

Co do samej mosbacher, to nie jej jedyny taki bezczelny, chamski i skandaliczny wybryk. Pamiętajmy, jak w Warszawie razem z ambasador izraela itp. szla w lewackiej/pedalskiej paradzie, pamiętajmy jak nie raz nas już "pouczała" - już dawno powinna być jako "peona non grata" a zamiast tego nasze władze ją noszą na rękach.

Vote up!
7
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626946

Kobietom po siedemdziesiątce często idzie na "łeb", pani Mosbacher jest tego przykładem.

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1626949

// "peona non grata"//

What language is that ? Russian or Belarusian?

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1626965

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie rozumiem dlaczego tak się dziwisz
Co w tym dziwnego że Żorżeta robi w Polinie co chce i z kim chce?

Jest u siebie

Płaci - więc bierze co chce i robi co chce

A jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to niech sobie przypomni kto jest jej minimum odpowiednikiem statusowym w Polinie?
Kto z nią rozmawia i występuje na konferencjach prasowych?

Czyżby nie jakiś: Andreas Kornhauser-D
(zainstalowany jako główny lokator Pałacu Prezydenckiego?
ten słynny niby Polski narciarz, fecebookowiec od "leśnego ruchadełka" czy pa...ac z TIK-TOKA)

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1627069

Polska jest dla USA krajem klientem. Tyle że ten klient obecnie ma trochę pieniędzy i może zapłacić co nieco. W czasach Tuska klientelizm oznaczał jedynie lizanie dupy za friko. Nic więcej. Pozamykali nam stocznie, okradli OFE, zlikwidowali armię, posterunki policji... Nawet laboratoria medyczne. Ameryka to światowy gigant pod każdym względem, my... raczej nie. Zatem co my możemy zaoferować USA w zamian za ”opiekę i trochę broni? Czy nasz potencjał - jakikolwiek - umożliwia partnerstwo jak równy z równym? Nie? A czemuż to? 30 lat Polski ponoć wolnej od komuny i jej krępujących wszystko idei, a my nadal w pieluchach? Zatem pytanie: co takiego do tej pory robiliśmy że tkwimy w niemocy? Czy nie jest tak ze każdy z nas codziennie idzie do pracy i pracuje? Ponoć najciężej w całej Europie! I co z tego mamy? Jesteśmy aż tak nieproduktywni? Nie? No to co robimy źle? Otóż to! Wszystko dobrze tylko pieniądze gdzieś znikają. Czy zatem jesteśmy gospodarzami u siebie i wszystko idzie według naszego planu czy może ta likwidacja stocznie to nie była nasza decyzja? Te stocznie to tylko wygodny przykład. A że niemal wszystkie kluczowe dla gospodarki dziedziny były dotąd w rękach obcych. Czy tak postępują rządzący którzy chcą rozwoju kraju? A ile mamy naszego rodzimego kapitału? A media,’do kogo należą? Pytania można mnożyć. Liczy się TYLKO biznes. Nie ma przyjaźni ani skrupułów. Tylko kasa i władza. Ale nasi totalni nie potrafili ani o to ani o tamto zadbać. No i na samym początku okłamany nas robiąc terapie szokową. Trzeba mieć tego świadomość cały czas czytając różne teksty.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1626978

"niedyplomatycznie" ! "TO JEST SKANDAL MIĘDZYNARODOWY"! Pozwolimy na to, panowie patrioci wszelkiej maści? czy dalej pozwalamy na kidawienie Polski?

Vote up!
12
Vote down!
-3

yenom

#1626928

A może PAD rozmawiał z Prezydentem między innymi o tej sprawie?

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1626936

"A może PAD rozmawiał z Prezydentem między innymi o tej sprawie?"

Rozmowa PAD z Trumpem odbyła się z inicjatywy Trumpa, tak oznajmił Szczerski,  szef Gabinetu Prezydenta RP.

Jedna z decyzji jaką podjął Prezydent A.Duda, jest wysłanie wojskowej misji medycznej do Chicago(Illinoi) w USA, by jak podał, wojskowi lekarze pomagali w leczeniu chorych na COVID-19 i uczyli się walczyć z tą chorobą.

Ma to zapewne związek z zakażeniami na tę chorobę żołnierzy polskich, USA i NATO, ćwiczących na poligonie w Drawsku Pomorskim, jak informowały lokalne media(podobno strażacy, którzy powrócili z akcji gaszenia pożarów w okolicach poligonu, zostali objęci kwarantanną.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1626942

Jesteś dobry, jeżeli wiesz jaką decyzję podjął PAD w rozmowie z Trumpem, w rozmowie, którą bez świadków toczyli  ci dwaj panowie. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1626944

"czy dalej pozwalamy na kidawienie Polski?"

Nie to żebym bronił kidawy czy innego POpaprańca ale wytłumacz waść mi:

- co ma kidawa do zmiany przez PIS'dzielców ustawy o IPN?
zostali naprostowani przez kidawę czy swoich żydłackich zwierzchników?

- co ma kidawa do stania na baczność Anderasa Kornhausera-D przed Żorżetą?

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1627070

Dokładają razem, tyle że do innych pieców. A w obu przypadkach palacz ten sam!

Vote up!
1
Vote down!
-1

yenom

#1627193

A propos oświadczenia TVN można by sparafrazować znane powiedzenie Margaret Tatcher: z byciem obiektywnym dziennikarzem jest jak z byciem damą, jak musisz ludziom mówić, że nią jesteś, to nią nie jesteś.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1626966

Jest takie przysłowie. Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku dziadek się śmiał i to samo miał. Dopiero co zwracałeś uwagę SolidarnemuX :)

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1626967

wiesz , kto szybko pisze ze smartfwa to tak mo

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1626971

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I też tak "mo". Widzisz ludzie są omylni, czasami błędy się zdarzają, a najczęściej wpada się, gdy się innym błąd chce wykazać.

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1626972

 

podołeś mi tom wtope  na tależyku

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1626974

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

dzięki Zawisza, widzę, że masz bystry wzrok ;)

Co do Husky, to mnie wcale nie zdziwił jego wpis. Znów nie miał nic mądrego do napisania, to rżnął głupa :)

Vote up!
2
Vote down!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627077

Lansik ze zbokiem Harveyem Weinsteinem

I tyle w temacie Żorżety Mosbacher i jej obrony fejk szczujnii tvn24

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1626991

David Zaslav, biznesmen, właściciel Discovery. W wolnym czasie działa w USC Shoah Foundation. Członek Światowego Kongresu Żydów, organizacji „głęboko rozczarowanej" projektem ustawy reprywatyzacyjnej. David Zaslav jest także właścicielem TVN.

Co ciekawe, Discovery chciała zamknać GRU24, ale Bieńkowska wymusiła jako warunek przejęcia utrzymywanie szczujni przez 7 lat.Już teraz wiadomo skąd tyle jadu antypolskiego w TVN. Dziwię się, że wolna Polska toleruje tą szczujnię.

Vote up!
12
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1627000

Zdezynfekowałem ekran telewizora płynem Orlenu i  ......TVN24 znikł

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1627084

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

1- skąd wziąłeś na angolskim śmietniku płyn orlenu jeśli w Polsce jest niemal jak YETI - słyszano o nim lecz praktycznie nie widziano

2- widać skąd u ciebie takie porypane informacje o Polsce jeśli wnioski wyciągasz na podstawie tego co obejrzysz w Tusk Vision Network (TVN) czy kurwizji TV'PIS

Chcesz znać prawdę? Przyjedź do Polski i tu żyj

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1627085

Vote up!
4
Vote down!
0
#1627087

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ostry celnie to ująłeś ;)

ja w pierwszej chwili nie skojarzyłem punktu 1 ale sama prawda :)

Vote up!
0
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627089

Zamiast wiecznie płakać nad sobą, dlaczego rząd nie wprowadzi dokładnie skopiowanego medialnego prawa francuskiego?

Skopiować go słowo w słowo i nie ma TVN, nie ma Onet, nie ma większości zagranicznych korporcaji medialnych. Proste?

Gdy podniesie się brukselski krzyk... OK panowie, wycofamy się wraz z Francją ze swoich ustaw. Skopiujemy słowo w słowo nowe francuskie prawo. Coś mi się zdaje że będzie dla nich jeszcze gorsze...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1627130

Nie po to Kwach utworzył Krajową Radę Radiofonii i Telewizji ( dla Waniek przede wszystkim!) , żeby mu teraz jakiś Polak czystkę w mediach robił, z Radą Mediów Narodowych (!) włącznie.

Vote up!
0
Vote down!
-1

yenom

#1627196